ilişkinizdeki minik, küçücük içi dolu tefecik oyunlar:)

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
Kızlar ilişkinize heyecan katmak için ya da aşkınızı daha alevlendirmek için vs vs... kendinizce hiç minik oyunlar oynuyor musunuz karşınıza?? Hadi bakalım döklülelim:)) klava::teytey::teytey:

• Konu Sahibi EU1
Kızlar ilişkinize heyecan katmak için ya da aşkınızı daha alevlendirmek için vs vs... kendinizce hiç minik oyunlar oynuyor musunuz karşınıza?? Hadi bakalım döklülelim:)) klava::teytey::teytey:

ilk ben yazım :)erçi benim oyunla falan alakam olmad şimdiye kadar ama ilişkiyi canlı tutmak için illa yapılması gerekiyormuş üstadlarım öle diyor çünkü herşey güllük gülistanlık yolunda gdince bu adamlar heyecan arıyolar.dışarda aramasına fırsat vermemk için arada bir ellerinden kayıp gidiyorsunuz hissini yaşatmak lazım.hayatımda bir kere yaptım bunu oda taktikten deil çok gıcık olmuştum burnunu sürtmek istedim gerçekten de fazlasıyla istediği olmuştu kapıma dayanmıştı garibim ama sonra onun o haline acıyıp bir daha böyle şeyler yapmadım sonra adam kaçıverdi:roflol:

• Konu Sahibi EU1
evet tuturamadım jessi yoksa 14 şubatta böyle sap kalmazdım. Anammm anam böyğkksenağlama

• Konu Sahibi EU1
ehh işte bu ayarı iyü bilmek lazım yok mu daha tecrubeliler hanımlar :)

• Konu Sahibi EU1
Valla ben öyle oyun moyun bilmem.
Neysem oyum. Beceremiyorum.
Aslında isterddim şööle işve cilve yapabilmeyi ammaaa olmuyor nabalım. :icecream:

• Konu Sahibi EU1
aslında oyun olsun diye yapmıyorum....ama öyle de denilebilir:roflol:
iki haftadır hergün bir aşk mesajı gönderiyorum:asigim:işe yaradı:1rolleyes:

• Konu Sahibi EU1
Arada sırada bir bahane bulur küserim.
Sonrada onun beni tekrar elde etmek için çabalarını seyreder ve eğlenirim.

• Konu Sahibi EU1
Arada sırada bir bahane bulur küserim.
Sonrada onun beni tekrar elde etmek için çabalarını seyreder ve eğlenirim.

ooh ne güzel bacım yaa:) Ben de öyle yapabilmeyi isterim ama karşı taraf açısından yıpratıcı olabilirÇok üzgünüm çoook

• Konu Sahibi EU1
ooh ne güzel bacım yaa:) Ben de öyle yapabilmeyi isterim ama karşı taraf açısından yıpratıcı olabilirÇok üzgünüm çoook

Ayarını tutturursan inan çok güzel oluyor canım.
"Kadın dediğin İstanbul gibi olmalı fethi zor Fatih'i tek".
Senin için uğraşmalı kolay lokma olmadığını bilmeli.
Hele bide kendini affettirdikten sonra ufak bir ödül verdimi tamamdır.
Küsmek dediysekte öyle beş karış suratla oturup söylediği herşeye ters cevap vermiyceksin.
Biraz nazlı olacaksın.Masum duracaksın ama asla ağlamayacaksın:asigim:

Bir erkeği tepersin tapar taparsın teper

iyi de şimdi durduk yerde nasıl naz yapıcaz mesela ben onu bile bilmiyorum daha:) biraz ornek versek ablacım yaa

valla pek üstüne düşmüyorum bir yerden sonra kendinden şüphe ediyor ya bu kız niye bana böyle diye sonra kendi yanaşıo..
ama arada cilveli olmakta lazım:1closedeyes:

valla pek üstüne düşmüyorum bir yerden sonra kendinden şüphe ediyor ya bu kız niye bana böyle diye sonra kendi yanaşıo..
ama arada cilveli olmakta lazım:1closedeyes:

ilgilenmediği zaman mı userine dusmuyorsun yoksa ilgilendiği zamanda mı düsmüorsuntatlicadiarzu

yaa aslına partnerinizin karekteri çok önemli. herkeste aynı şey tutmaz... nasıl oyun oynayacağınıda onu tanıdıkça daha net çizebilirsin sanırım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…