ilişkimizden zevk almıyormus cok monotonmus

Eğer bu yaptığı artık son noktaysa ona monotonlaşmadan yürütebileceği ilişkiyi bulması için yol gösterirdim ama eğer henüz sabrım taşmadıysa alırdım karşıma adam akıllı konuşurdum bu durumun sebeplerini ve benden kaynaklanıyorsa haklıysa kendimi düzeltmeye çalışırdım ama benden kaynaklanmıyosa sebepleri bahane gibiyse de hiç uğraşmazdım artık onun için ne hali varsa görsün.guclubacismile

senden sıkılan bir adamı hala seviyorum diyorsun.. adam sıkılmış senden işte daha nasıl anlatsın.. illa terkediyorum seni falan mı demeli.. o lafı söylemesine imkan vermeden sen bırak işte..

haklısınız hepınız yaaa ben bı noktaya erısemıyorum offffffffff

bence sen bizle dalga gecmek için konu açıyorsun.haftalardır bi sürü baslık açıyosun aynı konuyla alakalı.sana bağırıp azarladığını adam yerine koymadığını yazıyosun burdaki herkeste bir ağızdan kendine yazık ettiğiğni bu ilişkinin hayrı olmayacağını yazıyoruz.ama sanki biz git onu eğlendir kendini sevdirmenin yollarını ara demişiz gibi algılıyosun.üç bes gün sonra tekrar aynı konuda bi başlık açıyorsun.tek tesellinde beni sevdiğini söylüyor demen.kusura bakma ben artık yorum yazmayacağım sana çünkü dalga gecer gibisin

hıc öyle bır nıyetım canım..o sekılde algıladıysan ben zaten butun olan bıtenı celıskılı sekılde nasıl oldugunu bahsedıyorum..ıyısını kotusunu kendımı yanlıs ıfade edıyorda olabılırım fakat dalga gecmek gıbı bır nıyetım yok.sadece okuduklarımdan kendıme bır yol cıkarmaya calısyorum.ve yazanların yazdıklarınıda cıddıye alıyorum hepsı aklımın bır kosesınde ama ayrılmaıyorum ıste sorunlar benden mı ondan mı kaynaklı bılemıyorum ölçüp tartamıyorum.konu acarak soruyorum her bırı ayrı bır sorun cunku dalga gectıgımı sana arkadas yanlıs anlamıssın benı..

bak buraya ölçüp tartmakta zorlandıgımız ve dğru karar veremediğimizi düşündüğümüzde konu açarız zaten oğunlukla.sende bu niyetle açmıssın dediğine göre.ama hiç ciddiyede almıyosun aslında almakta zorunda değilsin ama tekrar tekrar aynı konuda fikir istemen gaip geldi.genede çıkıştıım için kusura bakma canım.kadınların ezilmesine üzülmasıne çok üzülüyorum ondan birazda kızdım sana

canım kendımle celıskılerım var.kendımı sevsem boyle olmaz zaten sanırım.sen cok haklısın

süpersin yaaaa.... :roflol: aynen dediğin gibi vereliniortak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…