ilişkimizden zevk almıyormus cok monotonmus

ilişkimizden zevk almıyormus cok monotonmus sevgılım bunları soyledı sız olsanız ne cvp verırsınız

zevk alacağım ve monoton olmayan başka arayışlar içine girebilirim yada girmek üzereyim demiş ,üstü kapalı. kaydirigubbakcemile2

Tekmeyi koyduktan sonra dünyanın etrafında bir kaç tur atınca geçer zahir sıkıntısı kaydirigubbakcemile2

tekmeyı koymayıpta sasırtmak ıstıyorum ayrılmak ıstıyorsa acıkca soyler bende oda bu bıraz karısık ama ben napabılırm

ne kadar saçma bi cümle olmuş bu :
tekmeyi koymayıpta şaşırtmak mı istiyorsunuz? yoksa ondan ciddi bir tekme gelene kadar beklemek mi?

hiç sevmem kendiyle çelişen erkekleri.. ilişkmiz monotonlaşti ama seviyorum :nazar: eee dengemi niye bozuyosun o zaman di mi ama..

dedım cnm nasıl olmasını sıterdın ozamn sacma sapan hareketlerın var dedı sureklı menununıyetsızınız yuzun 5 karıs dıo

Kendisi seni memnun etmek için yeterince çaba harcadığını düşünüyor yani?
boshayallersmile

Kendisi seni memnun etmek için yeterince çaba harcadığını düşünüyor yani?
boshayallersmile

yok cnm nerdeeee bunları benım demem lazım zaten kendı erekek olarak suprız falan bızey yapmıo kı benı mutlu edecek sonra monoton dıo o oyle bısey demek ıstıorum kı kendımı ıfade etmek asıl sucun onda oldugunu belırtmek ama kelımelere dokemıyorum

Şu bir gerçek hiç bir erkek,tavırlı-şımarık-kavgacı-asabi sevgili yada eş istemiyor.Bir yere kadar çekiyor..
Bende olsam çekmem,babamın oğlu değil ya derim..
Bunu geçsende ileriki ilişkilerinde mutlaka kendine dikkat ederek yaşa derim sana:a.s.:
Taş yerinde ağırdır unutmayerimseniben

Ben bu sözünüze katılmıyorum.Erkekler bahane aramak istediklerinde genelde asık suratsın lafı uzatıyorsun tripcisin nazlısın kafana göre davranıyorsun vs vs onlarca bahane üretebiliyor.Kendilerine gelince yaptıklarının adı trip naz surat asma olmuyor.

O zaman monotonluktan çıkmak için ne yapalım diye fikrini sor gerekçe sunamıyorsa hala yaptığınız halde değişmiyorsa devam etmeyede gerek yok

haklısınız hepınız yaaa ben bı noktaya erısemıyorum offffffffff

yok cnm nerdeeee bunları benım demem lazım zaten kendı erekek olarak suprız falan bızey yapmıo kı benı mutlu edecek sonra monoton dıo o oyle bısey demek ıstıorum kı kendımı ıfade etmek asıl sucun onda oldugunu belırtmek ama kelımelere dokemıyorum

Bak...
O zaman sen kendine göre haklısın, o da kendine göre...
Suçlu kim kimse...
Demek ki sana göre biri değil erkek arkadaşın, mutlu değilseniz birbirinizi sürüklemekten vaz geçin.
Yollarınızı ayırın şimdiden...
yerimseniben

direk kapıyı gösterirdim.monotonlaşmayan ilişki bul cicim derdim

Ya sevıyorum yapamıyorum ve kendıme cokkkkkk kızıyorummmm arkadaslarım

uzatmadan söyle ne demek istiyosun derdim....sonuçta ilişkiye her ikinizinde katkısı var tek başına monotonlaştırmış olamazsın...cok sıkıldıysa bırak gitsin...

X