Iliskimdeki sorunlar

camo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2008
45
0
mrb. Ben bekarım. Evlilik düşündüğüm biri var. O bir evlilik geçirmiş ve eşinden boşanmış. Çocuk yok. Kendisi beni eski eşiyle karşılaştırıp devamlı eski eşinin ona karşı yapmış oldugu hataları benimde yapabilecegımı söylemekte. Yapılan hatalarda eve bakmama, yemek yapmama,ütü yapmama,eşi önemsememe.cinsel soğukluk. vs vs vs. Bu nedenleri de ileri sürerek benim de bu hataları yapabılecegımı ileri sürmekte. 10 ay görüşmemize ragmen sadece 10 kez yüz yüze görüşebildik. diğer görüşmelerımız msnden cepten. msnden tanıştık fakat ailelerımız birbirini tanımakta..o hala msnde eskı eşiyle görüşmekte. eski eşinden hem nefret etmekte hem de görüşmekte. bu nasıl bir psikolojıdır anlamadım. Böyle biri neler düşünüp te böyle davranmakta. neler yapabılırım veya sızce ayrılmalımıyım.. :çok üzgünüm:

Verdiğiniz bilgiler ilişkinizin sağlıklı olmadığı izlenimini oluşturuyor. Ancak bu hayat sizin. Bu hayatı siz yaşayacaksınız. Kimse size bu hayatı nasıl yaşayacağınızı söyleyemez. Yapmanız gereken, bana yazdıklarınızı büyük bir dikkatle ve yüksek sesle okuyun.
Sağlıkla,
Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
Online Terapi

Teşekkür ederim cevabınız için. Zaten en son aldığım kararda bu ilişkiyi bitirmek olacak. Çünkü hala boşanmasına rağmen eski eşini unutamamış. Kendi hayatını mahvediyor. Bu arada benim de hayatım etkileniyor. Yol yakınken ayrılmayı düşündüm. Kendisine daha söylemedim. İlk görüşmemizde düşüncelerimi söyleyeceğim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…