ilişkiden sonra

deryapo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2009
75
3
bebek çalışmalarımız başladı bu hafta malum haftadaymışım
ilişkiden sonra yaklaşık 1 saat kadar bacaklarım havada yatıyorum ama ayağa kalkınca
bazen sıvılar geri çıkıyor bazende çıkmıyor
ooooffff ne yapacağımı şaşırdım kısssslar bi akıl verin
butün sıvılar dışarı çıkınca yani boşamı yatmış oluyorum

ilişkiden sonra yaklaşık 1 saat kadar bacaklarım havada yatıyorum ama ayağa kalkınca

Korkma canım spermlerin dışarı çıkması çok normal...Yalnız en önemlisi hemen duşa girmemen daha iyi...Çünkü su spermleri öldürür...İdrarda...

yok canım alakası yok tabiki çıkacak ayağa kalkınca sen içini ferah tut
sen yarım saat beline yastık al yat
zaten yarım saatte o yumurtaya tutunmuş olur
Allah kolaylık versin

okadar hızlılarki onlar saatte bilmem kaç hızla gidiyorlarmışzemuszemus hadi kolay gelsinalkisalkisalkis

yumurtaya yolunda ilerlemeyi milyonlarca spermin içinden sadece 100kadarı doğru yolu buluyo ve tamamen yumurtaya ulaşanlar daha az
bu bi yarış yolda kalanlar takılanlar ölenler geri çıkıyo bu çok normal yani sıkıntı yok

Ben bu söylenenlerin hiç birini yapmadan hatta ve hatta her ilişkden sonra peçete ile silerken hamile kaldım :KK70: dışarı çıkmaları konusunu bilemicem ama bende de çıkıyor normal sanırım..

keske su belgeseldeki gibi kendi yumurtalarimizin dollenmesinide izleyebilsek :)

Arkadaşlar Merhaba, bende aranıza yeni katıldım. Bende 2 yıllık evliyim yaklaşık 7 aydır korunmuyoruz ancak gebelik olmuyor. İkimizdede herhangi bir sorun yok. Bir defa klomen kullandım ardından çatlatma iğnesi vurundum fakat gebelk olmadı. Tekrar doktora gittim ve çatlamış yumurtan var zaten dedi tekrar iğne vurmaya gerek yok dedi fakat bana Progestan hapı yazdı (10 gün için) eğer gebelik oluşumu var ise hücrenin rahime tutunması ve adeti düzenlemesi için yazdı. Gün aşırı ilişki önerdi doktorum. Şimdi de normalde regl olmam gerekiyor ve 2 gün gecikti. Aranızda bu progestan haplarını kullanan ve adeti geciken varmı??

Arkadaşlar Merhaba, bende aranıza yeni katıldım. Bende 2 yıllık evliyim yaklaşık 7 aydır korunmuyoruz ancak gebelik olmuyor. İkimizdede herhangi bir sorun yok. Bir defa klomen kullandım ardından çatlatma iğnesi vurundum fakat gebelk olmadı. Tekrar doktora gittim ve çatlamış yumurtan var zaten dedi tekrar iğne vurmaya gerek yok dedi fakat bana Progestan hapı yazdı (10 gün için) eğer gebelik oluşumu var ise hücrenin rahime tutunması ve adeti düzenlemesi için yazdı. Gün aşırı ilişki önerdi doktorum. Şimdi de normalde regl olmam gerekiyor ve 2 gün gecikti. Aranızda bu progestan haplarını kullanan ve adeti geciken varmı??

canım aynen bende ıkı yıllık evlı ve 7 aydır korunmuorumyerimsenibenben valla 5ayonce gıttım doktora hersey normal dedı.bu ay yıne gıdıcem.bu catlatma ıgnesını doktor neye gore yapıyo.acaba ben sımdı gıtsem banada yaparmı.

X