ilişkiden sonra meni dışarı akıyor

biraylak

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2022
115
13
27
3 aylık evliyiz sürekli denememize rağmen hamile kalamıyorum. ilişki yaşıyoruz gün aşırı ilişkiden sonra bekliyorum ayaklarımı havaya dikiyorum ama daha eşim çıkar çıkmaz meni geriye geliyor ve ayağa kalkınca akıyor geri bu yüzden mi tutmuyor

Bende de aynı sorun bar eşim boşalmadan önce kalçamın altına yastık koyuyorum kafam da alçak da oluyor 15 dakika falan öyle kalıyorum akmıyor yarım saat sonra da kalkabilirsiniz

Bende de aynı sorun bar eşim boşalmadan önce kalçamın altına yastık koyuyorum kafam da alçak da oluyor 15 dakika falan öyle kalıyorum akmıyor yarım saat sonra da kalkabilirsiniz
ne kadar yatarsam yatayım kalktığım an azar azar çıkıyor geri bunun bi etkisi var mıdır hamile kalamamaya

Hayır bende de aynı şey oluyor hamile kaldım böyle iki defa ama ne yazık ki kucağıma almak nasip olmadı. Eşiniz boşaldıktan sonra yarım saat kalkmayın yeter bide kalçanız Yüksekde olsun bir dahakine yastık koyun kalçanızın altına inşallah bizlerde nasip olur

Rahminiz tarafından emilecek hali yok, fazlası geri gelecek tabi, çok normal.

Eşin çıkmasın 3 dakika beklesin içerde. Ama akması çok normal akacak tabiki

Alakası yok giden gidiyor zaten merak etme uzun sürede yatsan yine akar hepsini içeri almaz bende öyle düşünüyordum ama zannettiğin gibi değil yinede doktoruna danışabilirsin

Emin ol alakası yok, yaklaşık 4 buçuk 5 yıl ayaklarımı yukarı diktim, hiç bir sorun yokken hamile kalamadım.
Acil bir durum oldu ve ilişki sonrası direk kalktım w.c ye girdim ve o ay 1 ilişki olmuştu. Şu an hamileyim çok şükür pozitifi görünce acaba ayağı dikmemekmi lazımmış diyerek düşündüm.
İsteyen herkese nasip olsun inşallah

Offf
Şimdi, meni vajina ya da rahim tarafindan emilip yok edilemediği için tekrar dışarı akıyor tabii ki. Akmazsa sorun vardır. Spermler bu meninin içindedir ve eşiniz boşalır boşalmaz spermler hızla ilerlemeye başlar. Yani o meni dışarı aktığında birçok sperm yola çıkmış oluyor çoktan. Meninin vajinanizda beklemesi, dışarı çıkmaması hamilelikle alakalı bir şey değil. Meni rahmin içine girmez, girenler spermlerdir. Meni vajina boyundan öteye gitmez. Zaten gidebilseydi rahimden tüplere ulaşıp oradan da karın boşluğuna akardı.

biz insanı bir damla sudan yarattık ! kardeşim hepsini içinde tutman imkansız zaten. adet günün bitiminden itibaren yumurtlama dönemin başlar adet takvimine göre 10 gün ve 12 günlerde pik yani en yüksek değere çıkar. 9gün 10 gün ve 12 günde sabah ve akşam olmak üzere ilişkiye girin çünkü bizim yumurtalıklarımızın yaşama süresi çok kısa erken menisi canlı olarak 48 saat kadar yaşamını sürdürüyor. ayrıca bu süre zarfında eşiniz alkol ve sigaradan uzak durmalı egzersiz ve spor yapmalısınız.

Daha 3 aylık evlisin canım bence evliliğin ilişkinin tadını çıkar bu günler tekrar gelmez
neden hamile kalamadıgının derdine düşecek zaman değil baby relax

Daha 3 aylık evlisin canım bence evliliğin ilişkinin tadını çıkar bu günler tekrar gelmez
çoçuk çok istiyoruz eşimle bir an evvel olsun istiyoruz
çocuk çok istiyoruz eşimle bir an önce olsun istiyoruz

çoçuk çok istiyoruz eşimle bir an evvel olsun istiyoruz

çocuk çok istiyoruz eşimle bir an önce olsun istiyoruz
Olur çocuğunuz inşallah acele etmeyin evliliğe birbirinize alışın önce ondan sonra çocuğunuz da olur

Merhaba araştırırken mesajınza denk geldim Ben de dün yumurtladm hem de ovulasyon kanaması geldii okdr net anladım kı 2gun öncesi ılskı olmustu zaten dun gece de degerlendırdık fakat ilişki bitti 10,15 sn sonra ayaga kalkmak zorunda kaldım hatta cogu aktı yere ani kalkınca.. moralm cok bozuldu tam da yumjrtlama günü eşim bugun de nobetcı okulda evde olamayacak ilişki ımkansz malesef ramazan olmasa gündüz gelırdı sizin de hemen mi ayaga kalkma oldu acayip canım sıkıldı kalktıgım ıcın cok pısman oldum eşim de giden gitmiştir diyor ama o düşen menide de spermler vardı sonucta

Akacak tabi hepsini nasıl tutabilirsiniz?? Lütfen YouTube dan sprerm videoları izleyin aklınızın alamayacagi kadar çok var o bir damlada bile.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…