İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ha bu arada gitti gidiyordan aldım canım freely marka :) ovu testini bende merak ediyorum ama elimde yok hiç oğlumda kullanıyodum ve hamileyken pozitifti

Tebrikler canım. Her hamilelik kendine has oluyor canım inşallah bu daha sorunsuz geçer. Hemen kanda baktır istersen.

Tebrikler canım. Her hamilelik kendine has oluyor canım inşallah bu daha sorunsuz geçer. Hemen kanda baktır istersen.
Teşekkür ederim canım bat gelene kadar beklemek istiyorum bekleyebilirsem, 7gün var muhtemelen küçük bi değer çıkar onun için de sürekli kan verip stres yapmak istemiyorum. kardeşim burda haftasonu yolcu edeceğim ondan sonra hastaneye giderim hemen.

Ha bu arada gitti gidiyordan aldım canım freely marka :) ovu testini bende merak ediyorum ama elimde yok hiç oğlumda kullanıyodum ve hamileyken pozitifti
Çok sevindim sizin adiniza inşallah hamilesinizdir bende sabah yaptım testi negatif malesef zaten belirtim ve umudum yok demiştim şuan sadece adet olmak istiyorum herşey ona bağlı olayim hormon testi yaptiricam ve dogum kontrol hapina baslicam inşallah daha fazla gecikmez :/

İnşallah herşey istediğin gibi olur canım

Gözün aydın olsun canım darısı hepimize inşaallah :)

Kızlar erken gebelik testi aldım idrarımı uzun süre tutmama gerek var mı?

Sağol canım etmeye çalışıyorum şimdi tutuyorum 4 saat sonra testi yapacağım negatif çıkarsa tam gaz ev temizliği ağırda kaldırırım çünkü olmaz o saatten sonra diye düşünüyorum
Bazen testlerde cikamayabiliyo ama gebelik sen genede çok agir kaldirma derim canim. Benim arkadasim normal gebelik testi yapti cift cizgi cikti kan verdi negatif cikti yani testler guvenilir olmuyo her zaman

Bazen testlerde cikamayabiliyo ama gebelik sen genede çok agir kaldirma derim canim. Benim arkadasim normal gebelik testi yapti cift cizgi cikti kan verdi negatif cikti yani testler guvenilir olmuyo her zaman
Haklısın canım dikkat edeyim ben yinede en iyisi

Hadi gözün aydın olsun canım gün be gün kat kat artsın değerlerin inşallah.Güzel haberlerini bekliyoruz.

Sağol canım etmeye çalışıyorum şimdi tutuyorum 4 saat sonra testi yapacağım negatif çıkarsa tam gaz ev temizliği ağırda kaldırırım çünkü olmaz o saatten sonra diye düşünüyorum

Sen yine de dikkat et temizlik yaparken ne olur ne olmaz.Bende koşu yapıyordum bu ay erteledim birazcık.

Hadi gözün aydın olsun canım gün be gün kat kat artsın değerlerin inşallah.Güzel haberlerini bekliyoruz.
İnşallah canım çok teşekkür ederim şimdilik bişey hissetmiyorum doktor da teyit ederse o zaman rahatlarım heralde :)

İnşallah canım çok teşekkür ederim şimdilik bişey hissetmiyorum doktor da teyit ederse o zaman rahatlarım heralde :)
Canim test yaparsan fotografini atarmisin bende yaptim aticam ama yukleyemiyorum bi turlu bellek yetersiz deyip duruyo bi suru sey sildim ama cıks :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…