İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Inşallah sanada Rabbim hayirlisiyla kusma emojisi2 kullanmak nasip etsin:KK200: dayanıyor insan evlat için, bide mide bulantısı ve kusma beni normal zamanda mahveder 2 gün kendime gelemem, çünkü çabuk kusamiyorum ben bi garip. Normalde otobüste çok tutar zaten :kusmuk:
Kızzz dayanmaz mı dayanır tabikiii❤️ Beni de tutar hep asla ters falan gidemem amaaaannn sağlıklı hamile olalım da çekeriz napalım ❤️❤️❤️

ahahahay yok balim vala ayip olur tum karizmam yerle bir olur .:)
Yaa benim annemede ebe aynen sana dediğini demiş çok Afedersin yatarken iyiydi ne bağırıyorsun diye , ki annem çok dayanıklı kadındır maşallah ucumuzude normal doğurdu hatta erkek kardeşim evde doğmuş düşün . Annemde canı burnunda zaten sizin çocuklar gökten zembillemi iniyor diye terslemis :KK70:

Yaa benim annemede ebe aynen sana dediğini demiş çok Afedersin yatarken iyiydi ne bağırıyorsun diye , ki annem çok dayanıklı kadındır maşallah ucumuzude normal doğurdu hatta erkek kardeşim evde doğmuş düşün . Annemde canı burnunda zaten sizin çocuklar gökten zembillemi iniyor diye terslemis :KK70:
Helal olsun annene az bile demiş :)

X