İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

aminn aminn inşallahta kız banada yokmu o güzel duandan kıskandım ama :KK70:
Pembelim panterim ben yarına şu müjdeli haberi alayım hepinizin ismini alacağım tek tek dua edeceğim. Söz olsun. Hem de gece kalkıp edeceğim.

❤️Ne yalan söyleyeyim hani ümitlendirmek istemem ama arkadaşlara katılıyorum :) :emir_bebek:
Ahhh kızlar bu beni gaza getirenler eğer yarına olumsuz bi haber alırsam hepinizden bir ısmarlama kahve isterim :)))) çünkü çok büyük bir teselliye ihtiyacım olacak.

Pembelim panterim ben yarına şu müjdeli haberi alayım hepinizin ismini alacağım tek tek dua edeceğim. Söz olsun. Hem de gece kalkıp edeceğim.

Ahhh kızlar bu beni gaza getirenler eğer yarına olumsuz bi haber alırsam hepinizden bir ısmarlama kahve isterim :)))) çünkü çok büyük bir teselliye ihtiyacım olacak.
Sen güzel haberi al ellerimle de yaparım kız ne olacak sen de :)

Degerlendirdim canım ama silik oldugu gün yapmamıştım
Silik olduğu ilk günü de değerlendirseysin keşke canım

ya ben nerden girdim bu sayfaya kocayınyatırıyorum sonra sabahlara kadar burdayım sabahta uyanamıyorum :KK70:
Kız aynı ben. Bu akşam acayip gazım var ayıptır demesi kabızım. Adama dedim ki gazım var senden utanıyorum lütfen arkanı dön hemen uyu, ben de rahat rahat :KK53: bi yandan da elime teli alıp hemen buraya giriyorum :KK70:

X