İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

benm 5 gundur sadece sol kasigimda batma agri bicak agrisi giriyo geneliklle ani hareket edince birdr sabah karin agrisiyla uyaniyorm adeten bu yana 6 kez iliski oldu daha haftaya kadr drvam edr tutmasazda. allahin bir bildigi vardir demek lazim:)
Öyle ablaya :) benimde sağ koltukaltım bi agrıyo sorma kayınvalidemlerdeyim bulaşık yıkadım kolumu kaldıramıyorum ona da söylemedim böyle bişey olduğunu zar zor bulaşık yıkadım ya :)))

Hanımlar size bi haberim varrrrr :))) :anneadayı::anneadayı::KK200::KK200: ben biliyorsunuz çok şüphelenmiştim bu ay kendimden dün sağlık ocağına gittim b12 vitamini d vitamini verdi bogazım için ilaç falan ben adet olduğum için şüphelendim kan verdim az önce internette gördüm sonucumu 13.5 çıkmış hamileyim yani ama adet oldum korkuyorum :KK43:(( :KK43:((
D vitaminlerine dikkat edelim derken bak sen şu güzelliğe. Dikkat et kendine İnşaAllah sağlıkla ilerler sakın korkma Rabbim korusun sizi :dua::KK200:

Ya çok üzüldüm canım ama ne bileyim geç döllenme falan olamaz mı, benim arkadaşımda 30 du değeri kimyasaldır dediler ama geç döllenmeymiş. Sağlıklı şu an. Bir de ben doktora gitmiştim mide şikayetinden hamile olabilirsin dedi doktor. Yok dedim adetim ne hamileliği ooo dedi biz neelr gördük adet görüpte hamile kalanlar var dedi. Her ihtimale karşı değerine bakalım dedi tabi çıkmadı bişey ama oluyormuş demek

Esmanın dediği gibi testle de kontrol edebilitsin. Kanamanın yoğunluğu miltarı nasıl
Kuzum hayırlı dlsun ayy İnşallah geç döllenmedir sağlıklı bi gebeliktir belirtin varmıydı hiç kuzum

Hanımlar size bi haberim varrrrr :))) :anneadayı::anneadayı::KK200::KK200: ben biliyorsunuz çok şüphelenmiştim bu ay kendimden dün sağlık ocağına gittim b12 vitamini d vitamini verdi bogazım için ilaç falan ben adet olduğum için şüphelendim kan verdim az önce internette gördüm sonucumu 13.5 çıkmış hamileyim yani ama adet oldum korkuyorum :KK43:(( :KK43:((
Ayy canım korkma daha yeni belki o da tutunma kanamasiydi hemen doktora git ıyi tutunması için ilaç verir ihmal etme

Test yaptım negatifti dün kan verdim öğleden sonra sabah baktım 13.5 bide abla benim annem 9 ay hergün adet görürmüş ben ondan şüphelendim de dün kan verdim
Bence sende annen gibisin korkma hic kimyasal diyenlere de aldanma oluyor böyle inşallah sağlıklı bir şekilde değerin yükselir ❤

benm 5 gundur sadece sol kasigimda batma agri bicak agrisi giriyo geneliklle ani hareket edince birdr sabah karin agrisiyla uyaniyorm adeten bu yana 6 kez iliski oldu daha haftaya kadr drvam edr tutmasazda. allahin bir bildigi vardir demek lazim:)
Geçen ay bende de bıçak saplanır gibi bi ağrı vardı. Defalarca oldu tamam dedim bu ay tuttu yüne yanılmışım ya. Gerçekten ben de asıl belirtileri çok merak ediyorum ama Dediğin gibi Allahım bildiği vardır bekliyorum zamanını

Bence sende annen gibisin korkma hic kimyasal diyenlere de aldanma oluyor böyle inşallah sağlıklı bir şekilde değerin yükselir ❤
Kimyasal diyenlere aldanma derken :) yaşadık canım ya gebeliği de kimyasalı da Eskiden kadınlar adetlerini tarif edemedikleri için adet derlermiş Gayette kahve akıntı pembe akıntı şeklinde olur üstüne göre tıbben mümkün değil gebelikte kanama hiç bi normali yok ki inşallah gebeliktir olmasa bile kimyasaldır diyelim ama tecrübemi paylaşıyorum kimyasal büyük ihtimal

Kimyasal diyenlere aldanma derken :) yaşadık canım ya gebeliği de kimyasalı da Eskiden kadınlar adetlerini tarif edemedikleri için adet derlermiş Gayette kahve akıntı pembe akıntı şeklinde olur üstüne göre tıbben mümkün değil gebelikte kanama hiç bi normali yok ki inşallah gebeliktir olmasa bile kimyasaldır diyelim ama tecrübemi paylaşıyorum kimyasal büyük ihtimal
Aldanma derken üzülmesin diye dedim tatlım belki de sağlıklı bir gebeliktir benim arkadaşım 6 gün normal adet görüp aradan 10 gün geçtikten sonra hamile olduğunu öğrendi simdi dogumuna birkac gun var gayet de saglikli bir gebeliği var gercekten her kadın vücudu farklı her an herşey olabiliyor :))

Aldanma derken üzülmesin diye dedim tatlım belki de sağlıklı bir gebeliktir benim arkadaşım 6 gün normal adet görüp aradan 10 gün geçtikten sonra hamile olduğunu öğrendi simdi dogumuna birkac gun var gayet de saglikli bir gebeliği var gercekten her kadın vücudu farklı her an herşey olabiliyor :))
Ben çevremde üstüne görmeyi kaç kişiden duyduysam uzun süren bi lekelenmenin ardından hamile olduklarını öğrendiklerini duydum yine söylüyorum o adet kanaması değil düşük tehlikesi diye geçer hiç bi gebelikte bi damla kanama bile normal kabul edilmez zaten doktoru da söylemiş kimyasal yada boş gebelik olabilceğini ne diyim inşallah hamiledir sağlıklıdır önemli olan sağlıklı olması

Ben çevremde üstüne görmeyi kaç kişiden duyduysam uzun süren bi lekelenmenin ardından hamile olduklarını öğrendiklerini duydum yine söylüyorum o adet kanaması değil düşük tehlikesi diye geçer hiç bi gebelikte bi damla kanama bile normal kabul edilmez zaten doktoru da söylemiş kimyasal yada boş gebelik olabilceğini ne diyim inşallah hamiledir sağlıklıdır önemli olan sağlıklı olması
Aynen canım haklisin tabi inşallah en hayırlısı olur kendisi için...
Sen nasilsin ıyi misin

Youlost16 Youlost16 selam canım. Allah yardımcın olsun. İnşallah her şey normaldir de sen de annen gibi bir durum yaşıyorsundur..Eğer olmamış ise de inşallah kimyasal dır diyelim. Çünkü kimyasal diğer durumlara göre sağlıklı bi şey. Pazartesi sabahtan git mutlaka.
Ya canım bildiğin adet sancım var kıpkırmızı kan geliyo hamile değilimdir yani kimyasaldır dur düşünüyorum

Bencede canım ya

X