İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Bende bi süre hamile kalmak için çabaladım ve hamile kalınca her şey bitcek diyodum valla şimdi de farklı şeyler çıktı heralde annelik böyle bişey bi ömür onlar için endişe etmek bi ömür onları çokk sevmek her şeyden sakınmaya çalışmak ne biliyim doğuncadq bitmeyecek galiba :)) Allah senden güzel haberler almayıda nasip etsin canım en kısa zamanda inşaallah:)
İnternetten her dk araştırıyorum onları nasıl gözüküyk bugün neresi gelişiyor boyu ne kadar artıyor ama kıyafet almadım daha hiç zıbın falan cinsiyet bekleyim dedim :) bi de devlette cinsiyeti söylemiyorlarmış hemen bayağı geç söylüyorlarmış doğru mu
yooo soyluyorlar canm bnm 14 haftamda soylediler :)

Ben eşime hamileliğimi söylemek için bir emzik almıştım o var sadece aldığım ilk ve tek şey :) 12.hafta da belli oluyor mu cinsiyet 2li tarama testi için 12.haftada gidicem doktora nasip olursa eğer belli olursa oradan çıktıktan sonra da özele gidip öğreneyim :)
Devlette soylemezler canım 6.ayi falan söylüyorlarmis hatta bazıları soylemiyomus. Ama özelde eğer doktor görürse cinsiyeti söyler

Ben eşime hamileliğimi söylemek için bir emzik almıştım o var sadece aldığım ilk ve tek şey :) 12.hafta da belli oluyor mu cinsiyet 2li tarama testi için 12.haftada gidicem doktora nasip olursa eğer belli olursa oradan çıktıktan sonra da özele gidip öğreneyim :)
ikili taramayi mutlaka yap kuzum cokkk onemli

doktorla alakasi yok kuzum 14 haftada gitim kendi erkege benziyor dedi:) ama yanlis gormus sonra 16 icin gittim. 3 tarama testi icin .doktor kiz buyuk bir ihtimal .dedi:)
Bebeğin kuyruğunu görüp erkek bebek sanabiliyorlarmış :) ay ben çin takvimi ile baktım erkek çıkıyor bizimkile3 kafama tuz dökmüş haberim yok burnumu kaşıdım erkek dediler bi de yüzük testi var o da düz gitti geldi onda da erkek çıktı bakalım ultraspnda ne çıkacak sağlıkla gelsinde ikiside olur:))

Bebeğin kuyruğunu görüp erkek bebek sanabiliyorlarmış :) ay ben çin takvimi ile baktım erkek çıkıyor bizimkile3 kafama tuz dökmüş haberim yok burnumu kaşıdım erkek dediler bi de yüzük testi var o da düz gitti geldi onda da erkek çıktı bakalım ultraspnda ne çıkacak sağlıkla gelsinde ikiside olur:))
aynen erkekte burun cok hasaslasiyor kocamn oluyor:)

X