İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Meraba kızlar baya konuşmussunuz kız erkek için çalışılmaya başlanmış bakıyorumda bende sunu yazicam eski yazilarima denk gelen bilir pkolu oldugum icin dogum kontrol hapi kullanmami onerdi doktor ve 3 ay falan kullanmaya karar verdim hapi. Sunu dicem kizlar suan benim yumurtlama zamanim hapa gore ve kasiklarimda baya bi sanci cekiyorum iki gundur ve goguslerimde hassasiyet var yani hamilelik belirtiside yumurtlama belirtisiyle aynı bence kızlar

Evet canim adet yumurtlama hamilelik ve usutme belirtileri ayni

Arkadaşın sayesine birşeyler öğreniyoruz sağolsun.

Kızlar geçen ay bende burada yazmıştım belirti aramıştım ve hamişmişim tabi gebeliğin 5 haftalıkken düşükle sonuçlandı 20 gün oldu düşelim ve ben yine burdayım yine belirti arıyorum ama düşükten sonra bat tarihleri değişiyor çok istiyorum pkoluyum strese giriyorum

Gecmis olsun canim belirti arama hic akisina birak en hayirli zamanda olur insallah

26 gündeyse eğer 12. gün de olabilir çünkü 26-14: 12 oluyor ona göre değerlendir canım ama gecikmeler olabilir tabi. Yumurta ömrünü düşününce tutma ihtimali var.

Geçmiş olsun canım çok üzüldüm. Allah hayırlı zamanda sağlıcakla nasip etsin.

Üsttekinde hafif bi çizgi var canım bata ne kadar kaldı inşallah koyulaşır

Cnm senin kam degerlerin ne durumda

Hiç bi fikrim ve bilgiö yok cnm

26 gündeyse eğer 12. gün de olabilir çünkü 26-14: 12 oluyor ona göre değerlendir canım ama gecikmeler olabilir tabi. Yumurta ömrünü düşününce tutma ihtimali var.
Aa çok şaşırdım hiç bu şekilde olabileceği aklıma gelmemişti canım. Burdaki yumurtlama günü hesaplayıcı var ya ona göre yaptım, yumurtlama günü olarak 31 ekim dedi, 19 Ekim son adetin ilk günü. 19 ekimden saymaya başladığım zaman 31 ekim 13.güne denk geliyor burdaki hesaplayıcıya göre. Bende tam 31 ekimde 13.gün denedim yumurtlama günüm diye. Tüh yumurtlama günü bir gün önce miymiş. Erkek bebek şansını kaçırdım mi, üzüldüm ya tüh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…