İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Bende de aynen halsizlik var yerinden kıpırdayasım yok. adetime 7-8 gün var benim de yumurtlamadan sonra göğüslerim çok acımasız başladı hiç böyle olmamıştı inşallah vardır bebişlerimiz :)

Canım benim 1.20 çıkmıştı ilk kan testi dört gün geçtikten sonra idrar testi yaptım evde çift çizgiyi gördüm

mi-nick canım bilgilisin sanırım bende birşey sorabilirmiyim 6. Haftamın içine girdim hafif kasık ağrılarım devam etmekte nasipse haftaya kalp atılını duyarız dedi doktor ama ben sabahları uyanınca istemsiz gerilme oluyor hani uyanınca olur ya bu bebeğe zarar verir mi düşme durumu olur mu kafama çok takılıyor ama gerinmeden de duramıyorum kollarım iyice açılıyor kasıklarım kasılıyor

Bende geriliyorum canım istemsizce, ama belli bi aydan sonra istesende yapılmıyor o hareket hemen kramplar giriyor.. bişey olacağını sanmıyorum ama sen yine de dikkat et

Canim hastalik doneminden sonra mi yaptirmistin idrar testinde cikmaz daha diyorlar ama insallah benimde oyledir cok tesekkur ederim
Adetim e dört gün kala öğrendim ama tabi geç yumurtlama olabilir seninki ve ye geç döllenme ozaman erken belli olmaz sen yine de kesinlesene kadar kendine dikkat et

Canım konuyu ilk açtığın yorumlarını okudum şu an ki gebeliğin de o yaşadıklarını tekrar yaşadın mı ne belirtiler vardı
Canım bel ve kasık ağrısı demişim o ay, ama hamile kaldığım ay bi kaç sefer hafif bel ağrım oldu, kasık ağrımdan ziyade test yapmadan önce ve sonra karın ağrısı yaşadım ara ara hala karın ağrısı yaşıyorum.batıma yine bir hafta filan kala hem üşüme nöbetleri geçirdim hemde hazımsızlık çektim karnım sürekli şiş haldeydi ve göğsümde sızlama vardı. Ben özellikle belirti arasam da çok belirtim yoktu hatta o yüzden testlerin pozitif olduğuna inanamıyordum.

Rabbim kucağına almayı nasip etsin canım senin aynı belirtileri ben yaşıyorum karnımda gaz var gibi ve şiş çok rahatsızım ve bunlara ek olarak sürekli üşürken bi anda kafama ve avuç içlerime sıcak basıp gibi müddet sonra geçiyor başka bir hastalığın habercisi değildir inşallah

Tek tek okudum mesajlarınızı baya yazışmışsınız :) ben katılmıyorum şuan korundugum için ocak gibi bırakıp deneme yapıcam artk. Sadece bisey sorucam kızlar bilginiz varmı. Pkolu olduğum için soğan kürünün iyi geldiğini duydum ama soğan kürünü ne zman icsem kasıklarımda batma ve sancı oluyo gecen ayda içtim ve resmen hamilelik belirtilerinin hepsini yaşadm kasık agrısı bel agrısı gogus agrısı ve cok sancılı bi adet geçirdim -ki hiç sancm olmaz normalde, acaba diyorum bu ağrılar iyi bişeymi soğan kürüne devam etmelimiyim yoksa bana etkisi kötümü?

amin inşallah sağol canım inşallah değildir kötüye yorma Rabbim hayırlısını nasip etsin

hakkında hayırlısı olsun canım soğan kürünü ben yapmadım ama yapan çok kişi var konulara bi bak istersen

Adetime 1 hafta kaldı belirtilerim devam ediyor üstüne eklenen 2 akşamdır akşam olunca aşırı halsizlik sanki hasta olmuşum gibi hiç kolum kanadım kalkmıyor sabah bişey yok :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…