İlişkiden 4 buçuk ay geçti ama midem bulanıyor

Kanda önce negatif sonra pozitife dönen cok insan okudum burada yanılıyormuş ben de bilmiyorum yani
Cok insan var ama 5/4 5 ay sonra dönmüyor pozitife toplasan 15 gün olsun hadi yani 4.5 aylık bir bebek kanda çıkmaması imkansız usgde hele tamamen imkansız yani söylediğin cidden saçma yani

HAYIRLI OLSUN CANIM GEBESİN ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLLAHHHHHHH

Kanda önce negatif sonra pozitife dönen cok insan okudum burada yanılıyormuş ben de bilmiyorum yani
kaç aylıkken pozitife dönmüş? 8 ay boyunca negatifmiş doğumdan önce mi pozitif olmuş mesela?

kanın beta hcg içermeyen bir kısmı var da o kısım mı denk geldi 5 seferdir? 4.5 aylıkken bırakın kese görmeyi, bebeğin kalbine parmaklarına beynine bakıyorlar ensesinin kalınlığını ölçüyorlar?! gözden kaçmış demek gerçekten o kadar doktorun bilgisine emeğine saygısızlık etmek demek. inanmıyorsanız gitmeyin be hastaneye, yazık değil mi inanmayacağınız halde o kadar kan testi yaptırıyorsunuz, parayla yapılıyor o testler.

özrünüz de kabahatinizden beter. ben de bir kaç gün evvel ilişkiye girdim midem bulamıyor inanır mısınız?! çünkü yalnızca gebelerin midesi bulanmıyor. hatta şu anda ülke geneli bir salgın var bir çoğunun midesi bulanıyor karnı şiş ishalle boğuşuyor.

koskoca kadınsınız, kız kardeşiniz gibi görün zırvalarını bırakın. gidin ilaç mı kullanıyorsunuz terapi mi alıyorsunuz gereği neyse yapın yeter da

Bak derdini aldım yeni dert verdim sana. Gebelik başlangıcı ilişki gününden hesaplanmaz son adet tarihinden hesaplanır, o da 5 aya falan gelir. 5 ay gebe olsan sülalen farkeder

Korkularımı anlatmanızı istiyorum gerçekten. Sizin de yazdıklarınızla insallah daha iyi olacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…