İlişkiden 4 buçuk ay geçti ama midem bulanıyor

lutfenyardi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2024
482
15
25
Bugün aşırı derecede midem bulanıyor ve belim ağrıyor. Son ilişkim surtunme ile martın 6sinda oldu. Bugün aşırı derecede midem bulanıyor ve belim ağrıyor. Reglima daha 12 gün var. İdrar yollarımda enfeksiyon var diye doktor antibiyotik verdin sabah akşam iki tane farklı antibiyotik ilaçları kullanıyorum yan etkisi olabilir mi
Bes kez ilişkiden 2 buçuk ay 3 ay 3 buçuk ay ve 4 ay 4 buçuk ay sonra tekrar test yaptırdım sonuçlar 0.1 -1.2 -0.1 den küçük be 0.5 den küçük çıktı ve 6 kez de ilişkiden sonra aralıklarla ultrasona girdim. Gebelik yok ama mide bulantım beni şüpheye düşürdü. Antibiyotik ağır gelmiş olabilir mi bugün antibiyotiklerimin de bitim günü yeni başlamadım içtim bitirdim

Seni çılgın:) sen gebe değilsin.

Ayy valla bacım hamile değilsin anla bunu artık ya valla be takıntılı çıktın ciddi anlamda Dr gözük artık kendi akıl sağlığın için ve birdaha erkeklerin yanında dahi durma geçtim evliliği kırmak da istemiyorum okey korkuon anladık ama 1 dersi. 2 Dersin 3 dersin ama yetti gayri bacım burada insanlar hamile kalmak için uğraşıyor dertlerini anlatıyor ama senin saçma sapan kuruntularin bir bitmedi gitti 4 5 aylık bir bebek nasıl gözükmez yaa bebek diyorum yani eli kolu kafası 3 aylikmen cinsiyeti öğreniyoruz yanj Allah akıl vermiş biraz al önüne kıy düşün ya mantık lütfen artık mantığınla düşünmeye basla yani alala valla gerildim artık bana dert oldu

Şurada kac kişi söylemiş dr söylemiş 6 kez USG bakmışlar ben hamileyim 1 kez gittim daha ya kanda yok yok işte neyin kafası ya anlamadım yok yok gebelik yokkkkkkk

Geçen de hamileyim diye düşündüğü için mecbur o kişiyle evlencem diyen de sen miydin ya öyle bir şey okudum da kimdi o shsjjs

Psikiyatri bakmali. Eleştirmiyorum. Her şey olabilir zihin farkli bir olay. Herkeste farklı çalışıyor. Ama burada biraz sıkıntı var.
Bacım anlıyorum korku kaygı okey sürtünme ile bukadar bu hale geldiyse ilişki yaşasa ne olurdu bu artık hastalık yani net Dr gözükmesi lazım takıntı olmuş ne yapsak yok inanmıyor bende yargılamiyirum artık kızıyorum özel dede konuştum daha önceki hesabın da da hayirlisi olsun hakkinda artık ne diyim

Dediğin gibi arkadaşım. Yapacak bir şey yok. Dra gitmesi gerektiğini kabul de etmiyorsa büyük sıkıntı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…