İlişkiden 1 hafta sonra hamilelik belirtileri ortaya cıkar mı

AY inş canım Darısı tüm çocukları olmayanlara en kısa sürede evladini nasip eder :Saruboceq: Rabbim inaniyorumki en doru zamanı bılıyo oyusden stres hiç olmayın ben 3 yıılıık evliyim daha once korunduk 3-4 kezde korunmadan beraber olduk ozamanlarda cokda istemiyoduk olmadi ..Şimdi daha bu ay yeni karar almıstık
Demekki bu zaman uygunmus ve Rabbime hep dua ettim umıtsızlıge kapılmayın ALLAHA hep dua edin..:Saruboceq:

tebrik ediyorum merveeska.s.
darısı bana ve isteyen tüm arkadaşlara olsun inşallah:Saruboceq:

gerçekten çok sevindim senin adına...:))kaydirigubbakcemile3
Bişy sorcaktık hamile olduğunu hissetirecek şu klasik belirtiler oldumu sende?yani 1 hafta öncesinde falan neler yaşadın...yoksa yeni yenimi hisssetmeye başladın gögüs ağrılarını...
Benimde 10 gün var adet olmama ama belirti falan yok.bilmiyorumkismile

Yani bendede bariz bi belirti olmadı sole diyim sabahları cok az hanı sıcaklardan bazen mıden bulanır ya 3-5 sn ole bulantım oluyodu ac kalınca bıde..Onun haricinde goguslerımdede agrı oldu ama onuda normal adet donemımde olan agrılar die fazla dusunmedim..Taki dun 1 gun gecınce adetim basladim dusunmeye bugunde iste aldım test yaptım.Ama tabı orda cıktı ama kan testı yaptırmadım bakalım hala sevınemıom ...Buarada ALLAH cumlenıze nasip etsin bebişlerinizi...:Saruboceq::nazar:

Yani bendede bariz bi belirti olmadı sole diyim sabahları cok az hanı sıcaklardan bazen mıden bulanır ya 3-5 sn ole bulantım oluyodu ac kalınca bıde..Onun haricinde goguslerımdede agrı oldu ama onuda normal adet donemımde olan agrılar die fazla dusunmedim..Taki dun 1 gun gecınce adetim basladim dusunmeye bugunde iste aldım test yaptım.Ama tabı orda cıktı ama kan testı yaptırmadım bakalım hala sevınemıom ...Buarada ALLAH cumlenıze nasip etsin bebişlerinizi...:Saruboceq::nazar:

aminnnn canım...sen içini rahat tut.Kandada çıkacak bak gör hiç endişelenme...O çubukta 2 çizgi varsa tamamdır silik falan olması önemli değil:nazar:yerimseniben

aminnnn canım...sen içini rahat tut.Kandada çıkacak bak gör hiç endişelenme...O çubukta 2 çizgi varsa tamamdır silik falan olması önemli değil:nazar:yerimseniben

ay seninde 10 gunmu kaldi hastalanmana cok merak edıorum hergun yaz buraya olurmu?buarada yarın kan testımın sonucu yazıcam aynı zamandada..Sen nezamandır bebek dusunuyodun...Buarada herkesden haber beklıyorum..:nazar::asigim:

ay seninde 10 gunmu kaldi hastalanmana cok merak edıorum hergun yaz buraya olurmu?buarada yarın kan testımın sonucu yazıcam aynı zamandada..Sen nezamandır bebek dusunuyodun...Buarada herkesden haber beklıyorum..:nazar::asigim:

tamam canım yazarım.Ben bir yıldır deniyorum bir defa oldu ve olmasıyla gitti:KK43:(inşşallah senin tamammına erer sağlıcakla kucağına alırswın.:nazar::nazar:Bu ay tedaviye başladı doktor.çatlaması iğne falan muhabbeti işte.ama şu ana kadar hiç bir belirti yok.biraz acele ediyorum belkide.
neyse hadi bakalım yarına senin güzel haberlerini bekliyorumopuyorumnanaktan

çok üzüldüm tatlım inş bundan sonraki bebişin en yakın zamanda kucagına alırsın tatlım..Yarın haberdar ederim..şimdilik ii gecelerŞeniz

aslında şöyle bundan bir hafta kadar önce midem çok sık bulanıyordu ama suan ÇOK DEĞİL SADECE SABAHLARI OLUYOR KASIK VE BEL AGRISI ÇOK BENDE. BAKALIM AYIN ON DOKUZUNA AZ KALDI GENELDE ADET GÜNÜM ŞAŞMAZ BAKALIM HAYIRLISI

:1rolleyes:
ay süper ya ilk korunmasız ayda hemen olmuş bakalım benimde ilk korunmasız ayım inşallah şu üç aylarda allah kısmet eder hepimize

inşaallah yaa mervesk arkadaş adına çok sevindim..
şu mübarek aylarda bereketiyle geliverirler inşaallah ...belki de bu zamanı ayırmıştır rabbim bizlere bebek için..

Mrb ark bugun kan testımı verdım ama sonucları yarın alıcakmısım off yaa neden sankı hemen yapmıyolarkı meraktan catlıcam:kızgın: Buarada baktım bugun testın sonuclarını alamıorum tuttum eczanenın yolunu 3 cuye hamılelık testı aldım kaydirigubbakcemile3 esim guluyo artık bıdaha yapcam napim hala inanamiyorumeyvahedigeldismile Buarada bugun Regaip kandili Butun hamiş adaylarının kandili mubarek olsun ve bu ay bereketli gecerde hepimiz kucaklarımıza bebişlerimizi alarak sonlarırız ins bu seriveni..:nazar::teytey:

:1rolleyes:

inşaallah yaa mervesk arkadaş adına çok sevindim..
şu mübarek aylarda bereketiyle geliverirler inşaallah ...belki de bu zamanı ayırmıştır rabbim bizlere bebek için..

inş canm istediklerin en kısa zamanda olur umarım:asigim:

aslında şöyle bundan bir hafta kadar önce midem çok sık bulanıyordu ama suan ÇOK DEĞİL SADECE SABAHLARI OLUYOR KASIK VE BEL AGRISI ÇOK BENDE. BAKALIM AYIN ON DOKUZUNA AZ KALDI GENELDE ADET GÜNÜM ŞAŞMAZ BAKALIM HAYIRLISI

Canım hamıle olasılıgın olabılır benımde cunku bel agrım olmustu sankı hastalnıcakmısım gıbı goguslerımde acıodu yanı 2 gun daha sık dısını sonra yap testını bızıde habersız bırakma:)):asigim:

Mrb ark bugun kan testımı verdım ama sonucları yarın alıcakmısım off yaa neden sankı hemen yapmıyolarkı meraktan catlıcam:kızgın: Buarada baktım bugun testın sonuclarını alamıorum tuttum eczanenın yolunu 3 cuye hamılelık testı aldım kaydirigubbakcemile3 esim guluyo artık bıdaha yapcam napim hala inanamiyorumeyvahedigeldismile Buarada bugun Regaip kandili Butun hamiş adaylarının kandili mubarek olsun ve bu ay bereketli gecerde hepimiz kucaklarımıza bebişlerimizi alarak sonlarırız ins bu seriveni..:nazar::teytey:

Amiiinnna. yaaa demek tahlil sonucun yarın geçmi verdin tahlili?Aslında genelde aynı gün çıkıyor olmalı...neyse wardır bi bildikleri...Sen biraz daha heyecanlan artık kaydirigubbakcemile2

merve hadi bakalım artık tahlil sonucunuda alınca garantileyeceksin işi yarını sabırsızlıkla bekliyoruz bizi haberdar et

Amiiinnna. yaaa demek tahlil sonucun yarın geçmi verdin tahlili?Aslında genelde aynı gün çıkıyor olmalı...neyse wardır bi bildikleri...Sen biraz daha heyecanlan artık kaydirigubbakcemile2

Canım aslında ogleden once verdım ama işte herkes sallıo sanırım bisi dusenen yokkieyvahedigeldismile hatta esim evde olsaydi bugun gece bıdaaha kan verıcektım ama annemler dur kızım catlama yarın alcan sunun surasında dıo ama suanda bana 24 saat bile 1 asır gelio bakalım madem bugun sonucu alamadım evde 3,4,5 teste devam:))):eek:

merve hadi bakalım artık tahlil sonucunuda alınca garantileyeceksin işi yarını sabırsızlıkla bekliyoruz bizi haberdar et

ay canım inş saten sonucu alır almaz yazıcam buraya ve sizdende beklıyorum guzel haberleri sabırsızlıkla buarada gecen ark test yaptı adet gununden 3gun once onunda hamıle oldugu cıktı bence deneyın adet olmadan bı kac gun sonra negatıve cıkarsa adet gectıgı tarıhten sonra bıdaha deneyın...:nazar:

merveesk ne yaptın bizi habersiz bıraktın....:sm_confused:

Canm dun aldım sonuclarımı 3.5 haftalık hamıleyım cnm ALLAH herkese nasip etsin bu gusel duyguyu..Seninde haberlerini beklıyorum..:nazar::teytey:

Canım çoookkk sevindim:teytey:alkisalkisalkis.İnşallah bende güzel haberler veririm:kedi:

çooook sevindim merve allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

benımde adetıme 2 hafta var..gecen aksam yemekten sonra kustum hayatta yapmadıgım bısey bu kadar kısa surede belırtı olurmu pek umıdım yok ama

X