ilişkide kanama ve hafif agrı

txixrtxixl kelebek

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
1.170
11
:enbuyukkk:kızlar dun ılıskı sırasında haafif pembe renklı kaanama geldı mısyoner pozısyonda hıç agrı sızı yok ama bacak omza veya kadın ustte olunca çok agrım oluyor onceden olmuyordu ılıskı sonrası alt karın bolgemde agrı oluyor 1 .5 ay once vajınal enf vardı ılac kullandım dr adetlıyken gırttım kadın gecmıs dedı kan tahlılı ıstedı hepsı normal
adetımın bıtımınden hemen sonra asırı derce ıslaklık ve akıntı sarı renklı
mıde bulantısı cınsel ılışkı sırasında pozısyona gore agrı
dun ılk kez kanama (avuç ayası kadar )
karında agrı ılışkı s ırasında deısk bı yanma ve acı
korkuyorum
netten rahım agzı enf dıo
kısırlık yapabılır dıo çok korkuyorum ekımde 1 senelık ewllı olacagım ramazandan sonra bebek dusunuyordum sızınde oldumu

canım korkma.
bende bu şikayetlerden doktora gittim
rahim içinde yara varmış.ilişki sırasındaki sürtünmeyle yara kanıyor.
böylece ara kanamalar oluşuyormuş.
ilk önce doktor fitil ve antiyobitikli tedavi verdi.
şimdide yarayı dondurduk.bu cumada kontorole gideceğim.
ve ya senin enfeksiyonda olabilir.
unutma bunların tedavisi var.
bu nedenle ihmal etmiyip bir an önce doktora git derim ben.
geçmiş olsun.

canım yaaaa çok tesekkur edrrım
o kadar raahaatlattın kı benı
gecen gun bız burda 7-8 arkadasız 1 tanesı 4 aylık evlı ama 3 aylık hamıle kızda belırtıler var deım bak hamıle olabılırsın gel test alalım dedı hayır dılım sonra kızlar arasında fısırdasma konusma var bende onun arkadasına ddım hayrolaa ne bu ben ustume alındım dıe bana "SENIN COCUN OLMUYO YA SEN UZULME DIE SANAA SOLEMEDIK ......... HAMILE" O KADAR UZULDUM KI BENIM KISKANACAGIMI DUSUNUP SOYLEMEDILER madem bu kadar hassas ınsanlar UTANMIS SOLEYEMEDI DERDI ne bılem çok uzuldum 3. ay sakladılar herkes bılıp ben bılmıyorum ne kadar acı
vede dun netten gorunce ksırlık tehlıkesı olabılır dıye dusunsene ınsanlar devamlı kıskanc gozuyle bakacak vede ben bebek olup olmadını bılmıyorum denemedık
bunuda neden anlattımı bılmıyorum ıcımden geldı ıste ......

canım yaaaa çok tesekkur edrrım
o kadar raahaatlattın kı benı
gecen gun bız burda 7-8 arkadasız 1 tanesı 4 aylık evlı ama 3 aylık hamıle kızda belırtıler var deım bak hamıle olabılırsın gel test alalım dedı hayır dılım sonra kızlar arasında fısırdasma konusma var bende onun arkadasına ddım hayrolaa ne bu ben ustume alındım dıe bana "SENIN COCUN OLMUYO YA SEN UZULME DIE SANAA SOLEMEDIK ......... HAMILE" O KADAR UZULDUM KI BENIM KISKANACAGIMI DUSUNUP SOYLEMEDILER madem bu kadar hassas ınsanlar UTANMIS SOLEYEMEDI DERDI ne bılem çok uzuldum 3. ay sakladılar herkes bılıp ben bılmıyorum ne kadar acı
vede dun netten gorunce ksırlık tehlıkesı olabılır dıye dusunsene ınsanlar devamlı kıskanc gozuyle bakacak vede ben bebek olup olmadını bılmıyorum denemedık
bunuda neden anlattımı bılmıyorum ıcımden geldı ıste ......
canım sen dedikoduları boşver.bende evlendim dördüncü senenin sonunda oğlumu aldım kucağıma.dahada yapmıyacaktımda.yok çocuğun olmuyor falan.kayınvalideme senin gelin kısırmı demeler.ama bak oldu çocuğum.dedikodu çıkranlar ne oldu.unutma herkes ettiğini bulur.ben her zaman söylerim.bu dünyada en büyük günah kalp kırmaktır ve unutmaki kalp kıran insanlar çoğuda cezasını çekiyor.ne malum ilerde belki sen çok mutlu olacaksın onlarda mutsuz olacak.birde bakmışsın gelecekte sen kucağına çocuk almaya hazırlanırken onlarda kocalarının ihanetiyle sarsılır.rabim öyle büyüktürki hiç bir iyiliği mükafatsız hiçbir kötülüğüde cezasız bırakmaz.ondan sonra onlarda sana kocam beni aldatıyor diyincede sen gülemezsin değilmi yalnızca teselli eder ve üzülürsün.işte iyilik böyle birşeydir.herkes iyi olamaz.

Canım benim
İnsanların kişilikleri farklı farklı arkadaşlarının böyle demesini kafanda büyütme biryerde okumuştum eğer hamile kalmama korkusuda etkiliyormuş.Çok yakın zaman içinde gebelik düşündüğün için bünyeni hazırla gerisini Mevlama bırak.Mesela folik asite başla,hergün taze sıkılmış portakal suyu iç, sebze ye bende 1 senelik evliyim bizde artık düşünüyoruz nasip ama 1 sene boyunca hapla korunduğum için 1-2 ay daha doğal yollarla korunmam gerekiyormuş.Gelelim sorunlara her yeni evlilerde aynı sorunlar zaman zaman karşılaşmaktadır.Her okuduğuna inanma..
İnşallah yakın zamanda hayırlı haberlerinle bize mutluluk katarsın

kıslar saollun folıc plus basladım 3 gun oluyor gunde 1 taane ıcıyorum bılıorum onların basıt ve yaavanlığı ama rabbım ısteyen herkese bebıs versın ınsan derdıne de uzulur ama bu tavırlara dahada uzulur her sey ıcın çok tesekkur ederım saolun
tedavım bıttıkten sonra tabıkı sızlerle paylasırım hele bı olsun :)

kahvegozlum var ya çok haklısınbız uzmeyı deıl ıcımıze atıp uzulmeyı bılıoruz herkes kotu olur ama ıyı olamaz rabbımonlarada ole bı uzuntu vermesın ama benım ıcın dusunduklerınden utandırsın benden ozur ılettırsın dıe dua edıyorum destegın ıcın saol

canım insanlar çok acımasız biz de ilk evlendiğimizde istemedik korunduk ama kayınvalidemin komşuları sen niye yapmıyorsun sen yap geç kalma falan yok benle aynı zamanda evlenenlerin bebeği olmuş moralim bozuldu biz yeni evlilerin evliliğe alışmaları dediğin pozisyonda bende de oldu eşinin fazla içeri baskı yapması kusura bakma fazla özel oldu yardımcı olmak için söyledim

kızlar ben 1 aylık evliyim,kanama falan olmuyor da bacakomza gibi pozisyonlarda:asigim: karnımın yanları acıyo hemen bıraktırıyorum..niye olabilir kibenneyaptımki

bazı bebegi olmayan bayanlar yanın da gebelik konuşmasını bile yapılmasını istemez bana sana saçma gelebilir ama öyle onlarda senin üzülmememen için dememişler sen farklı yorumlama onlar senin üzülmeni ve kırılmanı istemedikleri için aralarında konuşmuşlardır ama aslında onu sana fark ettirmemeleri lazımdı ya neyse biz beşeriz şaşarız arada üzülme olur kanama yardan yada kistdendir ALLAH TEZ GÜNDE HAYIRLI EVLAT VERSİN SAN VE CÜMLEMİZDE :CüvCüv: :CüvCüv: ÇİFTER ÇİFTER OLUR KIZ İNŞ OLMAYANLARIN VE TÜM İSTEYENLERİN hihoyyyt hihoyyyt

kızlar ben 1 aylık evliyim,kanama falan olmuyor da bacakomza gibi pozisyonlarda:asigim: karnımın yanları acıyo hemen bıraktırıyorum..niye olabilir kibenneyaptımki

aynen bendede oluyor.gebelik için en iyi pozisyonlardan biri bacak omuza pozisyonuymuş ama canım çok acıyor.hele kasıklarıma hızla bi hava veriyomuş gibi oluyor.nefret ediyorum o pozisyonda.eşim yapmaya çalışıyor ama canımın acıdığını söylüyorum.bende bilmiyorum sebebini.merakta ediyorum.:uhm::uhm:

ARKADAŞLARIN SENİN ÜZÜLMENİ İSTEMEDİKLERİ İÇİN ÖYLE DAVRANMKIŞ OLABİLİRLER KIRILMA BENCE HEMEN ONLARDA SENİ SEVDİKLERİ İÇİN ÜZÜLMEMEN İÇİN ARALARINDA KONUŞMUŞLAR BAK ÖYLE OLSA SENDEN SAKLARLARDI İN SENİNDE HER İSTEYEN,NDE BENİM DE ÇİFTER ÇİFTER OLUR HAYIRLISIYLA İNŞ :CüvCüv: :emir_bebek: :emir_bebek:YAAAAAAAAAA OLANLARINKİNİ ALLAH BAGIŞLASIN OLMAYANALARADA NASİP ETSİN İNŞ

yaban gülüm cevap vermiş görmemişim:eek:
aynı hava olayı bende de var
ne bu ya böyle???

valla bilsem.en nefret ettiğim pozisyon.kasıklarımın ağrısı zorla geçiyor.işkence gibi bişey.belki bende pko var ondan oluyodur.ama öğrenmeyi isterim.doktora her gidişimde soracam diyorum ama unutuyrum hep.bu defa sorayım bi.

X