Cinsel ilişkide yanma ve kanama

Tubik diye biri

Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2021
13
1
29
Ben vajimismusluydum 5 ay önce yendim ve 5 aydır sorunsuz ilişki yaşadık eşimle dün gece ilişki sırasında girmede sorun yaşadım yanma ve acı bi şekilde girdi ilişki sırasında yanma devam etti sonlandırdım sonra bi akıntı hissettim banyoya gittim kan vardı gece boyunca çok az oldu tuvalete girince 1-2 damla oldu kanama ama daha iki gün önce yaptığımızda hiç bi sorun yaşamamıştık neden olur başına gelen var mı rahim kanserinden korkuyorum annemde vardı doktora gidemedim ilçede oturuyorum hastahane var ama doktod pek ilgili değil tek kadın doğum doktoru var

Korkma Allâh korusun öyle bir şey olacağını düşünmüyorum enfeksiyon olabilir veya tahriş olabilir tahriş sonucu kanama olabiliyor ama siz yinede bir doktora görünün mutlaka

Yeterince hazır değilseniz tahriş ve kılcal damar kanaması olduğunu düşünüyorum ama siz elbette düzenli smear testi vermeyi ihmal etmeyin

Ben de vajinusmusluydum ve her ilişkiye girmemde kanama yanma hatta bıçakla kesilir gibi acı hissederdim. Vajinusmusu yenince hepsi bitti. İstemsiz kasılmadan dolayı oluyor bunlar. Ama siz de yendim zaten diyorsunuz anlam vermedim. Yine de kötü düşünmeyin hemen. Tekrarlanırsa bir doktora danışmanızda fayda var.

O günden beri sürekli akıntı var hissediyorum birde geldiğini yoğun bi akıntı ilk gün kasık ağrısı çektim bi dolgunluk hissi vardı karnımda şuan o yok ama akıntı devam ediyo denemdim bir daha mantarsa eşime bulaşmasın diye salı günü gidicem bi anda olması korkuttu beni ama ilişki esnasında kasıldım biraz olduğundan beri ilk kez belim çok ağrıyodu o gün acaba ondan mı kasıldım diye düşünmüyoda değilim

X