İlişki tavsiyesi :(

agresifkiz

Güzelbirşeylerolsun
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2013
3.123
1.761
İnişli çıkışlı giden üç senelik bir ilişkim var ve en son yakın zamanda evlenme teklifi aldım ama kafam şu an çok karışık. Kendisi askeri personel şu an yurt dışı görevine gitti zor bir yerde ve psikolojik olarak çok değişti. Destek olmaya sabretmeye çalışıyorum ama beni çok etkiliyor. En son ona zaman ayırmadığım üzerine tartıştık ki yok öyle bir şey gerçekten çok meşgul olduğum bir gündü ama onun dışında hep ulaşılabilir olmaya çalışıyorum zor bir yerde görevde ve zor şartlarda. Ailemle çok bahsedilmiyorum çünkü başta hiç istemediler tanıştılar sonra onayladılar ama yine de yüzüm yok pek anlatmaya. Kimseye anlatamadıkça bunaldım ne yapacağım bilmiyorum çok seviyorum çok yanında olmak istiyorum ama bazen uzaklaştırıyor kendinden. Ne yapacağımı bilmiyorum bunaldım bende zor bir süreçten geçiyorum yoruldum

Ya sizin bu minvalde o kadar cok konunuz var ki hangi tavsiyeyi dikkate aldiniz ki yeniden tavsiye verelim? Vermesine verelim ama sizin icin degisen bir sey olmuyor. Bosuba tavsiye vermeye gerek yok.

Ya sizin bu minvalde o kadar cok konunuz var ki hangi tavsiyeyi dikkate aldiniz ki yeniden tavsiye verelim? Vermesine verelim ama sizin icin degisen bir sey olmuyor. Bosuba tavsiye vermeye gerek yok.
Biliyorum bizde yeniden denedik ve uzun zamandır çok iyi devam ediyoruz ta ki bu görevine gidene kadar

Tamam da uzak ilişkide zaman ayıramamak nasıl oluyor?

Her ikiniz de müsait olduğunuzda telefonla görüşmek dışında başka nasıl bir beklenti var ki?
Örneğin ben iş yerimi değiştiriyorum geçen ayrıldığım gündü arkadaşlarla vedalaşma falan derken 2 gün hemen hemen pek konuşamadık yoğundum vakit ayıramadım buna taktı ve şimdi bundan dolayı gerginiz cidden çok zor şartlarda şu an psikolojisi etkileniyor biliyorum ama insanım bende patlama noktasına geldim alttan almaya çalışıyorum annesiyle mesela hep iletişim halindeyiz o da çok üzülüyor şu an olduğu konuma çok da tatlı bir kadın ona da belli edemiyorum ama herkese her şey yolundaymış gibi yapmaktan destek olmaktan kendimi sıka sıka patlayacağım ondan korkuyorum

Biz sana o 3 senede 50 defa ayrıl, olmaz bundan dedik ayrılmadın. Suyuna git, ne derse yap, sen sen olmaktan çık kuklası ol. Ha gayret bu inatla evlenip tam yakarsın başını.

Sizi insan yerine koymayacak adamlara paspas olmaya ne meraklısınız yaaaa

Sizin gibi insanlar yüzünden yazmıyor olabilir miyim? Cevap vermek yardımcı olmak istemeyebilirsiniz anlarım ama ben üzgün olduğum için birileriyle dertleşmek istedim derdime ortak olma gibi bir zorunluluğunuz yok.

Ayrıldık onu da denedik ama kendine çekidüzen o da verdi bende ve tekrar denedik. Yoluna da girdi aslında ama yaptığı iş onun dengesini biraz bozuyor.

Sizin gibi insanlar yüzünden yazmıyor olabilir miyim? Cevap vermek yardımcı olmak istemeyebilirsiniz anlarım ama ben üzgün olduğum için birileriyle dertleşmek istedim derdime ortak olma gibi bir zorunluluğunuz yok.
insanlar senin konu açma amacını çoktaan anladığı için konularına pek az yorum geliyor farkındaysan
sana 200 bin liranı kaptırdığını anlattığın konunda hepimiz ben de dahil insan gibi cevaplar verdik, yol gösterdik
sen bi süre sonra gittin seni dolandıran adamı ailenle tanıştırmaktan bahsettiğin bi konu açtın
bu konun da aynı kişiyle alakalı
böyle yaptığın için kimse seni ciddiye almıyor haliyle
kendi düşen ağlamaz.

Geçmiş konularını bilmiyorum ama mevcut konuya yorum yapacağım. Sen bence yol yakınken geri dön. Çünkü adam asker ve daha bu evrede sıkıntı çekiyorsan evlendikten sonra hiç tahammül edemezsin. Zor bir hayatları var hem psikolojik olarak hem de şartlar bakımından. Ciddi bir bağlılık ve fedakarlık ister. Uzaklaşıyorum soğuyorum gibi sallantıda duygularla o yokuşlu yolda yürüyemezsin

Ya çok pardon da bu adamların neredeyse her gün nöbeti bilmem nesi olmuyor mu? Olmasa bile iş olarak aşırı yoğunlar ve kendileri de ilgi gösteremiyor. Siz bunu sorun etmeyip alttan alıyorsanız onun da alması gerekmez mi? (varsayım üstüne konuşuyorum) Yani sizin de işinizin olduğu yoğun olduğunuz bir vakit olabilir,ilgilenemeyebilirsiniz bundan normal ne var ki? Manipüle edilmeye açık bir insansınız kusura bakmayın.

Merak ettim… 200 bin tl ti ödedi mi arkadaş ?

Adam size etmedik hakaret bırakmadı, paranızın üstüne kondu, otelde oda kenarına işedi, daha bir ton garip hareketi ve manipülasyonu oldu size karşı.

Halen daha ilişki yürütüp tavsiye istiyorsunuz hiçbir şey olmamış gibi.

Sanki tavsiyeleri dinliyorsunuz da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…