?? ilişki sonrası soğuk duş yumurtalıkları çatlatıyormuş ??

((eslem))

Canım kızım büyüyor
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2008
2.361
3
42
canlarım bileniniz yada bu tekniği uygulayanınız varmıdır merak ettim
bugün bi arkadaşımla konuştum doktoru ilişkiden en az yarım saat sonra soğuk duş almasının yumurtalıklarını çatlatacağını söylemiş
tabi dayanabileceğiniz soğukluk, heptende hasta olur insan

ne diyosunuz bu konu hakkında? bana çok ilginç geldi yaa

ilk kez duydum canım senden bilenler varsa bilgilendirsinler.ama bana iyi bir fikir olarak gelmedi.

neden iyi bir fikir gibi gelmedi, bak bunuda merak ettim şimdi
anam insanın başına ne gelirse meraktan gelirmiş :)))
Allahım hayretsin sonumuzu

arkadaşlar bilen yapan duyan yokmudur?

Canım benim bildiğim tam tersi bir arkadaşıma dr ilişkiden yarım saat önce ılık duş alınması iyiymiş hamile kalmada kolaylık açısından.Çünkü ilişki öncesi duş yumurtalık kanallarını gevşetiyormuş sanırım.Ama ne kadar doğru bilemem tabi ben duyduğumu yazıyorum :)

Ben burada hamiş kalan bir arkadaşın ilişkiden sonra karnına sıcak soğuk şoklar yaptığını ve işe yaradığını okumuştum. Belkide doğrudur, denemekte fayda var.

kzılar ben bu tür kulaktan dolma olan hemen hemen herşeyi dr paylaştım.ee tabi bazıları gerçekten komikti :) ama hamile kalana kadar herşeyden umut bekler olmuştuk.evet canım soğuk duşun yada sıcak duşun ilişkiden önce veya sonra bebek konusunda bir rolü yok.şunuda belirteyim ilişkiden önce vajinal yapılan duşa kesinlikle sabun veya benzeri bi ürün kullanmayın.sadece ılık suyla duşunuzu alın.ve ilişkiden sonra 5,10 dik dinlenip sonra duşa girilebilir.zaten gidecek olan sperm o anda gidiyor ve yerine ulaşıyor.

canım soguk yada sıcak su hıc farketmıyor..ama bıldıgım kadrıyla suyla temasta spermler cabuk eetkılendıgı ıcın oluyorlarmıs...o nedeenle ılıskıden yarım saat sonra hemen dusa gırılmemesı gerektıgını bılıyorum..CADIARZUCADIARZUCADIARZU

bende hemen duşa girmiyorum en az 1 en fazla 2 saat bekliyorum
işim varsa yarım saat sonra alıyorum::
ancak burda soğuktan kasıt ılık olabilir belkide
ve yumurtalıkların çatladığını söylüyorlar
belkide BİREBİRA arkadaşımın dediği gibi sıcaktan sonra soğuk suyla şok yapmak çatlatıyor olabilir
kii ben soğuk suya asla dayanamam
kendi doktorlarımıza soralım bakalım acaba ne kadar doğru
soran arkadaşlarım paylaşırsa sevinirim
yanlış bişey yapmayalım dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…