ilerleyen haftalarla cinsellik

patik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2008
1.930
3
ilerleyen zamanla hem fiziksel hem ruhsal açıdan kendi adıma soğuma hissediyorum..24ncü haftamdayım..sonuçta eşimde bir değişiklik yok normal sağlıklı bir erkek...bilemiyorum nasıl olucak.................................fisfisfis

normaldir canım...
sen şimdi anne olmanın heyecanı ve bebeğine zarar gelmesinden korktuğun içinde olabilir...
eşinle paylaş bunları anlayış göstereceğini umuyorum...

Günaydın kızlar;
Bende yaklaşık 10 kilo aldım ve bel ağrılarım yüzünden rahat hareket edemiyorum.Yataktan kalkarken belimden ameliyat olmuşum gibi ağrıyor.Gazım oluyo heralde bazen karnım çok geriliyo.Bu yüzden bende eskisi gibi olamıyorum.Hep yorgunum zaten, akşam TV seyrederken dalıyorum hep sonra eşim kaldırıyor yatağıma yatmam için. Onunla eskiden gün içinde ne olduğu falan konuşurduk şimdi ise uzaklaşır gibi olduk ve ben çok hassaslaştım.Ondan çok ilgi bekliyorum.Onunda işleri oluyo hep kendimi çok yalnız hissediyorum.Bu arada güzel birini görüp bakar mı diye de aklıma takılıyo hep.Kendime bakmaya çalışıyorum ama kilolardan hiç de çekici değilim ki senağlama

canım oda hayatının en heyecanlı süreclerinden birini yaşıyor.Emin ol seni anlayacak ve yanında olacaktır
Bu ikinizin aşkının meyvesi unutma..
Biz kadınlar nasıl hazırlanıyorsak annelige gebelik surecinde duygusal yogunluklar geciriyosak Cocuklarımızın babişkolarıda bizimle bir çok duyguyu paylaşıyor
Hatta aşeriyorlar,mideleri bulanıyor,kilo alıyorlar.a.s
Gebeliginin tadını cıkar canım...Hayırlı dogumlar

Canım bu dönemlerde bu tip duygu yitimleri yaşıyablirsin hem hormonlarınlada ilğili..Eşinin biraz anlayışlı olması gerek bu dönemlerde..Zaten kolay değil oda baba olacak,hamişlik döneminde erkekler eşlerini kadın gibi pek görmezler daha ziyade kutsal bir anne içgüdüsü ile görürler..O yüzden çok normal..doğumdan sonra düzelir merak etme.
Gerçi senin kocaya müstahak bazı şeylerde neyse:)

bende aynı durumdayım murekkepbalıgı, hamılelıkten oncekı halıme bakarsam %60 lık bır dusus var cınsel ıstekte.. ama yınede elımden geldıgınce bunu esıme yansıtmamaya calısıyorum.. tabı oda bencıl degıl ya illa cınsellık dıye bırsey yok zaten onda hersey normal olmasna ragmen oda ustelemıyor o konuda yada benden cok sey talep etmıyor suan ıcın.. zaten bebege bırsey olur korkusu var karnımız cıktıkca daha cok goz onunde oluyor bebek dusuncesı buda gerı plana atıyor cınsellıgı.. az kaldı surda 3 ay sonrasında tekrar eskı halıne donucegıne ınanıyorum kafaya takmamak gerek aslında..

Hamişliğimin başından beri eşim benden cinsellikle ilgili hiçbir talepte bulunmadı aksine ben üsteledim aramızda soğukluk olmasın diye ama benimde o doğrultudaki isteklerim çok azaldı aklıma bile gelmiyor desem yeridir,bebek olunca insan ona bişey olmasın diye ister istemez tedirginlik yaşıyo,bu dönemde eşlerimizin saygı göstermesi bize destek olmaları gerekir,bi doğuralımda hayırlısıyla inşallah ondan sonra yine normale döner..

canımm bizdede durum aynı
hamile olduğumu öğreneli bugüne kadar 2 kere ilişkiye girdik,oda 13.haftamda hafif bir kanamam olana kadar,sonra aşkım korktu,geçen gün konuştum onunla istiyorsa bebeğimize bir zararı olmadığını anlattım ama istemiyor,yani kızının orda olduğun u bilirken sanırım konsantre olamıyor:)))
Allahıma çok şükür çok anlayışlı çok düşünceli bir eşim var,ben ondan daha çok istiyorum galiba:))

slm kızlar aynı dertten bende muzdaribim, 4 ayımıza girdik hiç ilişki yaşamadık, eşim sağolsun bu konuda çok anlayışlı bana hiç o şekilde yaklaşımı olmadı, bazen üzülüyorum genç sağlıklı bir adam onunda ihtiyacı var diye ama sonra bebeğime bişiy olmasından korkup vazgeçiyorum, ama ne yalan söyliyim bir kaç gündür istediğini belli ediyor jeyyar bende boş değilim hani :asigimff napsam kızlar bir akıl verin

ben daha yeniyim 9 haftalık hamişim 7 haftaya kadar yasaktı ilişki şimdi serbest ama eşim pek yanaşmıyo ben daha çok sırnaşıyom istiyo ama sanırım zarar verme korkusu var bişey olmıcanı söylüyorum ama

kızlar ya bunu bu kadar kafanıza takmayın Allahın izniyle hiç bişi olmaz ama yine de doktorunuza danışabilirsiniz..bizim ilişkimizde bu konuda henüz hiçbir değişiklik olmadı eskisi gibi devam edebiliyoruz ve kimisinde istek azalırmış kimsiinde artarmış sanırım bende artmış oldu...ama tabii son iki ay kala bu sona erecektir..önerilmiyor zaten ben çok araştırdım netten...

artmasına katılıyorum bende de arttı dediğim gibi 7 hafta yasaktı şimdi normal eskisi gibi fakat sanki eşim çekiniyo gibi geliyo

ben 28inci haftaya girdim son 2,5 ayımız kaldı ve bu haftaya kadar düzenliydi ilişkimiz. Herkesinki azalır benimki arttı sanırım:roflol: ama bu haftadan itibaren olmasa iyi olur dedi doktor zaten karnımda büyüdü zorlanıyorum birazsırnaşık şey

bende hiçç zevk alamıyorum saten öle bişi yapmaya kalkınca nefes alamıyom:)

ee sonuç kızlar şimdi napcem ben cinsellik diyetine devammı yoksa diyeti bozmalımıyım , ay şimdi burda oylamaya sunarmışım sırnaşık şey, sanırım sorunumu anladım hamile olduğum için bana ayıp gibi geliyor kendimi kutsal bir varlık olarak görmeye başladım sanırım bebeşimdende çekiniyorum ofss:dilcikar:

isteyen isteklerini sağlığı elveriyosa yaşasın..kendi adıma hiç yapasım yok....eşimde bi sinirlilik halide gözlegörülür olmaya başladı...numaradan bişiler yapmayı beceremem hani sırf onu rahatlatabilmek için....napim başa gelen çekilir......zaten aldığım kiloları vermeden,yavruma sağsalim kavuşmadan benim sex yapcak psikolojim yok...........

sana katılıyorum nurgulcum bende 6 aylık oglumdan utanıyorum sankı bızı goruyoda utanmıyomusun anne dıcekmıs gıbıme gelıo

bende 27haftaya gırdım ve canım hıccc ıstemıyor sankı omrumun sonuna kadar olmasa olurmus gıbı:))
esımde hıc baskı yapmıyor ara sıra sakayla karısık soyluyor sen ıyıce rahıbe oldun basıma dıye ama yınede baskı yapmıyor
bızde 15 te bırde falan oluyor ama ınsan ıster ıstemez tedırgın oluyor..

olmazmı haklısın ..bencede en iyi ihtimalle doğum öncesi 40 yapmamalı..e doğum sonrası da bi 40 var derleretti 80 :) gel tezkere ...allah sağlıkla hepimizin kucağını doldursunda pehh sexi yiyiym yaff olmasa neolcek :))

evet canım haklısın 8.ayda sonra THE AND yanı:roflol:
zaten ben hıcbır zaman hevesli olmadım:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…