ILERI YAS HAMILELIK , YOGUN KANAMA DUSUK RISKI , 13 HAFTA FETAL DNA DA YUKSEK TRIZOMI 21 RISKI (DOWN SENDROMU) , CVS yasadiklarimi sizle paylasiyoru

Yagmur3434211

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2022
69
5
45
ORTALAMA 6 YIL UZERI ANNE OLMAK ICIN UGRASTIM AMH DEGERIM 0.8 E KADAR INDI. YUMURTALIKLARA PRP VE EGSOZOM (KOK HUCRE ) YAPTIRDIM , ARVIGO RAHIM MASAJI , HER AY CATLATMA IGNESI , YOGUN VITAMIN VEEEE YILLAR SONRA HAMILE KALDIM ŞUAN 13 HAFTALIK HAMILEYIN BUGUN ILE BERABER 3 DEFA YOGUN KANAMA GECIRDIM DUSUK RISKI ILE WC HARIC , DR HARIC SUREKLI YATIYORUM, TAM BEBEGIM 12 HAFTAYI ATLATTI DERKEN ULTRASON NORMAL IKEN FETAL DNA TESTI YAPILDI VE SONUC TRIZOMI 21 (DOWN SENDROMU ) RISKI YUKSEK CIKTI ZATEN BU UZUNTU ILE 3 AGIR KANAMAYI GECIRDIM BU TEST % 90 NIN UZERI NET SONUC VERIYORMUS TABI BIR UMUR %100 DENILEN CVS YANI BEBEKTEN NUMUNE ALMA ISLEMI KARINDAN YAPILMASINA KARAR VERILDI . BU SURECTE INANIN HAYATIM EN UZUCU GUNLERINI GECIRDIM. ALLAH KIMSEYE BOYLE SEYLER YASATMASIN.CVS SONUCU 15 GUNDE GELECEKMIS BEKLEMEK HERGUN AZAP OLDU SONUCU. COK UMUTLU DEGILIM AMA ALLAHIN MUCIZESI BITMEZ DIYORUM. UMARIM HERKEZIN EVLADI SAGLIKLI DOGSUN.

Merhaba ben bisry sorcam borifem vajinal duş kullanan var mi ben ilk defa kullanicam günlük mü yoksa haftada bir mi kullanilmasi gerekiyor kutunun içinde 2 tane şişe çıktı ama içine mi yoksa dışına mi kullanilmasi gerekiyor acil cevap bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…