İleri Pco olup hamile kalanlar bakar mısınız?

Dkh kullandınız mı? Ben kullanayım mı sizce

• Kullandım, hiçbir işe yaramadı

OY: 3 33,3%
  • Kullandım, daha kötü oldu

OY: 3 33,3%
  • Kullandım, sonrasında tedavi olup hamile kaldım

OY: 0 0,0%
  • Kullandım, adetim kısa süreli de olsa düzene girdi

• Sadece kilo vererek hamile kaldım

• Kullan

• Kullanma

OY: 5 55,6%

• Ankete Katılan
    9

Dil-i bitab

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Mart 2017
11.723
16.179
Herkese Merhaba, biraz uzun olcak hakkınızı helal edin lütfen.
  • İlk önce Kendimi anlatayım. 14 aydır bebek istiyorum. İlk adetim den bu yana yaklaşık 14 yıldır düzensiz adet olurum.54 56 kilo aralığında iken bitkilerle zar zor olurdum ya da 40 50 günde ancak evlenince 60 lı kilolara çıkmamla birlikte ilaçsız adet olmamaya başladım ilaç içmesem hiç olmuyor yani. Bitkisel olarak soğan kürü genç kızlığımdan buyana yaparım etki etmedi. Hayıt tohumu kullandım aralıklı da olsa 2 3 ay içtim.2 3 kez bal çörekotu tarçın yedim. aslanpençesi çoban çantası Pelinotu melisa vs otları içtim incir havuç kürü yaptım c-life adlı macunu kullandım, inofolic combi kullandım şuan aklıma gelmeyen bi sürü şey daha kullandım. Yok yok hiç yumurtlama olmadı.çörekotuyağına başladım 2 ay yumurtlama sağlandı ve adet oldum 3. Ay düzenli kullanamadım yumurtlama olmadı. Şuan diyet ve sporla kilo vermeye çalışıyorum çörekotu na da devam etmeyi düşünüyorum
  • Sadede gelirsek geçtiğimiz hafta clomen tedavisi oldum dün gelişen yumurtam olmadığını öğrendim Dr 6ay tedavi önerdi doğum kont. Hapı ile sonra tekrar clomen deneyelim dedi . Ben çok kullanmadım bekarken aralıklı olarak 4 5 kutu kullandım bırakınca yine eski halini aldı herkes de böyle diyor. Size sorum ise dkh kullanıp kısa sürede olsa adeti düzenlenen sonrası tedavi olup hamile kalan kistleri giden var mı?
  • Ya da ileri pco ile yumurtlama ilaç tedavisinde sonuç alan?
  • Veyahut kullandıklarımdan farklı bitkisel yolla hamilelik elde eden?
  • Tavsiyelerinizi yorumlarınızı beklıyorum bir de anketi oylar mısınız?
Not:şuan 60 kiloyum, ilk önce 54 olmak istiyorum ama daha sonra 2 3 kilo daha vermeyi istiyorum.
Şimdiden Hepinize Teşekkür ederim

Son düzenleme:
canim bende 2 ay d.k.hapi kullandim ama ne yazikki lh ve fsh de degisiklik olmadi. sadece tsh biraz dustu. sana tavsiyem 6 aylik bi seruvenden ogrendigim guzl bi doktora gitmen. normal kadin dogumcuya degil tup bebek uzmnina git. daha detayli tahliller. amh degerine bakiyorlar. sonuc alman daha kolay. bende ileri lcos hastasiyim 3p yasindaykm. yjmurtam buyumezdi hic bu,ay tul bebek uzmanina gittim. klomen kullandik. tahlil sonuclarima gore de choriomon verdi. yumurtalar catladi

Teşekkür ederim cevap için
Hormonlar için değil de kistler için kullanmak istiyorum
Hormonlar için testere dişli aslan pençesi içebilirim belki
Tüp bebek uzmanını dikkate alayım canm sağol chorimon hiç duymadım bi araştırayım

testere, hayit suyumus hepsini denedim
pcos icin sen doktora git

Bitkisel kürleri bende yeni yapmaya başladım etkilerini bilemiyorum henüz size söyleyeceğim tek şey zayıflayın aynı durumdayız senelerdir doğum kontrol hapı kullandım evlendim 54 kilolardan 60 kiloya yükseldim düzensizleşti iyice civanperçemi biberiye yeşil çay kullanırdım düzenlerdi ufaktan ama nasıl ki 50 kiloya indim şuanda 2 senedir ilaçsız regli olabiliyorum çok şükürEn fazla artık 53 kilo oluyorum size de öneririm ve beslenme şeklinizi değiştirin artık hayatımda pilav,makarna,beyaz ekmek yok çok nadir ayda yılda 1-2 kere yerim, tatlı da kriz anlarımda az az yiyorum o kadarŞuanda aslanpençesi,civanperçemi,hayıt tohumu kürünü sabah akşam uyguluyorum ayrıca incir havuç kürü yapıyorum bakalım yumurtlara ne etkisi olacak Akşamları ayrıca çörek otu bal keten tohumu karıştırıp 1 tatlı kaşığı kadar yiyorum

ben de 0 karbonhidratlı diyet yapıyorum boyunuz Kaç? Keten tohumu ben de aldım yoğurda katıp yiyordum 1 hafta yiyip bıraktım çünkü bıkmıştım onu iç bunu ye:)
Bal tarçın ç otu kürünü 3 kez yaptım incir havucu da 15 gün yaptım bıraktım aslan p. Civan. Hayıtı çok içtim ben de 0 değişim hormonlarım çok kötü inşAllah size şifa olur

Canım başlığı görünce yazmak istedim.instada bir sayfa var polikistikoverle.yasamm diye o sayfada herkes birer birer hamile kalıyor aspir yağıyla.sayfayi bir incele istersen.belki bir faydası dokunur.insallah tez zamanda hayırlısıyla hamile kalırsınız.

Teşekkür ederim bi bakayım

Merhaba benimde pcos rahatsizligim var suan 32 yaaindayim 18 yasindan beri hiperprolaktin ve hormon bozuklugum var 2 yil once pcos oldugumu ogrendim hormon igneleri kullandm yumurtam bazen oldu bazen olmadi olunca catlamadi. bu arada bede ilacsiz adet goremiyordum. Sonra dogm kontrol hapi verdi doktor 2 3 ay kullandm bana iyi geldi. Biraz duzelme var dedi. Ve 2. Klomen ve catlatma ignesi denemesinde sonuc pozitif. Mucize gibi bir sey cunku adet bile olamiyordum. Allahm hepimize hayirlisini versin.

Amin inşallah canımBende keten tohumu falan balla yiyorum ama arı sütü bal polen ve keçiboynuzu özü yediğim için tatlı olarak incir kürüyle falan ağır geliyorlar bir daha ki ay yoğurda karıştırıp yiyeceğim İnsan sıkılıyor haklısınız bir süre sonra sabah akşam bir şeyler ye, iç Sabahları folikasit de içiyorum regli dönemleri 10 gün kadar demir hapı da kullanıyorum akşamları yemekler beraber D vitamini de alıyorum aşırı yoğun günüm Boyum 158 cm şuanda kilom 52.4 Bence hormonlarınıza kötü bir etkisi yoksa test yapın ve bırakmayın en azından hayıt tohumlu bitkisel karışımdan herkes memnunbirazda oluruna bırakmak gerek hayırlı zamanda inşallah

Senin tüm günün bunları içmekle geçiyordur :)) hepsi bi arada ters etki yapmasın dikkatli ol. Boyuna göre tam ideal kilodasın sakın alma vermesi çok zor :) Amin inşAllah ❤

Gerçekten mi şuan çok umut oldunuz bana
MaşaAllah. Şuan hamilemisiniz

Senin tüm günün bunları içmekle geçiyordur :)) hepsi bi arada ters etki yapmasın dikkatli ol. Boyuna göre tam ideal kilodasın sakın alma vermesi çok zor :) Amin inşAllah ❤
Almıyorum hatta 1 kg daha vermeye çalışıyorum Bende öyle düşündüm neyse bu ay böyle gitti hayıt tohumunu kürü falan bıraktım yumurtlama dönemine giriyorum ilaçlarımı mecburen almam gerekiyor vitamin eksikliğim var diğerlerini de bu aydan sonra bu kadar sık yapmam gibi en azından bala bir süre ara vereceğim yaz yaz içimi yakıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…