Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tam bir goz ziyafeti cektim sabah sabah supersin arzum helalllllllkaydirigubbakcemile5

Tatlımmm geçmedimi daha yaa :gitme:
Düzenli kullanmadığındandır şirinem, aksatma ilaçlarını yaff

evet bitanem geçmedi halaaaamafoldumben

ne biçim bi hastalıkmış bu yaaa sinir oldum ilaç kullanmayı da hiç sevmem ben grip olurum ilaç kullanmaya üşenirim alırım eczaneden 2 gün kullanır sonra unuturum onunda zamanlarını şaşırırım
hiç alşık değilim böyle yaa sabah akşam kullan vallahi sinir geliyor geçiyorda meret

hep çorapla gezmemden oluyormuş ayaklarım çok üşür gece de yatarken çorapla yatarım ondan olmuş yaa

Kız gecmıs olsun bebem neyın var yaa ne oldu sana nazar heposı cnm benım nazarrrrr gecer bebısımm uzulemee

uuf gül reçelim yaa topuklu ayakkabıyı bırak spor ayakkabı bile giyemiyorum yaaa

arzu abla süpersiiiinnn,hepsine ayrı ayrı bayıldııımmmmmmŞeniz

canıııımmmmmm öperim güzel yüzünde balımmmm

oyyy oyy içim açıldıı sabah sabahh o güzel gözleri görmeyi özlemişimmm:):)

ooooohhhh dimi bitanem kaydirigubbakcemile5

tam bir goz ziyafeti cektim sabah sabah supersin arzum helalllllllkaydirigubbakcemile5

canımmm çook teşekkür ederim bidenemmmmopuyorumnanaktan

İlarzu ben makyaj yapmayı cok sevıyorum ama senınle bır baska guzel oldu makyajım tesekkurler canım paylasımın ıcın ayrıca gecmıs olsun.Bayıldım canım o gözlere bittiiiiiiiiiiimopuyorumnanaktan:asigim::dance:

bebetom balım bebek suratlım çook teşekkür ederim şekerparem

beraber mi yaptık güzel yüzlümm makyajını çok sevindim çiçeğim yaaa yine çekecem sevgilim kredi kartıyla eyeliner çekmeyi öğretecem.. şu haylaz yiğenim bizde şu sıralar rahat çekim yapamam diye erteledik:)))

ben evlenene sen istanbula gelin gelirsin.
nişan ve kına gecesi makkajlarımı sen yapcan zuzum

Masallahh canim yaa :nazar: gozlerin cok hoss :) makyajlarinin hepsini begendimmmmm ne kadar yeteneklisn oyle.a.s. ya senden bi ricam olucakk istersen tabiki..:eek: yesil tonlarda bi makyaj yaparmisin.. koyu yesil gibi:Saruboceq: abimin dugunune aldigim abiyem o renkte makyaj icin fikir edinmek istiyorum.. yazinin rengi gibi mesela.. hadi nolursunnnnnn beni kirmaa:icecream::icecream:a.s.

kaşına gözüne bakışına kurban maşallahhhh allah seni nazarlardan saklasın bayılıorummmm sanaa ayrıca cok sexü bakmışsın son yaptklarında:kedi:

maşalah maşallah!! ALLAH nazardan saklasın. bu bir sanat...

:kedi:
fevkalade utandım :kedi:

çok teşekkür ederim canım işte uğraşıyoruz öyle:kedi:

ben evlenene sen istanbula gelin gelirsin.
nişan ve kına gecesi makkajlarımı sen yapcan zuzum

yapmam mı şekerparem zevkle yaparım iki de göbek atarım ooohhhh değmen keyfime valla gül yüzlü arkadaşım nişanlanıyor şimdi oynamazsam ne zaman oynayacam:teytey:
Masallahh canim yaa :nazar: gozlerin cok hoss :) makyajlarinin hepsini begendimmmmm ne kadar yeteneklisn oyle.a.s. ya senden bi ricam olucakk istersen tabiki..:eek: yesil tonlarda bi makyaj yaparmisin.. koyu yesil gibi:Saruboceq: abimin dugunune aldigim abiyem o renkte makyaj icin fikir edinmek istiyorum.. yazinin rengi gibi mesela.. hadi nolursunnnnnn beni kirmaa:icecream::icecream:a.s.

seni kıracağıma kafamı kırarım canımmm yaparım tabiki ellbisenin baa bir fotosunu gönderir misin belki başka ayrıntıları vardır bitanem bi de modeli de önemli makyaj yaparken saçını falan nasıl yapacaksın hepsini anlat tek tek sevgilisimmm

kaşına gözüne bakışına kurban maşallahhhh allah seni nazarlardan saklasın bayılıorummmm sanaa ayrıca cok sexü bakmışsın son yaptklarında:kedi:

canım amiinnn (dua eden smili bulamadım)

sana da nazar değmesin bitanesi güzel gözlüsüŞeniz:asigim:

Şeniz Ankaraya da yolun düşse keşkem ilarzum.
Benim gelin makkajımı yapar geçerdin :kedi:

sabah sabah bi ikimiz deli dumrul gibi uyanmışız geziyoruz topiklerin yeni aydınlanan kolidorlarında :)))

ben de sana laf atacaktım güzel yüzlüm sen yazmışsın..

kız ankaraya yolum düşebilir ama bu aralar değil nişanlımın dayıları Ankarada benim:)) geliyorduk arada arada ama şmdi askere gidecek mayıstan sonra kısmetse

canısım tut kendini evlenme:))) bekle beni

sabah sabah bi ikimiz deli dumrul gibi uyanmışız geziyoruz topiklerin yeni aydınlanan kolidorlarında :)))

ben de sana laf atacaktım güzel yüzlüm sen yazmışsın..

kız ankaraya yolum düşebilir ama bu aralar değil nişanlımın dayıları Ankarada benim:)) geliyorduk arada arada ama şmdi askere gidecek mayıstan sonra kısmetse

canısım tut kendini evlenme:))) bekle beni

Ben beklim pamuk helvam'da, damat beklemiyo kaydirigubbakcemile3
Ocakta düğünü yapalım diyo beyfendi akannehir
Herkescikler uyuyo ilarzum, bi biz uyandık demekki.
Ayyy kıyamam, eniştemiz gidince beraber sayarız günleri canım.
Zaten gel eyelinerimde gelemiyo, Sen bana likit sürmeyi öğretmeyi başarana kadar gelir enişte kaydirigubbakcemile3

Arzuşum ..Makkaşlarının toplu geçişini tekrar gördüm..
Kendimi ısırasım geliyor yaa.mafoldumben.üfff..Hepsi çok güzel..
opuyorumnanaktan

seni kıracağıma kafamı kırarım canımmm yaparım tabiki ellbisenin baa bir fotosunu gönderir misin belki başka ayrıntıları vardır bitanem bi de modeli de önemli makyaj yaparken saçını falan nasıl yapacaksın hepsini anlat tek tek sevgilisimmm[/B]

cok saolll wallahihoyyyt ben fotosunu cekimde gonderim sana.. bak acelesi yok 2 ci aya kadar zamanin var vereliniortak bu arada sac model fln yok kapaliyim basortumu biraz sekillendiricema.s... sadece gozler fln cekici olsun :eek:

ay ne kadar çok makyaj örneğim varmış yaaa 100 ün üzerinde sanırsam yuh ya :))):lepi:[/QUOTE]

fındık fıstık bunu söylediğin alıntıda 2. resimdeki o altınsarımsı kremsi
far neymis o renk bişey arıorum simli bulamadım halen fisfisfis
buarada cok tatlısın yine gözlere bak gözlere Şeniz

arzu saray helvası kıvamında hatun ellerine sağlık yaa vallahi gözlerimiz de bayram etti onlar ne güzel gözler makyajlar öyle maşşallah sana :nazar::asigim:

şekercim senin ayacıklar hala iyileşmemiş galiba benneyaptımki
yavrum benim dikkat et yahu
bizim paşaya da geçen sene olmuştu öyle bişeyler doktor ona da o oje gibi şeyden vermişti ama onu düzenli kullanmak gerekiyor
beyefendi de senin gibi pek dikkat etmediğinden baya bi süre geçmemişti,hatta o mantar yayılmıştı diğer tırnaklarına da falan

neyse öperim güzel gamzelerinden
bu arada herkeşlere de iyi bayramlar dilerim a.s.opuyorumnanaktan

Ben beklim pamuk helvam'da, damat beklemiyo kaydirigubbakcemile3
Ocakta düğünü yapalım diyo beyfendi akannehir
Herkescikler uyuyo ilarzum, bi biz uyandık demekki.
Ayyy kıyamam, eniştemiz gidince beraber sayarız günleri canım.
Zaten gel eyelinerimde gelemiyo, Sen bana likit sürmeyi öğretmeyi başarana kadar gelir enişte kaydirigubbakcemile3

eyelinerin niye gelmedi bebeğim senin nerden spariş verdin?
sayalım bitaneciğim günlerimizi ooof ooooffffff:hulya:

Arzuşum ..Makkaşlarının toplu geçişini tekrar gördüm..
Kendimi ısırasım geliyor yaa.mafoldumben.üfff..Hepsi çok güzel..
opuyorumnanaktan

ısır bebeeemm benim ısır zaten bu aralar ısırılacak geniişşş yere sahibim:))) maşallah damızlık gibin oldum:)))) maşallah de bak darılırım aman nazar değmesin kilolarımakaydirigubbakcemile3:nazar:

cok saolll wallahihoyyyt ben fotosunu cekimde gonderim sana.. bak acelesi yok 2 ci aya kadar zamanin var vereliniortak bu arada sac model fln yok kapaliyim basortumu biraz sekillendiricema.s... sadece gozler fln cekici olsun :eek:

anladım bitanesi o vakıt ne edek sana gözler ön planda olsun koyu renklerden bakalım bi gözleri göreyim önce bal suratlımŞeniz

büyük ressamlar gibisin aynı ne kadra güzel olmuş makyajlaropuyorumnanaktan

cemre gülüm çook teşekkür ederim canısım çok mutlu oldum sebah sebah

utanılacak bir şey yok yerimsenibengerçekten çalışmalar fevkalede:lepi:

çok teşekkür ederim canımm

ay ne kadar çok makyaj örneğim varmış yaaa 100 ün üzerinde sanırsam yuh ya :))):lepi:

fındık fıstık bunu söylediğin alıntıda 2. resimdeki o altınsarımsı kremsi
far neymis o renk bişey arıorum simli bulamadım halen fisfisfis
buarada cok tatlısın yine gözlere bak gözlere Şeniz
[/QUOTE]

bakayım ona ben canım golden rose ile yaptığım makyajı diyorsun sanırsam genelde onu çok beğeniyorlar da bi bakayım ben ona yapılışı da vardı onun

arzu saray helvası kıvamında hatun ellerine sağlık yaa vallahi gözlerimiz de bayram etti onlar ne güzel gözler makyajlar öyle maşşallah sana :nazar::asigim:

şekercim senin ayacıklar hala iyileşmemiş galiba benneyaptımki
yavrum benim dikkat et yahu
bizim paşaya da geçen sene olmuştu öyle bişeyler doktor ona da o oje gibi şeyden vermişti ama onu düzenli kullanmak gerekiyor
beyefendi de senin gibi pek dikkat etmediğinden baya bi süre geçmemişti,hatta o mantar yayılmıştı diğer tırnaklarına da falan

neyse öperim güzel gamzelerinden
bu arada herkeşlere de iyi bayramlar dilerim a.s.opuyorumnanaktan

canım valla şu an acayip tırstım doktor da bana verdi o oje gibi şeyden ben de senin eşin gibi sürmüyorum fazla o yüzden şu an fena halde tırstım her akşam süreceğim

ama sanki bi işe de yaramıyormuş gibi ya 3 gün üst üste sürdüğüm oldu çünkü...

bu arada ben de sizlerin geçmiş bayramınızı kutlarım çiçek gözlülerrr bayramda giremedim dün de sitede problem vardı sanrısam giremedim:))

hepinizin pambık yanaklarından öpüyorum nice bayramlara hepberaber

X