Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kısss arzu nerelerdesin???kayıplardasın sesszileştinn sorun yok demi??

ayyyy harriiikaa gözler zaten güzel birde profosyonelce yapılan makyaj daha da güzelleştirmiş ne diyelim darısı başımıza

arzumm hacı sürmeyi nerden ne kadara alıyon bide müsait olduğun zaman görüşelim balım ya

bitaneler sormayun bu aralar fuarım var haftaya çarşamba ondan kelli tırmanalıp duruyorum şekerler

çok az gierebiliyorum ama sizin için akşam makyaj yapmayı ihmal etmedim ekeleyeceğim bir kart okuyucu bulup şekerler...

cisilim sürmeye ulaşman için önce benimle tanışmn gerekli bebeğim:))))) yoksa sölemem yeriniiiiii

iluşümmm kız tanışmam mı haftaya çarşamba ordayımmm inekin yanında çağla şıkel modunda gelicimm aşkitommm vereliniortakhihoyyythihoyyyt

ayy inanmıyorum konu sabitleşmiş oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey :teytey:

ayy inanmıyorum konu sabitleşmiş oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey :teytey:

kız sabitleşmesin mi kedicim yıkıldı ortalık ilarzu hihoyyyt ilarzuhihoyyyt diye:lepi::lepi:

ben şimdi sizin üzerinize yıkılacam mutluluktan şeker torbalarıııııcokacimcoook

ben de çok sevindiiiiimmmmmmm

pisim laann manyak olmuş makyajın çaktırmadan bu topikte yazam dedim:)))) çok bayıldım bidenemmm masum seksim hepsi bir arada bişey çıkmışş siyah da gözlerine deli gibi yakışmış deli gibiiiiiiiiiiiiiiiii
:lepi:

çok az gierebiliyorum ama sizin için akşam makyaj yapmayı ihmal etmedim ekeleyeceğim bir kart okuyucu bulup şekerler...

hihoyyytŞeniz:asigim::1hug:a.s.:lepi:kaydirigubbakcemile5zemuszemusopuyorumnanaktan tüm smileler sana gelsin...işte bu çok güzel bir haber...bugün mutsuz bir gün geçirdim...bu haber ile sevincim yerine geldi çiçeğim...merakla bekleyeceğim bitanecim benim...

bitanesim ekledim göz makyajı topiğine güzel arkadaşım

canısım inşalah çok kötü birşey yoktur sağlık olsun gerisini boşver bebeğim anlatmak istersen mesaj at bebeğimm

videolarına resimlerine gidip gelip bakıyom walla arzum :lepi:
muslukun üzerine kolumu dayayıp eyelineri azda olsa çekmeyi başardı bu özürlü arkidaşın bilesin kuzum buyrunnnnnnnnn
golden rose simli farı geçen eve giderken almıştım bitanesi yerimseniben
o kadar güzel ki pırıl pırıl altın rengi benem aldığım
bgn yarısını lavaboya döktüm elimden kaydı ya :gitme:
allahtan küççük gibim ama geri kalanı bana haliyle yeter de artar
öptüm kocaman seni şeker
Şeniz

kaçıncı sayfada veya nerede canım?...akannehir

sevgilim son sayfalarda ekleyeceğim buraya da bebek suratlım

incitanem inşallah yeni videomu çekebilirim sevgilisim bi 3G yi kapayım:))) hızlı netle yükleme çok kolay olacak bidenesimm

simli far çok güzel cecile yi de tavsiye ederim bak harikadır o da simleri daha ince daha kibar duruyor 8 tl ye aldım bebeğimm bakır tonunu çok güzell

kız sabitleşmesin mi kedicim yıkıldı ortalık ilarzu hihoyyyt ilarzuhihoyyyt diye:lepi::lepi:
dimi cnmmm yaa çok iyi olmuş vallaa zemuszemus

oyoyoyyyy demek beğendinnn yirim seni bennn delikafadulden
çok tşk ederim dünya güzelimmm benmmm Şeniz

kiz arzu makyajdan ziyade
san hastayim üyelyyyyyyyyyyyyyyn
burda olaydin hergün sana gelirdim makyaj yaptirmaya beaaaa

Gözlerim döndü vallahi ya.Maşallah ilarzu sana:nazr:

Ben alırım;ama hiç kullanamam makyaj malzemelerimi.Bende istiyorum böyle makyaj yapmak :lepi:

kuzennndelikafaduldentopiğin sabitlenmiş hayırlı olsun bebemmmhihoyyythihoyyytŞeniz

eyy çiğ yumurtaya can veren rabbim,sen ne güzellikler yaratıyosun böyleakannehir
rabbim nazarlardan korusun bitanem seni şu kaşa göze göz rengine bakışa kirpiğe tütüüüütütüüühastayım sana yewrumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…