Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

buyur bitanesim incimmm ilk sayfada resimlerin üzerinde nasıl yapıldığı kaçıncı sayfada olduğu yazıyor şekerparemmm

ebişim neden yakışmıyormuş aşkolsun bence çok yakışıyor balparemm er renk sana

gülşahçım çok teşekkür ederim canım senden de beklerim canısımmm güzel fotolar

bitanesi kare simli şey kullandığın far mı
golden rose 206 dediğin o mu

süper bişey ya
pırıl pırıl opuyorumnanaktan

canım sana da ne yakışmış :lepi:
gözün altına da eyeliner çektin değil mi kuzum
:uhm:

aşkitosu o far değil carminanın allığı canım.

kare simli olanı 206 numara golden rose

gözümün altına sürme çekmiştim bitanesi ama alerji yaptı bıraktım attım onu üst kapağa eyeliner çekmiştim.

ilarzucum süper makyaj yapıosun gelsem banada yapar mısın :) beceremiorum senin gibi yakınız hem bursa:teytey:

chadiim ayıp ettin canısım özel bi günün olduğunda gel çiçeğim beklerimm minik meleğini de getir ama onu da mıncıklayım arada:))

süpersin fıstıkım hep takipteyim seni güzel bacım sayende makyaj yapmayı öğrendim çok mutluyum.
özelliklede piyasada olan ürünleri kullanıyorsun ya bulmak kolay oluyor her ne kadar senin gibi güzel yapamasamda yapmaya çalışıyorum.
mavi göz için bir makyaj tavsiyen olursa çok sevinirim canımcım

çok saol canımıniçi :1hug:
kocaman öpüyoyum ben seni
Şeniz

güzel bir haftasonu seninle veeeeee sevdiklerinle olsun :Saruboceq:

:teytey:

ilarzucumm makyajlarının hastasıyım
takma kirpik de bu kadar yakışır bitanem o kirpiklerden anneme alıcam ama ne diim alırken öyle doğal dursun istiyorum birde ne kadar aldın kullanışlı mı?

ilarzucumm makyajlarının hastasıyım
takma kirpik de bu kadar yakışır bitanem o kirpiklerden anneme alıcam ama ne diim alırken öyle doğal dursun istiyorum birde ne kadar aldın kullanışlı mı?

vaaay anasınıııopuyorumnanaktan

ben takma kirpik almayı düşünüyordum çiçek gözlüm benim kirpiklerin doğal haline takma kirpik dedi bitanesi

seni öperim alnından ben balımmmmmmmm

takma diil o canısım hiç kullanmadım kullanmayı da bilmiyorum bitanesi ama almayı düşünüyordum şekerparesimmmm çok teşekkür ederim ballılokmam

maviincim benim sen dedin diye mi güzel geçti bilmem ama çok güzel geçti bitanesimmmm inşallah senin bütün günlerin benim cuma günüm gibi umutlu ve mutlu geçer canımmmm

leylacım çok teşekkür ederim balparmağım.. güzel yazıların içinnn yanaklarından öperim canımm yardımcı olduysam ne mutlu canım bana:))) mavi göze siyah ve mor kalemleri beğeniyorum hafif yaptığın makyajlarda bebek pembesi, açık gri güzel diyroum. koyu tonlarda mat orta gri far ile smokey eyes ve siyah kalem alta üste yoğun şekilde bayılırımmmmm yapta bi koy bebem yaaaa

kuzum
ben eyelineri gözümü kapayarak gererek çekiyorum
bana taktik ver öyle zor oluyor açık çekersem bulaştırıyorum :ecrin_bebek:

canımcım yapıyorum senin dediğin gibi yaptım ama fotoda hiç çıkmıyor makinada iyi ama ben mi beceremiyorum acaba yaa
senin çektiklerin hem çok net hemde renkler olduğu gibi çıkıyor
benimkiler öcü gibi çıkıyor

kuzum
ben eyelineri gözümü kapayarak gererek çekiyorum
bana taktik ver öyle zor oluyor açık çekersem bulaştırıyorum :ecrin_bebek:

sana ben taktiğin kralını verecem bal peteğim benimm

bak şimdi eyelinerinı alıyorsun aynanın karşısına geçiyorsun bebeğim. göz lerini kapatmadan göz kapaklarını aşağı indirerek bakıyorsun kendine başını hafif arkaya yatırarak bak yani... sonra gözünün yarısından fırçayı tut kuyruğa doğru çek bebeğim. sonra eyeliner fırçanı tüün içine tekrar daldır ucunu incelt. göz pınarından başla göz ortasında birleştir tatlı fasülyem......

bitanesi aynanın karşısına geçerek çekmeyi denesene o zaman makinenin netleştiği anı kaçırmazsın bebişim

tamam leylacımmm:)))

ebisim sana da maşallah canısım çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…