Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ilarzu hem beceriklisin hemde cok guzel bir yuzun var masallah..nasi øgrendin bunlari yapmayi :))):sinifsinif:

ilarzum benim için makyaj yapıcaktın hani bebeem unuttun mu mafoldumben:sinifsinif: ben beceremiyom sen den istiyom gül yüzlüm sositososito bekliyom 1 haftadır yapıvermedin :çok üzgünüm:

sochic bebem o kalem bitanesi yaa sadece kalem:))) mısırlı makyajı yapmak istemiştim:=))

burcu sevgilim kendim öğrendim küçüklkükten canısım uğralınca oluyor gerçekten bak

emeklim kı benim kafa gider gelir öyle bi kere sölemekle olmaz bebişim sen bana hatırlat sevgilim ne istemiştin sen unuttum ben de kusura bakma çiçeğim yaa 1 hafta beklettiğim için öküzlüğüm tutmuş yine yaaa((((((

hiiiii kalemmi anammm bendeki de dangalaklıkkk maksat yetenekte iştee mükemmel olmş cnmmm ben de denicm ama becereblcgmi sanmıorumsositososito

işte bu gülümm :icecream:

zemuszemus

Eklentiler

• $2005%2BWorld%2BMusic%2BAwards%2BArrivals%2BUexLHDR5O1sl.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 29
çeekirdekten :) barbim küçükken çok merağım vardı ilgim çoktu
hala da aynı:))

ne güzel ya benimde ilgim var ama oturup ewde bi yere gitmeyeceksem çok erinirim makyaj yapmaya ürünlerinde kaliteli ama değil mi gösteriyo

ilarzu canım harika makyaj yapıyosun ya bende hiç beceri yokbi kalem bi rimel okadar eyeliner bile çekemiyorumbuarada gözlerin aynı gülşene benziyo gülşene benzettim çok:)bide farlarının markalarını öğreneiblirmiim ve zahmet olmazsa resmini çekebilirmsiinn çokmu şey istedim?:)

çok teşekkür ederim canlarım

makyaj malzemelerinin resimlerini ben eklemiştim makyaj ürünlerimiz topiğine

ama buraya da eklerim dursun
soran oluyor çünkü evet... çok marka var da memnun olduklarımı söliim ben sana rosense başta oolmak üzere cecile carmina farlarımdan memnunum
göz kalemi olarak cetrice, p2 ve avonun profesyonel sürme kalemini kullanıyorum bu üçü aynı seviyede ama cetrice markasını çok beğendim. Meryemim almanyadan getirdi:)

pudram estee lauder fazla kullanmam ama hep rengi açık kalıyor hem de ışıltılı

fondoten maybelline nemlendirici fondoteni çok hoş insanın cildinde ağırılık yapmıyor
göz çevresi kapatıcım mybelline köpük kapatıcı canım şimdilik bu kadar kısaca özet geçtim fotolarını da eklerim canım arasıra bak sen topiğime:)

videolarım da var izleyin bak:))

angel bebeğim kalem ve eyeliner çekmenin inceliklerini anlatıyorum :)) videomda

canlarım ben yatıyorum
yarın koşuşturmacalı bir gün beni bekliyor yengemin bebeğine mevluıt yapacaz yarın sabah gidip onun saçını makyajını yapacam:)))

hepinize iyi geceler çiçekler yarın akşam görüşürüüzz

ay eyeliner ve kalem çekmenin incelikleri mi var videondaaaaaaaaaaaaaa :jeyyar:
kızz durr hemmmennnnnn izliyimm onu ben çok ihtiyacım varrr delikafadulden

ilarzucukkk evett yaaaa rihannanın makyacınıı videolu yapsanaaaaa noluyy noluyy noluyyyyy barbi bebeeemmmmm sen daha güzel olursunn hemmmmm opuyorumnanaktan

temem bitenem videolu yapamam da fotosunu çekerim çünkü kardeşim videoyu iş yerinden yüklüyordu hızlı diye evdekinden olmuyor
şu anda da kendisi izmirde sınava giriyor ondan bidenem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…