Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bitanesim canısım çok teşekkür ederim balım

far markalarım rosense carmina cecile bunlar kullandıklarım ve beğendiklerim şeker

diğerlerini söylemeyim pek memnn olmadıklarımı

arzum yazdığın markalar gayet ekonomik ve alınabilicek markalar,öle uçuk fiyatları olan dünyaca ünlü markalarda değil üstelik..sen hem alınabilicek malzeme öneriyosun ve bizlere elimizdekinin marka gözetmeksizin neler yapılabileceğini gösteriyosun hemde gözlerimizi şenlendiriyosun...
kızım ben seni çook seviyorum yaa:asigim:aslında daha yazasım var ama sadece şöle söylicem hem karekterin,hem güzelliğin 4x4lük(ne kadar tanıyosunki demeyin)insan kendini sanaldada olsa belli ediyo bebeğimyerimsenibenŞeniz

ayyy bu kıza ben ölürüm yaaaaaawww

çok içtensin bebeğim ya ondan çektik birbirimizi sanırsam galiba balllı lokmam yaaaa:)))))))

ya yawrum iyi malzeme evet güzel oluyor daha ama uygun farlarla da değişik metodlar deneyerek ıslatarak vs. daha kalıcı ve güzel farlar elde edebiliriz herkesin alabileceği şeyler ve herkesin yapabileceği makyajlar

off yaaaaaa ne güzeller hepiçisideeeee:kedi:

çok teşekkür ederim bidenemmmm

ben de yorum yapmıştım ....ama neyse artık.....:çok üzgünüm:

ooyy oyyyy:teselli:

benim prensesim neler de yazmış ben danası görmemişim:mymeka: yahuuu:çok üzgünüm:

çok özür dilerim papatyammm bazen alalacele giriyorum son mesajları alıntı yapıyorum öncekileri görmediğim oluyorbidenem benim kusuruma bakma emi:)))

güzel kardeşim senin o yazıları yazan parmakları ben bala bandırım yirim cokacimcoook
kaymak onlar kaaymaak:)))

canım benim sen de benim için çok değerlisin bunu biliyorsun kardeşim gibisin gülüm ya:) Şeniz
ben de seni çok seviyorum minik serçem ne mutlu oldum bilemezsin yazdıklarına inşallah bişeyler olmuşsa iyi yönde herkes için ne mutlu bana emeklerim boşa gitmemiş demektir.

bu daha da mutlu ediyor beni şeker torbam çok çok öperim o güzel yanakların canımmmmŞenizŞeniz

ohhh mis miiissssssopuyorumnanaktan

bu hatunun makyajlarına çok bakarım harika akyajlar yapıyor kadın yaa

sen bir de bunun baştan aşağısdını görsenkaydirigubbakcemile3

nerrden bakarsan baakk gaarrranti 170 kilo var çok fenaaaa bu yüze o vücud çok yazık:çok üzgünüm:

gözlerrrrrrrrr nası dehşet yaaaaaaaaa nazar alcannnnnn koymaaaaaaaa resim felannnnnnnn güzelimmmmmm

arzuşum toz farlar göze nasıl uygulanıyor şeker..:sm_confused:..birde oo link deki hatununn renkler ne kadar canlı biizmkiler neden öle olmuyorkineee

gözlerrrrrrrrr nası dehşet yaaaaaaaaa nazar alcannnnnn koymaaaaaaaa resim felannnnnnnn güzelimmmmmm

çok teşekkür ederim canım benim:)))Şeniz

arzuşum toz farlar göze nasıl uygulanıyor şeker..:sm_confused:..birde oo link deki hatununn renkler ne kadar canlı biizmkiler neden öle olmuyorkineee

gülüm o hatunun farlarının hepsi mac olduğundan böyle canlı duruyor mac pigment kullanıyor karı kaydirigubbakcemile3

olacak tabi:)

canım bitanem benim....senin hiç kusurun olur mu gülüm yaaaa....ben sadece duygularımı paylaşmıştım,görmeyince bir üzüntü yaşadım...benden kaynaklı yani...senin hiç bir kusurun yok bitanem benim....şimdi çok mutlu oldum canım arkadaşım....:dance::dance::teytey: dün seninle hiç karşılaşamadım ve hiç bir tat alamadım KK dan.....en güzelsin ve en tatlısın sen.... öpüyorum canım arkadaşımı.....:1hug:a.s.

kıs bebeeeem nasılsın?
bis bugün bebişimizin ilk kontrolüne gitces teyzesi...
üzerimde kırmızı bluz içinde beyas gömlek altımda krem etek ve kırmısı akkabıcılarım var....
sence ne renk maakkac yapimmm göslerime bebişimm?

ben de seni çok öpüyorum şekerparemmm :))))))

çiçeğim siyah kalem çek üst kirpk diplerine ve altına hafifi bi allık toprak tonunda bi de kırmızımsı bi ruj tamamdııırrrrrr

gezdir gezdir çiçeğimi :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…