Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar bekliyorsunuz görüyoruz video için.....

kardeşimi aradım abla dedi boyutu küçülttüm yüklemeye başladım uzun çekmişsin uzun sürüyor bu yüzden dedi 3 te 1 ini bitirdi ded anca 1 sati geçince olur hazır dedi

bu bilgiyi vereyim dedim de kızmayın bana(((

corel çiçem gözü kapalı çekenlere ben asıl hayranım ama eziyet ediyorlar kendlierine de bunu bilsinler....

gözün açık bir şeilde neden denemiyorsun çiçeem benim yaptığım gibi kuyruk kısmından başlayarak bi dene yaa daha kolay olacak gül yüzlüm

tamam ayparçam yarın öle denerim
hem renklilerden başlim
siyahı el biraz alışınca yapim en iyisi
yeşil kaleme en güzel hangi renk far gider fistuk

tamam ayparçam yarın öle denerim
hem renklilerden başlim
siyahı el biraz alışınca yapim en iyisi
yeşil kaleme en güzel hangi renk far gider fistuk

yeşil gider gülüşüm açık yeşil fara koyu yeşil kalem sürüyorum ben

yada ten rengi bi farla yeşil kalem çekerim o da sade ve hoş duruyor gül yüzlümmmm

yeşil gider gülüşüm açık yeşil fara koyu yeşil kalem sürüyorum ben

yada ten rengi bi farla yeşil kalem çekerim o da sade ve hoş duruyor gül yüzlümmmm

bunnar uyar herhal gülüm
bi ton kalem makyaj malzemesi var hepicinede dünya para verdim duruyolar çantada kaydirigubbakcemile2 saf mıyım neyim hem beceremiyom hem alıyom kafamçokkarıştı

bunnar uyar herhal gülüm
bi ton kalem makyaj malzemesi var hepicinede dünya para verdim duruyolar çantada kaydirigubbakcemile2 saf mıyım neyim hem beceremiyom hem alıyom kafamçokkarıştı

o kalemi bırak elinden önce :mymeka: o ne renkk öteki far ne renk anam mavimsi bi yeşil o kalem

şimdi açık rengi alıyorsun farının göz pınarlarına sürüyorsun haifi benim yaptığım gibi alta da taşıırıyorsun sonra koyu rnkli yeşili alıyorsun göz pınarına yakın yerden başlıyorsun çekmeye tamam mı kaş bitimin senin en uc noktan...
tam kaş kemiğimn var ya gölgeniin bittiği yer ahanda oraya hafif bi şerit şeklinde açık tonundan geç
en sonr aolarak ta kaş altına açık bi beyaz yada vanilya gibi beyazımsı bi renkle aydınlatıyorsun
alt kirpik diplerini koyu yeşille de boyamay unutma bwebişim ardından siyah kalemle de haaffiiiff dıştan alt kirpiklerine çek bırak üst kirpiklerinie de gözünün yarısında başla yukarı doğru bi şerti çek tamam sdır

rimelini sür allığını yukarından aşağı doğru sür açık pembe tonlarında bi ruj parlatıcı olsun ama tamamdır hadi yallah dışarı

canım ben kullanıyorum bioderma H2O su gibi evet süper ötesi güzellllll tek geçerim onusırnaşık şeysırnaşık şey

canım ben kullanıyorum bioderma H2O su gibi evet süper ötesi güzellllll tek geçerim onusırnaşık şeysırnaşık şey

kız ahanda sendin o işte gülüm bulmuştum seni ama biz nutriginaya karar kıldık bben bunu buldum sordum üzerinde yüz temilzmeke içindir yazıyor dediler göz için değil deidleer bana
bize de göz temizletyicisi lazımdı nutriye karar verdik en son aceoan la ıo benden önce aldı ben hala alacam bugün gitim sordum yokmuş depoda

ama sağıol canım yine de teşeknür ederizz:)))

bu arada o ne kadar gülüm? ve göz için kullanılıyor mu üzerinde yuazıyor mu

aa olurmu göz cilt herşey için kullanılıyor. bende ilk defa ayşenur yazcıdan duymuştum o vazgeçemiyomuş çünkü o ağır makyajda yaptığı için bunu çok seviyomuş. bende vazgeçemiyorum valla. 250 ml 30 gibi bişeydi canım hemende bitmiyo iki damlası yetiyo ve resmen su gibi ŞenizŞeniz

yaaaaaa:1shok:

dur şu nutriyi bi alam o da ucuz ama bundan daha az aynı hesaba geliyor aslında ama bi onau dneyim bunu da denicem gülümmm
çok teşekkürler iyi geceler çiçeem

makyajı hep sevmiş biri olarak seni izlemek bana keyif verdi teşekkür ederimkaydirigubbakcemile3...makyaj için en avantajlı yaşlardasın keyfini çıkar canım....üstelikte sana çok yakışıyor,yüz hatların çok güzel...Allah bahtınıda güzel kılsın...mutluluklar:1hug:a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…