Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kızlar üsgünüm
Siz burda arzu nası yaptın derken arzu bana formda değil uygulamalı yapcek:1closedeyes:
Dayanışma diye ben buna derim.
Yaşasın bursa hatunları dayanışması:lepi:

allaaahhhh tutamyunn benüüüüüüüüüühihoyyyt

bana baaak yaparım fotosunu çeker haa buraya koyarummmmm:jeyyar:

heeç dinlemem ona göreee öle bedavaya makyaj yok anaammm kaydirigubbakcemile3

2006modelim gördümmm şimdi hafta sonu giremedim çiçeğimmmmm

tamam bunu yaprım gül tikenim bu hafta içiii balböceğimmm merak etme senkaydirigubbakcemile2

Kime diyon sen balböceğim diye :mymeka:
hem sen önce bizim verdiğimiz ödevleri yap :mymeka:

Kızlar üsgünüm
Siz burda arzu nası yaptın derken arzu bana formda değil uygulamalı yapcek:1closedeyes:

Çok üzgünüm çoook yaaa arzuuu bende ittiyomma.s

Kime diyon sen balböceğim diye :mymeka:
hem sen önce bizim verdiğimiz ödevleri yap :mymeka:

anam anam pezmezböcüüümmmkaydirigubbakcemile3

tamam kız yapacam da öle farım yok be ablaa yeni sürme aldım hafta içi bombaları patlatacam üst üstee merak etme gül çiçeğim

Çok üzgünüm çoook yaaa arzuuu bende ittiyomma.s

ayyy çiçeğim yaa çok uzaktasın gülüm seeen benneyaptımki

ne etsek gülüümmm yaaa:1shok:

üffffffffffff ıslık çalmayı becersem ıslık çalcamda beceremiyom yav süper gözler süper makyajjjjj sayende bişeyler kaptık
yav bileydim gelin makyajımı senden yapmanı isterdim

senağlama kim bilir belki evlenince tayın oraya düşer napalım beklerim artık-tatlicadiarzu-

Kızlar üsgünüm

Ayy kamerayla çekinde bizde görelimmm Olurmu yaaaa lütfennnn:sm_cool::sm_cool:

üffffffffffff ıslık çalmayı becersem ıslık çalcamda beceremiyom yav süper gözler süper makyajjjjj sayende bişeyler kaptık
yav bileydim gelin makyajımı senden yapmanı isterdim

çok teşekkür ederimmmmm canııımmm
olsun gülüm eminim çok güzel olmuşsundur düğününde dehihoyyyt bitanesi bundan sonra düğünler bitmez anam onlarda yaparsın sende :jeyyar:
millet kuaföre gitti sansın sırrını da sölemezsinnn özel kuaförüm dersinnnnn:roflol:

senağlama kim bilir belki evlenince tayın oraya düşer napalım beklerim artık-tatlicadiarzu-

sevgülüm aşkümmmmm ben oraya gelene kadar sen bu işin ustası olursun ballı lokmammmm fındıklı çikolataamm ay hem ben oraya gelsem ohhooo bi sürü yemek yerim anam doyuramazsııız siz beni :roflol::roflol:

bi makyaja kaç makyaj parası gider gül tikenim:roflol::roflol:

pek obur gördüm kendimi caanımmmm:mymeka:

Ayy kamerayla çekinde bizde görelimmm Olurmu yaaaa lütfennnn:sm_cool::sm_cool:

arzuya söliiimm canım bakalım ne dicek kendisi benim giibi ekranlara alışık olmayabülüüüü
yüzünü eskitmek istemeyebülüüü:roflol::roflol:

aman olsun o istemezse ben gene kendime yapar koyarım siz emrak etmeyin anam:içelim:

arzuya söliiimm canım bakalım ne dicek kendisi benim giibi ekranlara alışık olmayabülüüüü
yüzünü eskitmek istemeyebülüüü:roflol::roflol:

:roflol::roflol:

aman olsun o istemezse ben gene kendime yapar koyarım siz emrak etmeyin anam:içelim:[/B][/COLOR][/QUOTE]

:sm_cool::sm_cool: Tatlişkommm sabırsızlıkla bekliyozzzzzzzza.s.a.s.

kız ne yapacan hafta sonu bak hemen geliyorummmm

sivaasınnnn yollarınaaaa
çıkarızzzz dağlarınaaaa:)))))))))))

bebişim ne istersen tatlı seviyosan sana bi profiterolle sekerpare yaparım parmaklarını yersincokacimcoook tabi sonra makyaj yapamazsın o ayrı:roflol:

a.s.ilarzucum bugün sitede güzellik üzerine topikleri gezerken senin açtığın topiği gördüm.sayende tam aradıgım şeyi buldum.göz makyajı nasıl yapılır öğrenmek isterken bana çok faydalı oldun.ilgimi çekti topiğindeki 72 sayfayıda okudum.harika makyaj yapıyıyosun süper biyetenek seni kutlarıma.s.
seni izlerken hayran kaldım.çok tatlısın .hemide çok güzel.yüzündeki güzellik gönlünede vurmuş çünkü topikte sabırla herkeze cevap vermişsin.
bundan sonra topiğinin sıkı takipçisiyim.a.s
senin kadar yetenekli değilim ama senin gibi makyaj yapmayı isterdim,acep becere bilirmiyim.yapa yapa senin kadar ilerletebilirsek harika olur
allahım seni nazarlardan korusun
artıkın bizde senin yaptıklarına baka baka bişeyler yapcaz gülüm .

bebişim ne istersen tatlı seviyosan sana bi profiterolle sekerpare yaparım parmaklarını yersincokacimcoook tabi sonra makyaj yapamazsın o ayrı:roflol:

allahh tutmayın benüüüüüüüüühihoyyyt
geliyorummmm

bebişim nerelerdesın hane hiç makyaj yoksenağlama videoda istiyoz bol bol

kız vaarr yaptıklarımı buraya da ekliyorum ilk sayfaya görmüyor musun yoksamm bakmadın mı orayaa ilk sayfada aşağıdaki mesajlarımda canısııı videolarında devamı geleceeee

arzuuuuuuuu yeni resimler videolar istiyoz he duyrulur

tamam bitanesiii yapacammmm koyacammmmmhihoyyyt

çok teşekkür ederim bebekk sen de çok incesin ama gül yaprağımmmm:lepi:

merak eettiğin bişey varsa gülümmmm cevaplamaya çalışırım elimdwen geldiğinc dadlum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…