Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ama ama ama ben hepsine bayıldımmm...ufff asla böyle makyaj yapamam sanırım...

ama ama ama ben hepsine bayıldımmm...ufff asla böyle makyaj yapamam sanırım...

neden bebeğimmmm yaparsın yaparsınnnnnn göz makyajı topiğindeki herkes gelişme gösterdi vallaha deneye deneye oluyor böyle işler çiçeğimmm yaparsın sen

ben bilirim senia.s:jeyyar:

ilarzucum maşallah.. kaşına göze nazar değeyecek benden söylemesi..:asigim:
bunlarda çok hoş olmuş..
benim merak ettiğim ve çözüm bulamadığım tek şey
göz altı kalemimin 1 saat dayanmadan akması..
içine sürmüyorum dışına sürerim herzaman..(gözlerimin büyük gözükmesi için)
eyeliner olsun göz kalemi olsun hepsini denedim fakat akmadan durmuyor hiç biri..
sürmeden önce pudrada uyguluyorum.. sorun nerde bi bilsem
:bbo:

ilarzucum maşallah.. kaşına göze nazar değeyecek benden söylemesi..:asigim:
bunlarda çok hoş olmuş..
benim merak ettiğim ve çözüm bulamadığım tek şey
göz altı kalemimin 1 saat dayanmadan akması..
içine sürmüyorum dışına sürerim herzaman..(gözlerimin büyük gözükmesi için)
eyeliner olsun göz kalemi olsun hepsini denedim fakat akmadan durmuyor hiç biri..
sürmeden önce pudrada uyguluyorum.. sorun nerde bi bilsem
:bbo:

sevgülüm hangi marka göz kalemin?
bende kalem zor akmasına rağmen flormar dağılıyor da ondan sordum

gözünde hassaslık ta olabilir canım göz kalemi çekmedn önce gerçi pudra da uyguladım yine aktı diyorsun ama; bi ince aplikatörle siyah far çeksen kalem gibi onun üzerine kalem geçsen ben miss ten aldım en son idare eder sonra avonun açılıp kapanabilen kaleminden aldım baktım o da idare eder siyahlık açısından ama

bende akma gibi bi problem olmadığından herşeyi sürebiliyorum canım iyi ib marka denesen bi de max faktör falan varsa eğer kalemleri bakalım onlar ne yapacak
bi de benim kapatıcı meybelline köpük concaler çok güzel makyajı tutuyor kalem de çok güzel çekiliyor cildi yumuşatıyor onunla daha güzel duruyor kalem canısı ama dediğim gibi göz altıma çekmeden önce bi ince şerit şeklinde siyah far geçerim hep

göz banyosu yapiyorum senin resimlerine baktikca .. :KK70:

süper valla .. helede ka$larin cok güzel yaaa .. kendin mi aliyon yoksa kuaföre mi aldiriyon ?

göz banyosu yapiyorum senin resimlerine baktikca .. :KK70:

süper valla .. helede ka$larin cok güzel yaaa .. kendin mi aliyon yoksa kuaföre mi aldiriyon ?

kendim alıyorum bitanem arada üşenince de giderim kuaföre :))))))))

teşekkür ederim çiçeğim güzel iltifatların için çok tatlısınnnnhihoyyyt

Birde pudra sürmediğim zamanlarda gözaltıma önce nemlendirici sonra fondöten sürüyorum,
sanırım onunda etkisi var..
Daha önce biçok markanın kalemini kullandım enson flormar aldım ama çöpe atıcam kalemlerini
bu kadar da kötü değldir diyordum bende mi hata diyordum..
Max factörün kalemlerini kullanmadım hiç,birde onu denemek lazım..
Canım dediğin gibi önce far daha sonra eyeliner çekmedim .. onuda denicem sağol tatlışım..
:1hug:

Birde pudra sürmediğim zamanlarda gözaltıma önce nemlendirici sonra fondöten sürüyorum,
sanırım onunda etkisi var..
Daha önce biçok markanın kalemini kullandım enson flormar aldım ama çöpe atıcam kalemlerini
bu kadar da kötü değldir diyordum bende mi hata diyordum..
Max factörün kalemlerini kullanmadım hiç,birde onu denemek lazım..
Canım dediğin gibi önce far daha sonra eyeliner çekmedim .. onuda denicem sağol tatlışım..
:1hug:

tamam bebeişim ama senin sorun sanırım anlaşıldı nemlendirici emmeden fondotene geçmen üzerine kalem de daha da kaygan bir hal alıyor ben makyajda önceden yani köpük concaler almadan önce kapatıcı+pudra yapıyordum göz çevreme çok güzel akma falan olmuyordu bebişim bu da aklında olsun çiçeğim

köpük kapatıcının markası neydi acaba ??

sevgülüm markası meybelline köpük kapatıcısı çiçeğim en son aldığının makyaj ürünlerinde fotosunu eklemiştim gül tikenim bulabilirsen oordan bakabilirsin...

küçük yuvarlak bi şişesi var krem rengi kapağı var gül yüzlüm öptüm:=)

İlarzu ordaki mavi renktende yapabilirmisin canım makyajını çiçemmmm şimdiden teşekkürlerrrr a.s.

İlarzu ordaki mavi renktende yapabilirmisin canım makyajını çiçemmmm şimdiden teşekkürlerrrr a.s.

mavi renkten beeebeem hangisi çieğim anlayamadım bi koysan şuraya göreyim

ama video günlük olacak mavi yapmam heralde diye düşünüyorum pembe tonlarında düşünmüştüm ama mavi de istersen ondan da yaparım sen fotosunu mu istedin videosunu mu mavi için canım?

ilarzu
canım sana bişey sorcam...
göz makyaj temizleyici alcam da sen ne kullanıyosun?
memnun musun?
diadermine almıştım ben bitmek üzre, zaten pek de memnun kalmamıştım..
sen ne önerirsin?
bu kadara güzel makyaj yaptığına göre, güzel de bir temizleyicin vardır değil mi? yerimseniben

ilarzu
canım sana bişey sorcam...
göz makyaj temizleyici alcam da sen ne kullanıyosun?
memnun musun?
diadermine almıştım ben bitmek üzre, zaten pek de memnun kalmamıştım..
sen ne önerirsin?
bu kadara güzel makyaj yaptığına göre, güzel de bir temizleyicin vardır değil mi? yerimseniben

ben karışık kullanıyorum göz makyajı için niveanın kırışıklık giderici Q10 temzileme sütünü kullanıyorum gözüme kaçtığında acıtmıyor

ya da avonun jelini aldım yüz yıkama jeli gece ve gündüz ayrılıyor soliotuns mu ne öle bi ismi var canım krem ve turuncu çift taraflı o çok güzel çıkartıyor..

ardından göz kremimi toniğimi nmirmirmirmiremlendiricimi ihmal etmeden sürüyorum..

şimdi nivea bitti bebak kullanıyorum sıkışınca gözüm için biraz yakıyor çünkü ama cilt için çok yumuşacık yapıyor:)

Ocean

canım yalnız tavsiye et demişsin ben aradım bulamadım ismini mi yalnış aldım acaba BiodermH2O
diye bi ürün varmış su bazlı onu bi bulamadım alırsam onda alacağım mutlaka yeni aldığımız ürünlerde görmüştüm bir arkadaş eklemiş çok memnunum hiç yağlanma yapmıyor diye söylüyordu onun ismini bi daha alıp araştıracağım.. onu çok beğendim şişesi sanki içinde su var gibi şeffaftı

X