Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ay çok güzel yapıyosun göz makyajını canım yaa.nerden öğrendin böyle yapmayıı ben de istiyorum bize de öğrettt :dilcikar:

:asigim: :asigim: :asigim:

bayıldım bitanem, hem sana hem makyajına.
çok tatlısın.
çok sabırlısın. gece ne kadar uğraştığınıza şahittim. emeğin için çok teşekkürler.
Şeniz Şeniz Şeniz

öncesini sabırsızlıkla bekliyorum...

oooooo nazar degmesin cok güzelsin yine cok güzel yapmissin.eline saglik canim

canım ye resimdekinden daha guzelsin tuuuu masallah bu ne tatlılık ya ellerine sağlıkkk

çok sağol tatlım aslında çok yamuk çıkmışın nedense dudaklar yarım çıkmış üst dudağım yok gibi çok komik:smiley-cool:

ay çok güzel yapıyosun göz makyajını canım yaa.nerden öğrendin böyle yapmayıı ben de istiyorum bize de öğrettt :dilcikar:

kendi kendime ve KK sayesinde daha da geliştirdim burda canım.....

videosunu koydum tatlım bakabilrsin

hokka burunlum benim profosyoneller eline su dokemez valla

:eek:

:asigim: :asigim: :asigim:

bayıldım bitanem, hem sana hem makyajına.
çok tatlısın.
çok sabırlısın. gece ne kadar uğraştığınıza şahittim. emeğin için çok teşekkürler.
Şeniz Şeniz Şeniz

öncesini sabırsızlıkla bekliyorum...

geldi canısı geldi kaydirigubbakcemile5

oooooo nazar degmesin cok güzelsin yine cok güzel yapmissin.eline saglik canim

çok sağol balımkaydirigubbakcemile2

bebişim izliom videonu ne güsel olmuş makyajın=)) ''carmınanın FARIYNAN ,'' çok güldüm =)))))))))))
1.videoda sesin cızırtılı cıkmış anlamadım cnm ya.ama 2.cok ıyı.hayatım aslında ışık kapanınca daha iyi görünüyo sadce yüzün cıkıo gercekten.
bide nişanlın gördumu vıdeolarını ne dedı=))))))))))

Son düzenleme:
cok tatlısın ya masallah... super makyaj yapıyosun ellerine saglık:):) sayende ogrenmeye calısyorum bende:eek:

bebişim izliom videonu ne güsel olmuş makyajın=)) ''carmınanın FARIYNAN ,'' çok güldüm =)))))))))))
1.videoda sesin cızırtılı cıkmış anlamadım cnm ya.ama 2.cok ıyı.hayatım aslında ışık kapanınca daha iyi görünüyo sadce yüzün cıkıo gercekten.
bide nişanlın gördumu vıdeolarını ne dedı=))))))))))

yokk kız ben hızlı konuşuyorum yaa kelimeleri yuvarlıyorum ondan öle gelmiştir sana farıYLAN demişimdirr çiçeğimm....

cok tatlısın ya masallah... super makyaj yapıyosun ellerine saglık:):) sayende ogrenmeye calısyorum bende:eek:

çok teşekür ederim bitanesii

ilarzucum....senin videolarını arkadaşlarıma da izlettim...."ne şeker kız" dediler...bu siteye üye oldular ve onlar da seni takip edecekler...bağımlılık yarattın bizde canım ya....
bakmaya doyulamayacak bir yüz güzelliğin var...maşallah....:nazar: kaç defa izledim sayamadım bile....bugün ben de göz makyajı yapmaya çalıştım fakat istediğim sonuca ulaşamadığım için resimlerimi bırakmadım...
KK için çok değerlisin ve öğreticisin....çok teşekkür ediyorum bitanecim....Allah yolunu açık etsin..hayatın boyunca hep mutlu olursun umarım...öpüyorum gül yanaklarından....a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.:asigim:

ilarzucum....senin videolarını arkadaşlarıma da izlettim...."ne şeker kız" dediler...bu siteye üye oldular ve onlar da seni takip edecekler...bağımlılık yarattın bizde canım ya....
bakmaya doyulamayacak bir yüz güzelliğin var...maşallah....:nazar: kaç defa izledim sayamadım bile....bugün ben de göz makyajı yapmaya çalıştım fakat istediğim sonuca ulaşamadığım için resimlerimi bırakmadım...
KK için çok değerlisin ve öğreticisin....çok teşekkür ediyorum bitanecim....Allah yolunu açık etsin..hayatın boyunca hep mutlu olursun umarım...öpüyorum gül yanaklarından....a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.:asigim:

anam anam ben senin o bal kaymak dilini yirim kızzzcokacimcoook

teyzem de buraya üye ben sölemedim videouyu zaman olmadı.. bugün bana yazmışş Manyaakkk.... demiş...

(dedim şimdi sayacak bana sen de hiç akıl yok mu kızım hakketten yemişsin kafayı falan yazacak diye bekliyorum....)

dedi;

kızım alt kirpiğine çok kalem sürdün :roflol::roflol::roflol:

allahım öldüm bittim koptum orda:roflol::roflol:

dedim anlaşıldı bizim sülalede var kayışı kopukluk:roflol::roflol:

iyi bişey demediler çiçeğim arkadaşların da ŞenizŞeniz

öpüyorum ben de bitanem hepinizi sana da allah bol paralı, yakuşukluuu, senin değerini bileeeenn, bir koca nasipp etsinnn:Saruboceq::Saruboceq: amin canım:teselli:

arkadaşlarına söle eklesinler beni çiçeğim

ilarzu canim harikasin, cok tesekkür ederim :KK70:
bende arkadasima izlettirdim "o ne seker kiz öyle" dedi :KK70: hakkatende cok sirinsin yaaa :KK70: Allah nazarlardan saklasin emiii :KK70:D

bu arada söylmedende edemiyecegim, saclarin cok hosuma gitti kendiligindenmi öyle, sardinmi? yoksa biformmu?

video larin devamini bekliyoz :KK70:

ilarzu canim harikasin, cok tesekkür ederim :KK70:
bende arkadasima izlettirdim "o ne seker kiz öyle" dedi :KK70: hakkatende cok sirinsin yaaa :KK70: Allah nazarlardan saklasin emiii :KK70:D

bu arada söylmedende edemiyecegim, saclarin cok hosuma gitti kendiligindenmi öyle, sardinmi? yoksa biformmu?

video larin devamini bekliyoz :KK70:

saçımı dörde ayırıyorum maşayı alıyorum kalın kalın sarıp bırakıyorum ayneen öyle oluyor aslında saçım biraz kirliydi bebeğim temziken çok daha güzel oluyor canısı

teşekür ederim bidenemmmm

gelecek gelecek devamııı hihoyyyt

saçımı dörde ayırıyorum maşayı alıyorum kalın kalın sarıp bırakıyorum ayneen öyle oluyor aslında saçım biraz kirliydi bebeğim temziken çok daha güzel oluyor canısı

teşekür ederim bidenemmmm

gelecek gelecek devamııı hihoyyyt

harikasin ne diyebilirimki :KK70:

sen hep böyle kal emi... dünyada senin gibilerinin oldugunu bilmek inan cok güzel... insana resmen positif enerji veriyorsun :KK66:

:lepi:

harikasin ne diyebilirimki :KK70:

sen hep böyle kal emi... dünyada senin gibilerinin oldugunu bilmek inan cok güzel... insana resmen positif enerji veriyorsun :KK66:

:lepi:

:dance::dance:

allaaahhhh ne güzel yazılar okuyorum öle bebek :sm_cool:

çok teşekür ederim çiçeeeemmm:1hug:

hayat kısa kasmaya ne gerek var kendimizi dimi gül reçelimŞeniz

X