Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
google a video yükleme kaldırılmış ki dün onu da kaç saat denedim olmadı bebeğim ama vereyim yine de

adresi verdim rapid olarak google şifremi mi istedin özelden atayım canısı
canım benim daha %30 larda
bak izlemey başlayan bir arkadaş varmış..o yükleyebilir...

bende tamamlandığında henüz kimse yüklemediyse ben yaparım

çok güzel anlatiyorsun bebegim :1rolleyes:arada bizede bakarmisss :)

artistim oraya da yüklemeye çalışıyorum ama canısı şimdi şu an 4 dak oldu daha % 3 ünü yaptı canım ya benim net mi çok yavaş allahımmmmm

izleyenler birşeyler anlatsın....meraktan çatlayacağım burda....delikafadulden

arzucum harikasin. cok güzelsin masallah
bu kadar ugrasmana deymis canim
sesinde o kadar kalindegil canim. sen benimkini duysan bi. bu adam kim dersin
allah seni nazarlardan korusun bitanema.s.a.s.

artis sana ben google şifremi vereyim belki sen yapınca yüklenir he yurt dışındasın ya size daha uzun izin veriyliyorumuş ve daha kısa süre oluyormuş barı ş öle dedi bebeğim yapmayı biliyor musun

benim şu an 1 saat 29 dakika diyor...gittikçe azalması gerekmez miydi?...benimkisi indirdikçe süresi uzuyor..anlamadım ....

arzucum harikasin. cok güzelsin masallah
bu kadar ugrasmana deymis canim
sesinde o kadar kalindegil canim. sen benimkini duysan bi. bu adam kim dersin
allah seni nazarlardan korusun bitanema.s.a.s.

derya sen de mi yurt dışı onun için mi bu kadar çabuk aldın dadlummm

valla teişekkür ederim yukarıdan çekmişim çok aslında üst dudağım da var benim:roflol::roflol:

ayy bitanem kıyamma ya hakkını helal et canım çok yorduk seni bizim net kotalı ya ben biraz bekleyım yuklenirse burdan bakayım

yok dedim ki sen google a yüklemeyi biliyor musun oraya yüklesen belki sen daha hızlı olr diye deim canım vereyim mi şifremi sana

yada sen kendi şifrenle de yükleyebilrsin no problem

artis sana ben google şifremi vereyim belki sen yapınca yüklenir he yurt dışındasın ya size daha uzun izin veriyliyorumuş ve daha kısa süre oluyormuş barı ş öle dedi bebeğim yapmayı biliyor musun

ben google'da nasil yuklenir bilmiyorumki :1no2:

derya sen de mi yurt dışı onun için mi bu kadar çabuk aldın dadlummm

valla teişekkür ederim yukarıdan çekmişim çok aslında üst dudağım da var benim:roflol::roflol:

valla bilmiyorum ki canim. neden bu kadar cabuk oldu.
ama olsun daha iyi oldu be. ilk izleyenlerden oldum.:teytey::teytey:
tek kelimeyle süpersin tatlim. ŞenizŞeniz

artis gmailin varmı canısı senin varsa eğer şimdi ggmailinle google girip en altta upload video var oraya tıklıyoruz orda gözat veya browse ye tıklayıp yüklüyoruz ama yukarda sarı bir yazı çıakrsa sonu discontinued yazan .. işte o zaman ordan da olmuyor demektir

benim 59 dakika kaldı....yok mu bunun daha kolay yolu arkadaşlar...meraktan öldüm burda.....

:1ninca::1ninca:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…