Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
şeyy anladım galibaaa sempatiksalakcinni denemeden önce anlayıp anlamadığımı bilemicem galiba ve ben makyaj özürlüsü olarak bakalım kaç ay sonra denicemm boshayallersmilebenneyaptımki:sm_confused:

ilarzum golden rose 3D rimel almışsın
senin kirpiklerinde görmek isterim onu
denediğinde fotoğrafını çeker bize göstertirsen
beni bahtiyar edersinopuyorumnanaktan

ya bu golden rose rimelin çok adını duymaya başladım arkadaşlar beni biraz aydınlatırmısınız. benim kirpiklerim zaten uzun yani uzatan değilde kıvıran ve hacim veren istiyorum canlar. bu maskara hacim veriyor ve kıvırıyor muuu bilmiyorumkismile

şu kaşa göze bakın yaa maşallahh:nazar: ah ahh bigün bende böle gözel makyaj yapıcammboshayallersmile ama nezamnnkaydirigubbakcemile3 kaşına gözüne kurban:lepi:

İlarzu gerçekten makyaj konusunda çok çok yeteneklisin.. Hayranlıkla izliyorum resimlerini, aah ahh ben neden yapamıyorum yaa..

tebrik ederim arzu birinciliği. haketmiştin senn yerimseniben hihoyyyt

sana:nazar: takmak lazım canımmmmm maşallahyerimseniben

dimiii ya süpeer walllaaaaaaaa ilarzuuuuuuuummmmm .:)))

Sevgili arkdaşlarım çok çok teşekkür ederim güzel sözlerinize

lilyum sevgilim ne demek çeker koyarım ömür çiçeğim

Dün akşam Bursaspor da Şampiyonluğunu ilan etti. Çiftçe şampiyonluk yaşıyorum. Çok mutluyum.

Herkesi alınlarından öpüyorum en içten sevgilerimle....

Bugün heryer Yeşil-Beyaz:teytey::teytey:

ılarzum bu arada sonunda şu tüy almaya yarayan aparattan aldım bende valla süper bişiymiş bıyıklaı çok güsel aldı .. Sona gittim ewde dişi kimi bulduysam bıyıklarını ladım çoook beğendimm

canım ciğerim..senin tavsiyenle gecen gün golden rose 3d maskarasını aldım cidden bende çok beğendim çok güzel ...asla topaklanma sorunu yok....hemende donuyor....tek tek ayırıyor kat kat sürülüncede bayağı bi uzun gösteriyor.............ustam tavsiyelerini bekliyorum

buarada halaa yüzümdeki güneş lekemi geçiremedim tanrıçamın tavsiyesiyle kırmızı kantoron kullandım baktım yetmiyor....expiment%4 lük merhem var ondan sordüm soyulma oldu ama yinede geçmedi:çok üzgünüm:

canım ciğerim..senin tavsiyenle gecen gün golden rose 3d maskarasını aldım cidden bende çok beğendim çok güzel ...asla topaklanma sorunu yok....hemende donuyor....tek tek ayırıyor kat kat sürülüncede bayağı bi uzun gösteriyor.............ustam tavsiyelerini bekliyorum

buarada halaa yüzümdeki güneş lekemi geçiremedim tanrıçamın tavsiyesiyle kırmızı kantoron kullandım baktım yetmiyor....expiment%4 lük merhem var ondan sordüm soyulma oldu ama yinede geçmedi:çok üzgünüm:

inşallah geçer bidenesimm
rimelden çok memnun kalacaksın sürdükçe gürleşiyor uzuyor kiprikler:lepi:

teşekkürler seyhannn onun sayesinde tanıştık

Ertuğrul hoca şampiyonluğu zaten hak eden bir adamdı. Seviçten ağladı .

tek O mu hepimiz ağladık sevinçten memleketçek canısım yaaa:hooray:

İlarzum bu arada sonunda şu tüy almaya yarayan aparattan aldım bende valla süper bişiymiş bıyıklaı çok güsel aldı .. Sona gittim ewde dişi kimi bulduysam bıyıklarını ladım çoook beğendimm

ahahahahaa
süper bişey hem de çok pratik bebişim yaaaa
bayanssulusmile

İlarzum bu arada sonunda şu tüy almaya yarayan aparattan aldım bende valla süper bişiymiş bıyıklaı çok güsel aldı .. Sona gittim ewde dişi kimi bulduysam bıyıklarını ladım çoook beğendimm

canım bahsettiğin alet şöyle bişey mi ? :uhm:

1001934ff3.jpg
1001937mq0.jpg

iste boyle arkadaslar renkli kisimlari saga sola cevirdikce killari yoluyor,isiniz bitince yaylari biraz gerin killar dokulsun hadi kolay gelsin insaallah bulursunuz valla cok rahat ve kolay tanidigim herkes aldi sari tugleri bile aliyo

İlarzzuu önceki sayfalarda göremedim , bu kıl alma aparatı nerelerde satılıyor , tam ismi var mı ?
çokk teşekkür ederim adaşımm
opuyorumnanaktan

yaa bu metal etkisi ile tüyleri çoğaltıp kalınlaştırmaz mı bıyık bölgesini kızlar?? çok kafam karıştı yaa bilmiyorumkismile

[B .!.:

kırmızı kantoorn defne doganınmıydı? gecırmeme ımkanı yok hayret..ozaman sana yogur suyu onercem canım..tabı bırazcık yogurdunda koy ..sür ve 1 saat falan beklesın 2 gune 1 yap..sonra 1 hafta beklet bırdaha yap..

ayrıca gunes olsun olmasın koruyucuz asla dışarı cıkma[/B]

arzumm bi bursa spor renkleriyle makyaj isterimmm şampiyonluk hatrına :dance:

ay doğru diyorsun çiçek suratlım yaaa bi timsah çizittiriverem ben:))))

canım bahsettiğin alet şöyle bişey mi ? :uhm:

evet aynen o meleğim
,
İlarzzuu önceki sayfalarda göremedim , bu kıl alma aparatı nerelerde satılıyor , tam ismi var mı ?
çokk teşekkür ederim adaşımm
opuyorumnanaktan

pazarda bulabilirsin bidenem

yaa bu metal etkisi ile tüyleri çoğaltıp kalınlaştırmaz mı bıyık bölgesini kızlar?? çok kafam karıştı yaa bilmiyorumkismile

yok ben yapıyorum aynıu çıkıyor ve iple aldığından daha bile temiz
oluyoropuyorumnanaktan

ilarzu sabırsızlıkla perşembe pazarını bekliyorum :teytey:
canım çok teşekkür ederimm,burdakı kızlar süper yaaaa :sm_cool:alkisalkisalkis:lepi:

anaa bu metal zavazingo gerçekten işe yarıomuşmuşben de alcam
bütün bi milyoncularda japon tezgahlarında var:KK70:

yaw bunların bir adı yok mu sempatiksalakcinni satıcıya kıl alma metali mi dicem :1ninca:lülülülülülü

istersen bıyık yolar de:KK70:DD

valla arar tararım gene adama tüy alma şeysi diyemem:KK70:
tezgahın heryerine bakın bence yoksa yoktur:KK70:

X