Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım öncelikle kapatıcınla alakalı bi durum olabilir

eğer göz çevren yağlı ise katlanma yapar. o zman köpük kapatıcı kullanmalısın ki sana uygun fiyatlı meybelline köpük kapatıcısını öneririm göz için.

onu sürdükten sonra bi de pudra geçersen çok güzel olur canısım.

farlarını da kremsi yapıda olanlardan ziyade toz fortmdakilerden kullanmalısın hayatısı.

evet göz kapağı küçük olanlarda öyle i durum oluyor

ama sen aynaya bakarken görmüyorsun fakat insanlar sana bakarken seni her açıdan göüyorlar aşaı, yana, yukarı bakarken ve yaptığın makyaj da görülüyor canımcım merak etme

Canıım benim aradaşlı telifimi kabul ettin için ço saolll Ayyy kuşuuummmm beniiimmmm çok saooolllll :))) öle görünmüo die ben sadece üstüne göz alemi çekip soora dağıtıorum cnm buğulu oluyoo başkada bişe yapmıorum üstüne . resimlerine batım fenaaaaa güsell olmuuş hepsi cnm.videonuda serettm :) çok iyii yaaaabenim sanırım kaşımın altı etli birasss heralde ondan cnm.dediğini deniiicem kuşuuummmalkisalkisalkis

balımmmm tanrıçanın topiğinde görmezsin felan diye msjımı burayada yazayım dedim :kahve:
hamarat meleğim benimmmm opuyorumnanaktan bayanssulusmile
hazırlamış olduğun kahvaltıyı yeni gördüm fıstığım ağız sulandırdı haaa cokacimcoook cokacimcoook
arzummm hele gel sen bi bana yardım et olumunekankayizsmile olumunekankayizsmile
şöle akmayan ama çızdın mı simsiyah yapan bir göz kalemi alacam
ne önerirsin canısım bana,öle pahalı bişey deme sakın kaydirigubbakcemile3
bi de gelin makkajında :lepi: :lepi: kaşının altına sürdüğün sedefli parlak beyaz krem tonlarında farın hangisi bebekim boshayallersmile
marka noyu söle bana ne olir kıskandım alcam aynından
sırnaşık şey sırnaşık şey

kendi topiğime de ekleyem kusur mu kalsın ama:)))

geçenlerde düğün için yaptığım bir makyaj

canımmmm ya yerimseniben
tek kelimeyleeeee MUHTEŞEEEEMMM!!! :lepi: :lepi:
maşallah maşallah :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım nazarlardan korusun seni :nazar:
pembeler ne kadar yakışmış benim kankama yaaa :nazar:
makyaja zaten laf yok 1 numerooo,her zaman ki gibi... :hooray: :hooray:
ama kıyafetin kolyen supersin nutellam ya alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
bayıldımmmmmm :sm_cool:
gene bir şey soracam sana çoook başını ağrıtıyom değil mi :a015: :a015:
hani yaramas çocuklar olunca o ne bu ne bunaltırlar ya :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:
ayyyy kendimi öleee hissetim şimdi boshayallersmile boshayallersmile
napimmm arzuuum yaaa senin fotolarını görünceeeeeee aaaaay diyom bir hevesleniyooom sorma gitsin... sositososito hihoyyyt hihoyyyt
ama nerde bende senin gibi kaabiliyettt anacımmm buyrunnnnnnnnn
son kez güzel yüreğine sığınarak bişey soracamm olur mu eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile
ten makyajında neler kullandın bitanesi ya zemuszemus zemuszemus
fondoten purda mı yoksa cilt bakımında kullandığın kremden mi
neler kullanıyon bebişimmm fisfisfis fisfisfis
cildin çok güzel ve parlaaaak :lepi: :lepi:
ayyy maşallah maşallah şunları gene ekliyim ben de :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
canım benim görüşene dek tekrar-yani tekrar başını ağrıtana dek diyelim :mymeka: :mymeka:
kendine çoook iyi bakasın canımmm
:teytey:
a.s.

kaşının altına sürdüğün sedefli parlak beyaz krem tonlarında farın hangisi bebekim boshayallersmile
marka noyu söle bana ne olir kıskandım alcam aynından
sırnaşık şey sırnaşık şey

canımmmm ya yerimseniben
tek kelimeyleeeee MUHTEŞEEEEMMM!!! :lepi: :lepi:
maşallah maşallah :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım nazarlardan korusun seni :nazar:
pembeler ne kadar yakışmış benim kankama yaaa :nazar:
makyaja zaten laf yok 1 numerooo,her zaman ki gibi... :hooray: :hooray:
ama kıyafetin kolyen supersin nutellam ya alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
bayıldımmmmmm :sm_cool:
gene bir şey soracam sana çoook başını ağrıtıyom değil mi :a015: :a015:
hani yaramas çocuklar olunca o ne bu ne bunaltırlar ya :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:
ayyyy kendimi öleee hissetim şimdi boshayallersmile boshayallersmile
napimmm arzuuum yaaa senin fotolarını görünceeeeeee aaaaay diyom bir hevesleniyooom sorma gitsin... sositososito hihoyyyt hihoyyyt
ama nerde bende senin gibi kaabiliyettt anacımmm buyrunnnnnnnnn
son kez güzel yüreğine sığınarak bişey soracamm olur mu eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile
ten makyajında neler kullandın bitanesi ya zemuszemus zemuszemus
fondoten purda mı yoksa cilt bakımında kullandığın kremden mi
neler kullanıyon bebişimmm fisfisfis fisfisfis
cildin çok güzel ve parlaaaak :lepi: :lepi:
ayyy maşallah maşallah şunları gene ekliyim ben de :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
canım benim görüşene dek tekrar-yani tekrar başını ağrıtana dek diyelim :mymeka: :mymeka:
kendine çoook iyi bakasın canımmm
:teytey:
a.s.

senin güzel güzel üşnmeden yazan ellerini barnaklarını be ısıram cokacimcoook

aşkımız karşılıklı biliyorsun bal böceğim incir çekirdeğim

eve geldim hemen o sarımtrak sedefli bellapierre farın markasına bakıuorum hayatısı

bellapierre golden shell 77 canısım.

ben sayfa 172 de gül yaprağım bu yaptığı mamkyajın ürünlerini resimler ile detaylı bir şekilde anlattım sana tekrar alıntı yaparım hayat öpücüğüm. az sonra yapıyorum

sevgi pötürcüklerim bu makyajımı anlatıyorum ;

ilk önce göz makyajı ile başladım yüzüme nemlendiricimi sürdüm bıraktım yüzümün pudrasını neyim en son yaptım.

önce bi kaba az su koydum göz kapatıcısı ve baz olarak iki işimi de gören bellapierre

şu arkadaş:)))

sonraTadli nickli arkadaşıımızın bana hedaye gönderidği essence marka vanilya ve turkuaz reni olan farı kaş altına burun kısmına kaş kemiklerimin üzerine uyguladım

daha sonra avonun çok önceden olan ikili lacivert ve krem farının lacivertini göz kapağıma ardından meybelline marka tekli siyah farı ıstarak gölgelemesini yaptım
lacivert farı alt kirpik diplerime uyguladım ve fırça ile dağıttım. sürmelinin kulandığı seyhan nickli arkdaşımızın taa Alamanyalardan getirdiği catrice marka göz kalemimi göz kapağına ve alt kirpik diplerime sürdüm. alt kirpik diplerime bi şerit halinde sürüp aplikatör yardımı ile dağıttım. göz içime alt kısma beyaz kalem iç üst kısma siyah kalem ile dolgunluk verdim. bol rimelledim. göz makyajım bitti.

sonra geldik cilde cilt için de sadece bellapierre marka şu arakdaşı sürdüm. altta da kapanacak yerlerimi biraz önce fotosunu koyduğum baz ile ufak ufak kapattım

fondoten bu

derken yanaklarıma pembe bi allık sürdüm o da geçen sene mac diye aldığım sahte bi far makyaj ürünlerimde var kendisinin fotosu

allıktan sonra hafif ışıltı versin diye estee lauder ışıltı veren pudrasını hafif elmacık kemiklerine ve çeneye uyguladım.

ruj kısmına gelince önce kapatıcı ile dudak rengimi aççtım sonra da avonun ve carminanın pembe rujlarını karıştırdım carminanın ruju cart pembe olan. hafif uygulayıp üzerine parlatıcı sürdüm bıraktım:))) sonuç bu çiçekler

canımsın sen yaaaaaaa,hemen imdadıma koştun her zaman ki gibi :eek: olumunekankayizsmile
çok çok sevirem seni ballıçörem benim :lepi: :asigim:
Allah ne muradın varsa versin senin emi ,en kısa zamanda sevdicene kavuşasın yaaa :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
bellapierre far ve pudra nolarını not aldım şeker :kahve: :sm_cool:
en kısa zamanda alınacaktır hihoyyyt
yalnız gene bişey soracam dayak atacan bana yaa :mymeka: :mymeka: sırnaşık şey sırnaşık şey
hani toz şeklinde farlar-mineral farlar felan ıslatıyom aplikatörle de yerimseniben yerimseniben
maybelline siyah farıda (senin sayende aldım biliiin şeker) ıslak kullanmışsın gülümmm zemuszemus zemuszemus
ıslak kuru ne nasıl kullanacak nasıl anlıyoz desem??? CADIARZU
farların üstünde mi yazar arzummm ? yerimseniben
şu cehaletini üstünden atmaya çalışan kankana gene yardım eder misin
:teselli: :içelim:

a.s.

asıl cahil benim sanırım.... farlarınızı ıslatıyormusunuz kıslar!! nedennn akannehir akannehir akannehir

canımsın sen yaaaaaaa,hemen imdadıma koştun her zaman ki gibi :eek: olumunekankayizsmile
çok çok sevirem seni ballıçörem benim :lepi: :asigim:
Allah ne muradın varsa versin senin emi ,en kısa zamanda sevdicene kavuşasın yaaa :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
bellapierre far ve pudra nolarını not aldım şeker :kahve: :sm_cool:
en kısa zamanda alınacaktır hihoyyyt
yalnız gene bişey soracam dayak atacan bana yaa :mymeka: :mymeka: sırnaşık şey sırnaşık şey
hani toz şeklinde farlar-mineral farlar felan ıslatıyom aplikatörle de yerimseniben yerimseniben
maybelline siyah farıda (senin sayende aldım biliiin şeker) ıslak kullanmışsın gülümmm zemuszemus zemuszemus
ıslak kuru ne nasıl kullanacak nasıl anlıyoz desem??? CADIARZU
farların üstünde mi yazar arzummm ? yerimseniben
şu cehaletini üstünden atmaya çalışan kankana gene yardım eder misin
:teselli: :içelim:

a.s.

asıl cahil benim sanırım.... farlarınızı ıslatıyormusunuz kıslar!! nedennn akannehir akannehir akannehir

canolar farı ıslatmıyoruz

far sürmek için kullandığımız fırçaları ıslatıyoruz.

mesela eyeliner çekmek için ince uçlu fırçanızı ıslatın güzelce sonra fara bulayıp el üstünüzde bir iki karıştırma hamlesi yapın gözünüze eyeliner gibi çekmeyi deneyin. bazı farlarınızın bu işleme yatkın, bazılarının ise yatkın omadığını göreceksiniz zaten. yatkın olmayanlar da yine daha kalın bir far fırçası ile fırçayı ıslatarak boyayıp üzerine kuru bir fırça yardımı le dağıtığınzda farlarınız daha kalıcı ve canlı oluyor.

canolar farı ıslatmıyoruz

far sürmek için kullandığımız fırçaları ıslatıyoruz.

mesela eyeliner çekmek için ince uçlu fırçanızı ıslatın güzelce sonra fara bulayıp el üstünüzde bir iki karıştırma hamlesi yapın gözünüze eyeliner gibi çekmeyi deneyin. bazı farlarınızın bu işleme yatkın, bazılarının ise yatkın omadığını göreceksiniz zaten. yatkın olmayanlar da yine daha kalın bir far fırçası ile fırçayı ıslatarak boyayıp üzerine kuru bir fırça yardımı le dağıtığınzda farlarınız daha kalıcı ve canlı oluyor.

fisfisfiskafamçokkarıştıdelikafadulden:1shok::sm_confused:akannehir

anlamadın mı gıız???

ölürüümmm sizeee bebeemmm

şeyy anladım galibaaa sempatiksalakcinni denemeden önce anlayıp anlamadığımı bilemicem galiba ve ben makyaj özürlüsü olarak bakalım kaç ay sonra denicemm boshayallersmilebenneyaptımki:sm_confused:

ilarzum golden rose 3D rimel almışsın
senin kirpiklerinde görmek isterim onu
denediğinde fotoğrafını çeker bize göstertirsen
beni bahtiyar edersinopuyorumnanaktan

ya bu golden rose rimelin çok adını duymaya başladım arkadaşlar beni biraz aydınlatırmısınız. benim kirpiklerim zaten uzun yani uzatan değilde kıvıran ve hacim veren istiyorum canlar. bu maskara hacim veriyor ve kıvırıyor muuu bilmiyorumkismile

sevgi pötürcüklerim bu makyajımı anlatıyorum ;

ilk önce göz makyajı ile başladım yüzüme nemlendiricimi sürdüm bıraktım yüzümün pudrasını neyim en son yaptım.

önce bi kaba az su koydum göz kapatıcısı ve baz olarak iki işimi de gören bellapierre

şu arkadaş:)))

sonraTadli nickli arkadaşıımızın bana hedaye gönderidği essence marka vanilya ve turkuaz reni olan farı kaş altına burun kısmına kaş kemiklerimin üzerine uyguladım

daha sonra avonun çok önceden olan ikili lacivert ve krem farının lacivertini göz kapağıma ardından meybelline marka tekli siyah farı ıstarak gölgelemesini yaptım
lacivert farı alt kirpik diplerime uyguladım ve fırça ile dağıttım. sürmelinin kulandığı seyhan nickli arkdaşımızın taa Alamanyalardan getirdiği catrice marka göz kalemimi göz kapağına ve alt kirpik diplerime sürdüm. alt kirpik diplerime bi şerit halinde sürüp aplikatör yardımı ile dağıttım. göz içime alt kısma beyaz kalem iç üst kısma siyah kalem ile dolgunluk verdim. bol rimelledim. göz makyajım bitti.

sonra geldik cilde cilt için de sadece bellapierre marka şu arakdaşı sürdüm. altta da kapanacak yerlerimi biraz önce fotosunu koyduğum baz ile ufak ufak kapattım

fondoten bu

derken yanaklarıma pembe bi allık sürdüm o da geçen sene mac diye aldığım sahte bi far makyaj ürünlerimde var kendisinin fotosu

allıktan sonra hafif ışıltı versin diye estee lauder ışıltı veren pudrasını hafif elmacık kemiklerine ve çeneye uyguladım.

ruj kısmına gelince önce kapatıcı ile dudak rengimi aççtım sonra da avonun ve carminanın pembe rujlarını karıştırdım carminanın ruju cart pembe olan. hafif uygulayıp üzerine parlatıcı sürdüm bıraktım:))) sonuç bu çiçekler

şu kaşa göze bakın yaa maşallahh:nazar: ah ahh bigün bende böle gözel makyaj yapıcammboshayallersmile ama nezamnnkaydirigubbakcemile3 kaşına gözüne kurban:lepi:

İlarzu gerçekten makyaj konusunda çok çok yeteneklisin.. Hayranlıkla izliyorum resimlerini, aah ahh ben neden yapamıyorum yaa..

X