İlarzu' nun Gelin Makyajları

ilarzu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
7.128
17
Merhaba bayanlar isteğiniz üzere gelin makyajı için ayrı topik açtım. Bundan sonra yaptığım ve yapacağım tüm gelin makyajlarımı burada özel olarak paylaşacağım. En azından yoğun mu olsun sade, doğal mı çelişkisini ortadan kaldırmak için bir paylaşım olur dedim.

Herkese iyi seyirler.

önceden yaptığım ve bu akşam yaptığım makyajları ekliyorum şimdilik.

Devamı gelecektir canlarım. Öperim.
opuyorumnanaktan

Bunlar da öncekilerden ayrıntı

Eklentiler

• $karışım son.jpg
    50,9 KB · Görüntüleme: 242
  • $yapılmış18.jpg
    198,3 KB · Görüntüleme: 220
  • $yapılmış7.jpg
    175,5 KB · Görüntüleme: 217
canım topiğin hayırlı olsun gerçekten yine her zamanki gibi çok hoşsun sade ve duru makyajlar sende öylesin çok güzelsin.:asigim:çok çok çoooook güzel olmuşa.s.

Canım çok güzel makyajların ve senn tabi kii opuyorumnanaktan
İkinci makyajına bayıldımm çok güzel olmuş. Benim de 10 gün sonra nişanım var ve bu renklerde bir göz makyajı istiyorum inşallah yapabilirler istediğimi. Makyaj topiclerinin takipçilerindenim, harikasın kaydirigubbakcemile3 diğer makyajlarını da büyük bir merakla bekliyoruz canım :lepi:

kuzenlerin şahı:lepi:
harika bi tükkan,şey pardon topik açtın:lepi:
gözleri ömre bedelim,bekliyoruz devamınıolumunekankayizsmile

canım topiğin hayırlı olsun gerçekten yine her zamanki gibi çok hoşsun sade ve duru makyajlar sende öylesin çok güzelsin.:asigim:çok çok çoooook güzel olmuşa.s.

canım çok teşekkür ederim o senin güzelliğin güzel kokulum:lepi:

devamlı yapacam bidenem ee gelinlik zaman da yaklaşıyor yavaş yavaş denemelere başlamam lazımdı:)):hulya:

umarım gelin makyajı konusunda aklı karışık olana bi faydam olur. sizin de istediğiniz tonlar olursa yazın öyle de yapayım.

bundan sonraki yeşil gözlüler için bakır ya da altın haki tonlarında yapmayı düşünüyorum

buna bittim ben:asigim:

gelin olasım geldi

ben saaa aşıımm minik kelabaağaamboshayallersmile

kuzenlerin şahı:lepi:
harika bi tükkan,şey pardon topik açtın:lepi:
gözleri ömre bedelim,bekliyoruz devamınıolumunekankayizsmile

ayy camları siliyodum kuzim hoşgeldim dur elimi yıkayam de gelem çay söleyem içerik:içelim:

ayy sabah sabah içki geldi anasını satiimm bereketsiz dükkan olmaz inşallah

Aşgummmmmm muhteşem olmuş makyajların meleğim :1shok: :asigim:
Topükcan da hayırlı uğurlu olsun çiçek gözlüm
:hooray:

Aşgummmmmm muhteşem olmuş makyajların meleğim :1shok: :asigim:
Topükcan da hayırlı uğurlu olsun çiçek gözlüm
:hooray:

Hepimize yararlı olması dilieğiylen ciğerini yidiğimini çok teşenkürler beebtom

Ayy 2.makkajj harikaaa,çook güzelsinnnalkisalkisalkis
altın pırıltılı veya gümüş renklerindede olursa çok güzel olur,sanada çok yakışır...

temem sonbaharım öyle de yaparım bidenesim çok teşekkürler

beklenen konu geldi arzuşumuzdan
takipteyim canımm opuyorumnanaktan

şu evlilik arifesin içindeyken :asigim:
bekliyorum merakla ve heycanla ekleyeceklerini hihoyyyt

Tam süper olmuş..hayırlı olsun petekli balım..opuyorumnanaktan
gelin makkacı zamanım geçsede, :ecrin_bebek:sünnet anası makkacım var sırada..sempatiksalakcinni
bende alır orda kullanırım.delikafadulden. olmamı canım..:icecream:

şu evlilik arifesin içindeyken :asigim:
bekliyorum de merakla ve heycanla ekleyeceklerini hihoyyyt

gız len sipiidiiiiiiiiiii evlenecek de makkej yapacak bu çıtır heee

eklemem mi gıızzz ayıp ettin sana özel yapem yakınsa gelinliğin saçın falan bunlara karar verdinse söle ona göre bişey düşünek foto yolla bana gelinliğini

teşekkürler tatlıgacı özel bi makyaj tabi istediğiniz yerde kullanabilrsiniza.s

nerde yaaa.
aslında bi kaç modelim belli. mesela saçım ve duvağım Allahın izniyle böyle olacak.
makyajda da kırmızı ruj+kırmızı oje istiyorum. onun için göz makyajı hafifi olmalı sanırım ama beyaz gelinlikte. koyu göz makyajı da mükemmel oluyor aklinialirimsmileaklinialirimsmile saçlarım siyah istediğim model de böyle bişey olumunekankayizsmile saçımı da topuz istiyorum aklinialirimsmile

Son düzenleme:

siyah eyeliner hafif pırıltılı ama ten renginde duran bir far hafif allık ve kıpkırmızı ruj yapek mi çekirdeğim.

ben geçen düğünde yapmıştım. fakat yakınlaşınca resimler çok hoş durmuyor netlik gidiyor

bi eyeliner alem güzelinden yapayım bidenem

takma kiprik de tak amazemuszemus

evet öyle düşünüyorum zaten
ama bi yandan da koyu tonlarda siyahlı yani far diyorum kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5 yap bakalım nasıl bişey çıkacak ortaya aklinialirimsmileaklinialirimsmile

bak balım bu da benim eyelıner ile olan bi göz makyajım zemuszemuszemuszemus

saçların da o renk mi bebetom?

iki türlü de yakışır sana yüzün de güzel eyelinir lı da çok şık durur valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…