İlarzu' nun Gelin Makyajları

bunu bilmiyordum bennnn eyvahedigeldismile
hergün peeling yaparsam ben ölürüm
zaten hassas cildim var
bu krylon bana göre değil galiba ohaoldumsmile

bunu bilmiyordum bennnn eyvahedigeldismile
hergün peeling yaparsam ben ölürüm
zaten hassas cildim var
bu krylon bana göre değil galiba ohaoldumsmile

canlarım kryolan ürünleri düğün için ciltte dediğiniz gibi ağır duruyor kalın bazlı yoğunluğu fakat ben cilde stik tarzında olanları sürecem ve üzerine transparan pudra geçeceğim. o dediğin kalıp gibi duran lepicim yüzünde siivilcesi, çukurlukları falan olanlar için oluyor. benim kullanacaklarım o kadar ağır değil zaten sivilcem yoktur benim yüzümde göze batan derecede.
göz için aqua denen bi bazı var beyaz alttan sürüyorsun makyajı sabitliyor. ya onu alacağım ya da smashbox un primerini alacağım alta kullanmak için. kryolanın spreyleri de varmış ama inceleme fırsatım olmadı bi ara ona da bakacağım. dün eyelinerini aldım daha siftah yapmadım yapacağım:)))

ben cilde düşnüyorum sadece alt tabana, kryolan tv makyajlarında kullanıldığı için foto çekimlerinde ışık yansıması yaptığından çok güzel sonuç veriyormuş canlar. bakalım neler oalcak:))

Çok başarılı makyajların, sende çok güzelsin maşallah canım...Bende Bursaya gelin gidebilirim, sen gibi güzel makyaj yapan birini bulsam keşke
Selamlar..

çok teşekkür ederim canısım hoşgeldin

kanka sen o filmi çek,reyting rekoru kırmazsa şerepsizimsüprizzzzz

Son düzenleme:

uyyy
öpüklerim seni o güzel yanacıklarından.
ŞenizŞeniz

çok güzelmiş modeller...benimde düğünüm olacak bende toprak rengi turuncu renk makyaj istiyorum. acaba o tonlarda makyajlı fotoğraf paylaşabilirmisiniz?

Bana tanıdık geliyorsun diyordum. Sonra hatırladım bi eğitimde tanışmıştık seninle Ürgüp'te. Kızlar fotoğraflarına bakmayın kendisini görün, çünkü çok daha güzel İlarzu. Öpüyorum.

çok güzelmiş modeller...benimde düğünüm olacak bende toprak rengi turuncu renk makyaj istiyorum. acaba o tonlarda makyajlı fotoğraf paylaşabilirmisiniz?

bakır tonları istiyrsun sen canım anladım ben yapacağım bu hafta bebeğim

aaa öyle mi biliyorum evet o eğitime gitmiştim fakat ben seni hatırlayamadım ya bira ttanıtsan kendini çok merak ettim ben de.

çok teşekkürler güzel sözlerin için:kedi:

ayy sen çok güzel gelin olacaksın yaa çok yakışmış a.s.

topiğin hayırlı olsun arzucum
çok güzelsin hep dile getiriyorum maşallahh kuzum sanaaa
bi nazar boncuuu da benden
nazarlara gelme amannn

evet bakır tonları istiyorum yaptığında haber veririsin dimi?çok beğendim makyajlarını sende nişanlısın heralde benimde düğünüm yaza.bende kryolan ürünler,ni duydum düğün makyajıma almayı düşünüyorum ama ne alıcam bilmiyorum stick iyi diyolar ama bide gözün altına kullanılacak beyaz aydınlatma için bir ürün tavsiyen varmı?ayy ne çok soru sordumm kusura bakma

Eğitimde farklı gruplardaydık. Sınıflarımız yan yanaydı. 2 oğlum vardı yanımda. Belki oradan hatırlarsın. Hemşeriyiz aynı zamanda. Ben de İnegöllüyüm. Ama seni burada bulacağım hiiiç aklıma gelmezdi. Çok sevindim. Bu foruma üye oluşumda sayende oldu. senin makkajlarına bakarken:)). Aranıza hoşgeldim o zaman

dünya küçük işte:)
hoşgeldin aramıza tatlım

ben cilde düşnüyorum sadece alt tabana, kryolan tv makyajlarında kullanıldığı için foto çekimlerinde ışık yansıması yaptığından çok güzel sonuç veriyormuş canlar. bakalım neler oalcak:))

aynen öyle canım fotoğraflarda çok doğal duruyor sanki yüzünde gözünde olan o makyaj yokmuş gibi

ama yakından ağır bi makyaj olduğunu anlıyorsun
her güzelin bi kusuru var fotolar baki kalıo diyip yaptırıyoruz işte:>D

Son düzenleme:
ayy sen çok güzel gelin olacaksın yaa çok yakışmış a.s.

çok teşekkür ederim canım benim kendine de nazar boncuuu tak ama:)

topiğin hayırlı olsun arzucum
çok güzelsin hep dile getiriyorum maşallahh kuzum sanaaa
bi nazar boncuuu da benden
nazarlara gelme amannn

oyyy canısım çok teşekkürler canım benim kimseye değmesin zaten değmez kem gözlümüyüz çiçeemm

gözü çakır olan çıksın:)))

aydınlatıcısını gözrdüm bir de aqua diye bir olayı var makyaj sabitleyici dedi canım o da güzeldi fakat benim göz kapğına ya ağır geldi ya da gün sonu olduğundan cildim kirlendmiştir doğal olarak mao ürünü yemedi göz çevrem

vay be arkadaşım olaya bak bir resim çekinmişti orda sen bana kaçıncı sırada nerdesin tarfi edermisin
o resm bende var ama ben o resimde yokum çünkü ishalden yatıyordum odada

ilk resimdeki göz makyajını çok beğendimm

çok teşekkürler

dünya küçük işte:)
hoşgeldin aramıza tatlım

merhaba dünyalıııı sen de hoşgeldin

çok beğendim çook güzelmiş ellerine sağlık

çok teşekkürler canım

bence de aslolan fotodur lepicim

Allaam ne mübarek bi topik olmuş bu bööğlee

Harikasın çiçeğimm sabırsızlıkla bekliyoruz fotolarını

İnsan böle bicerikli olunca gelin makkajını da kendi yapar tabi

Allah nazarlardan saklasın melek suratlımı

çitlenbiim para sektörünün gülü vatandaşın umudu
sana da kim ne yaparsa yapsın süper bişey çıkacak eminim reçelim

daha sade de örnek olarak koyarmısın ilarzucum ya

tabiki matmazelim çok güzel tek eyeliner ve transparan simli bi makyaj yapacam önümüzdeki 10 yılda (şaka şaka en kısa zamanda elim erdiğinde canım)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…