İlarzu' nun Gelin Makyajları

saçların da o renk mi bebetom?

iki türlü de yakışır sana yüzün de güzel eyelinir lı da çok şık durur valla

sempatiksalakcinni saçlarım siyah
ani bi karar ile esmer oldum şimdilik delikafadulden düğüne kadar kısmetse böyle koyu olucam :içelim:

sempatiksalakcinni saçlarım siyah
ani bi karar ile esmer oldum şimdilik delikafadulden düğüne kadar kısmetse böyle koyu olucam :içelim:

kesinlikle öyle dursun canım

koyu renkli saçla bu düşündüklerimiz çpk daha bütünleşir ve duru masum saf falan durur

kesinlikle öyle dursun canım

koyu renkli saçla bu düşündüklerimiz çpk daha bütünleşir ve duru masum saf falan durur

tek hayalimdi zaten canım siyah saç ile gelin olmak kaydirigubbakcemile3
daha var düğünüme zaten 8 aycık hihoyyyt ama insan merak ediyor ne yapsam nasıl yapsam diye a.s.

ah arzu ah
ben daha evlenmemiştim bu topiki istemiştim 2 hafta önce evlendim sen topik açtın:)
neyse artık yenilere fikir olsun
benim makyajdan bahsedeyim siyah gri karışık bi makyajdı kirpiklere ağırlık verilmişti
sen gir gör albümüme modsun nasıl olsa:)

hayırlı ossun canım düğünümde sana gelcem ben makkacaa haberin olsunn reçelimmm-tatlicadiarzu-

offff yani toprağım yine çatlattın ortalığı.şu resimlerine mavi boncuk falan koy.bursa seninle gurur duyuyor.hastayım yaptığın makyajlara düğün dernek farketmiyor.yeteneğinle güzelliğin birleşince süpersin........

tek hayalimdi zaten canım siyah saç ile gelin olmak kaydirigubbakcemile3
daha var düğünüme zaten 8 aycık hihoyyyt ama insan merak ediyor ne yapsam nasıl yapsam diye a.s.

ohh daha çok varmış bebetom en güzelini buluruzopuyorumnanaktan

kız ben senden önce gitmeyeyim bi deeeeee:hulya:

allah benim belamı vermesin diyim lepim o vakıt.kaydirigubbakcemile

hep yapacam yapacam dedim anca açtım topüğü biliim dövceniz beni hele ki bi arkdaş var kk dan eğer o görürse yolum yolum yolacak kaşımı kipriğimi eminim. on kere söledi kız ben bi müsait olup yapamadıydım.:tomato::tomato:

neyse inşallah görmez diyim:1ninca:

kız başka özel düğünlere yaparsın olsun bidenem

hayırlı ossun canım düğünümde sana gelcem ben makkacaa haberin olsunn reçelimmm-tatlicadiarzu-

hangi ilde buluşuyoz guşum Angara mı?

minikim çok teşekkür ederim gül yüzüne gurban olduğum çok incesin güzel bakan gözden nazar değmez bidenemŞeniz

izlemeye doyamıyorum lanboshayallersmile boshayallersmile boshayallersmile

ben de seni bi kuızim ben de seni vallahiboshayallersmile

yok canım ben seni beklerim.
hadi ama sende elini çabuk tut bakıyım :jeyyar:
biz günü aldık 12 haziran pazar :jeyyar: :jeyyar: ona göre davran hemen önceye al tatlım.

bayanssulusmile
yok canım ben seni beklerim.
hadi ama sende elini çabuk tut bakıyım :jeyyar:
biz günü aldık 12 haziran pazar :jeyyar: :jeyyar: ona göre davran hemen önceye al tatlım.

diyorum ya çiçeem benim daha bişey belli değil ama bi anda karar verip olabilir 3-4 ay içinde:)))))))) sen daha 8 ay öncesinden böle düşnüyorsan ben ne buhranlara girecem kim bilir?

ama bi kryolanı iyaret edecem bidenem aldıklarımı eklerim çok önemli şeyler alacam sırf düğün makyajım içinbayanssulusmile

vayyyy ilarzum kız ben seni çok özelmişim he...
tam senlik topik olmuşta senin kadar güzel gelin adayını nerdne bulacağız.
sende herşey number one...

bende en çok smokey eyes seviyorum gelin makyajında.
hani olurda düşünürsen bunuda görmke isterim denemelerin arasında.
çok öpüyorum..

Topiğin hayırlı olsun balım olumunekankayizsmile

Sana yakışmayan ,çirkin yaptığın bir makyaj yok ki :lepi: Süpersin süper :lepi:

erzucanımmmm
angara olmas yolda saçımbaşım makkacım bozulur.
zhem sen düğün hediyesi makkacımı yaparsın hem de iyi oynarık kuuuu:roflol:

ikisi de birbirinden güzel sen de çok güzelsin canım.

hayırlı olsun topik :)

anam da aamann en güzel en dadlu lahanam gelmiş loooooo kırmızı halılar yayayımm ayacıklarına sıcak sular dökeyimmm gül kokulu...

ciğerini yediğimini ben saa simoki de yaparim her bişeyi yaparım bal köpüğüm

ya sen ne kadar tatlısın :) devam :)

:kedi:

Topiğin hayırlı olsun balım olumunekankayizsmile

Sana yakışmayan ,çirkin yaptığın bir makyaj yok ki :lepi: Süpersin süper :lepi:

livitosummm beyas kelebeemolumunekankayizsmile

erzucanımmmm
angara olmas yolda saçımbaşım makkacım bozulur.
zhem sen düğün hediyesi makkacımı yaparsın hem de iyi oynarık kuuuu:roflol:

temem bidenem öle yaak

ikisi de birbirinden güzel sen de çok güzelsin canım.

hayırlı olsun topik :)

çok teşekkürler cadımŞeniz

bi gelin makyajı videosu çekersin artık kuzi heaklinialirimsmileboshayallersmile

bi gelin makyajı videosu çekersin artık kuzi heaklinialirimsmileboshayallersmile

gelin makyajı videosu değil filmi çekmem lazım kuzi 90 dakka film arası olan falan.... kız sponsor bulup cinemalara versek de olur kısa metrajlı:)))))

parlak beyinlim fındık burunlum

ilarzucum sen yapcan sanırım makyacını:)
sen bilirsin ama ben bilmeyenler için diyiverem
krylon malzemeleri ile yapılacaksa düğün haftası gün aşırı yüze peeling yapın demişti benim makyöz
malzemeler çok kalın imiş iyi durması için bu gerekli imiş
aklınızda bulunsun

Çok başarılı makyajların, sende çok güzelsin maşallah canım...Bende Bursaya gelin gidebilirim, sen gibi güzel makyaj yapan birini bulsam keşke
Selamlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…