İlahi adaletin işleyişini görenler.. Çıkan Ahlar Paylaşım Merkezi olsun burası ...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba. Benim de aynı durum oldu yani evlenecekler. Sizin ne oldu? Kötüler hala aynı mutlu mu

Evlendiler ama baya uzun süre çıktılar. Ve baktığımda hiç hoş bir nişanları ve düğünleri olmamış.
Benim standartımın altında ve tarzım olmayan bir şekilde olmuş.
Benimle evlenseydi demek ki böyle olacaktı diye düşünüp sevindim açıkçası :)

Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için :) uzun süre sevgili olup evlendikten sonra duruma ister istemez alışılmıştır tabi. Bende durum daha ağır. Aldatılıp bir yıl içinde evlilik olacak. :) hayırlısı tabi ki. Evet teselliniz olmuş ne güzel sevindim adınıza :)

Nasıl aldatılıp canım ? O kısmı anlamadım . Estağfurullah , tabi ki cevap vericem :))

Ben altı aylık ilişkide terkedilip sonra aldatıldığımı aldatıldığım kadınla evleneceğini öğrenince darmadağın oldum bir yıldır toparlanamadım. Sizi çok iyi anlıyorum sizin için de çok ağır biliyorum.

Annem zona acısı yaşıyordu aile hekimi inanmadı 1 yıl sonra aile hekimi topuk dikeni oldu çok canı yandığını söylemişti.karşı tarafın acısı seni mutlu etmiyor en iyisi sen, çok canın yandığında kendin için YARADANDAN güzel bir ömür dile.

Allah size de bizim gibilere de güç versin süresi hiç önemli değil birlikteliğin. Ama insanın gururu çok kötü kırılıyor insanın gücüne gidiyor. Evet çok ağır. Allah yardımcımız olsun.

:) Birini aldatıp da üstüne başkasıyla evlenip mutlu olanı görmedim ben. İlahi adaleti en çok gördüğüm alandır. Merak etme.
Şükret evlenmeden kurtulduğun için canım :)
Şükürler olsun tabiki. Allah razı olsun teşekkür ederim. Dilerim mutlu olmasın. Hak etmiyor çünkü. :)

Bende aynı şeyleri istiyorum

Bende inanıyorum ilahi adalet diye birsey var..ben tam 14yıl görümcemle konuşmadım ..kızım 16yasında onu en son gördüğünde 2 yasındaydı kızım..o kadar haksızlığa ugramıştım ki yıllarca ..eşimle onlar yüzünden sürekli tartışmalar olurdu..ve hep derdim ki..allahım ne olur haklı oldugumu eşim anlasın..bana bunları yasatanlara öyle birsey verki benimle uğrasmayı bıraksın..kapıma gelsin yanayakıla..ve geçen hafta eşim işim geldi..bana dedi ki inanmıycaksın ama sana birsey söylüycem ablam seninle görüşmek istiyor..ben şok tabi..dedim hayırdır bunca yıl sonra neden?bi arasın izin ver sana anlatacakları varmış dedi..ne bileyim o anda tamam arasın dedim.. (iyi kide demişim) telefonu açtığımda sesindeki o pişmanlık ve çaresizlik o kadar yıla bedeldi ..aglıyarak ne olur affet beni seni çok özledim ..aç yüreginin kapısını affet beni ..yegenimi fotoraflardan seviyorum yıllardır..bir ayagım sakat kaldı..yeniden ameliyat olucam ..bunu düşünürken sen geldin aklıma..eger konuşuyor olsaydık o bana bakardı..vicdanlı sohbeti güzel merhatmetli birisiydi o..ben ne yaptım bunca yıl dedim ve herseyi göze alarak seni aradım .ne olur gel görüşelim dedi..kabul ettim ve gittim kızımla..gercektende topal kalmış perişan bir halde..bundan sonra sizi asla bırakmam ne yapmışım bunca yıl dedi yüzüme..eşimde duydu tabiki bunları..onun bile yüzüme bir bakışı vardı ki...şimdi hergün arıyor hiçbirsey yasanmamış gibi o insandan eser yok..ya diyecegim o ki ..canını yakanın canı birgün mutlaka yanar ve senin yoluna çıkar..ilahi adalet diye birsey var gercekten..belki giden yıllarım asla geri gelmeyecek ama..onu karsımda öyle görmek bile allahın adaletini hissettirdi bana..

Bir begeni ile eski msjimi okudum.
Sanmayin ki tesadufen begenilmis.
Msjima bugun begeni atan bilmiyorki, yukarida anlattigim arkadasim beni aradi..
(Bu surecte bir kac kez gorustuk ama yillardir gorusmuyoduk cozulmeyi hatirlamiyorum.)
Atanamamis, benden yardim istiyordu. Tekrar okul okumus tayin icin yer secmeye calisiyordu
Beni arkadasligimiz suresince hic begenmedi hep duzen kurmaktan dem vurdu hep atak olmak gerek dedi hep ezdi..
Elimden geldigince yardim ettim keske gelse diyorum yine de temiz insan kiyamam..

Ben daha yaşamadım. Sevdiğim kişi çok kalbimi kırdı. Sonra beni seven kişiyi aldım hayatıma. O daha da çok kırdı. Şuan ikisi de mutlu. İnançlı biriyim. Hiçbir şeyin karşılıksız kalmayacağına inanıyorum. Ama sanırım gerçekten o kişi aklına bile gelmediğinde üzüldüğünü görüyorsun..

Kötü,aldatan adam 2-3 ay sonra nişanlanabiliyorken, aldatılan kız yalnız... Mutsuz demişsin ama öyle değil bacım..bir taraf aldattıysa demek ki karşıdan bir şey bulamamıştır kendini tamamlayan başkasında bulmuştur.böyle olmuş ki başkası ile evleniyor..

ne biçim bir kuzenin varmı8ş...böyle bir kahpeliği kan bağı olmayan biri yapsa bu derece koymaz ama kuzen yani kardeş çocuğu olunca fena be..birde sık sık görmek zorunda kalıyor insan

Aylar sonra belkide yıllar sonraya notum olsun buda benim.. 7 yıl dile kolay 7 yıl evlilik 3 yıllık söz nişan vs tam 10 yılımı verdim ona..gözüm kör oldu ondan başkasını görmedim sevdim sadece sevdim 4.yılımda çocuk dünyaya geldi ama ona yetemedim..çocuga annem bakıyordu çalışıyordum aldıgım maaşı eline veriyordum ailem çocuguma kendi evlerinde bakıyordu masraf olmasın diye hergun bana getirip kendileri geri götürüyordu mesaf olmasına ragmen..haftada 2-3 gun onlarda yatsın getirme gezelim tozalım tatillere gidelim hala o moddaydı...asla aklıma gelmezdi asla konduramazdım birgün telefona baktım konum bir otel gözküyor 7 saat otelde kaldı otelden çıkana kadar whastaba bile girilmedi akşam işten geliyor gibi benden önce eve gelmiş banyolar yapılmış çamaşırlar yıkanmış..yemek istedi benden ilk defa o gun yok dedim normalde kahvaltı bile olsa koyardım konumunu sordum yanlış yer takılı kalmıştır dedi üstelemedim ..ertesi gün otel, aradım faturayı istedim ve fatura 10 dakıka sonra elimdeydi buz kesmiştim akşama kadar bekledim içim dolup taşıyor kelemler agzımda düğüm düğüm yemegini koydum yedi ben o gelene kadar bebegimi uytmuştum oyun oynamak için pc başına geçti dün nerdeydin dedim bunu sana kaç defa acıklayacagım telefon bozuktu işteydim dedi fatura elimde ısrar etme dedim getir dedi gösterdim evet sonuç ne istiyorsun dedi bitti dedim boşanıyoruz .. bu adam benim babamı dövöeye kalkmıştı ben yine sustum yuvam dedim ailemi ikna ettim yine çocuguma baktılar..ama bu sefer yara benim içimdeydi aldatılmıştım ben sandım ki günlük kadın bana hayat kadını demişti agladım çık git evden dedim gitti o gece o evde son kez bebegime sarılıp uyudum daha dogrusu uyuyamadım sadece ağladım hem de sabah kadar..sabah saat 10 oldu bebegimin ilk kıyafeti ilk sacı ilk patiklerini aldım çantaya koydum ve aileme gittim sadece bişey sormayın bitti dedim..ertesi gun geldi ailemle konuştum özür dile dediler özür dilerim yapma etme dön dedi beni hayat kadını ile bile aldatsan benim için bitti güven gitti dedim ben seni aldatsaydım kabul edermiydin dedim ve gitti.ertesi hafta anlaşmalı boşanma davası açtık ve 1 haftada boşandım...tesadüf eseri bana çicek gönderdiği uygulamaya girdim 1 ay sonra megersem beni aldattıgı kadın aynı işyerinden birisiymiş sevgileler gununde çicek göndermiş tutkumsun hayalimsin diye..başka uygulamayı açtım aynı gun o kadınlar gunluk daire kiralamış bunları gördüm iyice nefret ettim..3 hafta cocugunu bile aramadı sormadı dolu dizgin aşklarını yaşadıklar ak şarkıları durumlarda havada uctu..ben hala yaşadıklarıma inanamıyorum şuan çocugumla birlikte düzen kurmaya çalışıyorum 6 ay oldu boşanalı ve o ilahi adalaeti bekliyorum bu da benim tarihe notum olsun rabbim bana yaşattıklarını yaşamadan canını almasın iyisiyle kötüsüyle..

ben hayatınızın bu kısmını ilk defa okudum
artık aklınıza bile gelmediğini düşünüyorum...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…