İlaçlara Cevap Vermeyen Yumurtalar

Aynen arkadaşım bakalım bende başlamayı düşünüyorum suan mensliyim inşallah sende faydasını görürsün bizede haber ver mutlaka

Merhaba canim nasil hamile kaldin anlatir mısın bu ay ben de femara ve inofolic kullandim bekliyorum

Merhaba canim nasil hamile kaldin anlatir mısın bu ay ben de femara ve inofolic kullandim bekliyorum

Canım bu yazıdan sonra tüp bebek doktoruna başladım, aşılamayı denedik , tutmadı. Yine ilaçlardan kist oluştuğu için bir ay ara verdi doktor tedaviye. Ara verdiğimiz ay kendim ovulasyon testleriyle takip ettim sadece. Ama o ay acayip kafam rahattı, ilaçlarla, aşılamayla olmadı şimdi mi olucak diyordum kendime. Tatile gittik, sürekli eğleneceğim şeyler yaptım o ay. Tatilden döndükten sonra hasta olmam gerekiyordu ve olamadım. Sandım ki yine kistten, doktora gidip söktürücü almadan bir test yapıyım dedim ve 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim :)

Yani diyeceğim o ki çok zor en iyi ben bilirim ama takma kafana hiç bişi, düşünme bu ay olur mu olmaz mı diye

Sağol cevapladigin icin inşallah brn de kafamdan atıp rahat olmayi deniycem. İnşallah bebegini saglikla kucağına alirsin

Kızlar ben konuyu unutmuşum bile. Dün siz yazınca bugün gördüm tekrar. En son yazdığımdan sonra o ay hamile kaldım. Hani inşallah regli olurum derken Mayıs'ın 14'ünde hamile kaldığımı öğrendim. O kadar aşılama, tedavi bitip her şeyi oluruna bırakmışken bir de bu kadar dirençli bir pko hastasıyken... Ama nasip değilmiş. 8. haftada bebeğimin kalp atışları durdu. Kürtaj olmak zorunda kaldım. Çok zor bir yaz geçti benim için. Şu an çok iyi çok tatlı bir doktorla tedavime devam ediyorum. Çünkü bana acımı unutturacak tek şeyin yeniden hamile kalıp sağlıklı bir evlat sahibi olmak olduğunu hissediyorum. Dün doktorum histeroskopi yaptı. Rahmimde bir septum varmış hem onu düzeltti hem de kürtaj sonrası yapışıklık olduysa diye rahmimi traşladı. Şimdilik bekliyorum. Umutluyum. Bazen de çok umutsuzum. Bir daha hiç hamile kalıp, sağlıklı bir evlat sahibi olamayacakmışım gibi geliyor. Ama şöyle diyeyim Allah'ın taktiri ama hayıt suyunun çok faydasını gördüm. 15 gün sonra tekrar ilaç tedavisine başlayacağız. Ben yine hayıt içeceğim. Bir de doktorum pko hastalarının kilosu olsun olmasın atkins diyeti gibi protein ağırlıklı diyet yapmasını önerdi. 3 gündür devam ediyorum. Doktorum çok faydasını göreceğimi söyledi. Bu arada burada hamile kalan tüm arkadaşları tebrik ediyorum. Allah sağlıkla, sıhhatle miniklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin.

Bende pcoluyum aşılama ile ikiz bebekkerime hamile kalmıştım biri kız biride erkekti 18 haftalikken birinin suyunun gelmesi ile ikisini de kaybettim Rabbim inşallah hepimize sağlıklı sıhhatli evlat nasip eder inanın bu daha zormuş

Allah sabır versin... Ben de 8. haftada kaybettim, eminim haftalar gittikçe kaybetmek çok daha büyük bir acıdır. Ben bile hala atlatamadım. Biliyorum çok üzgünsüz, umutsuzsun ama yılma, pes etme... Dene, kucağına alıp mis kokusunu içine çekeceğin güne kadar dene... Cennetteki bebeklerimiz bize yardımcı olacaklar emin ol ve unutma sen annesin. Doğurmakla değil, hissetmekle anne olunuyormuş ben bunu anladım. Ve sen bir anne olarak sağlam durmak zorundasın. Allah sabır ve sağlık versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…