İkizmiş🤦‍♀️😪

Olmuş olana artık bişey dememek lazım. Bu arada emzirmek koruyor gibi bişey okudum ona güvenip de hamile kalan tanıdık var.

Canım tavsıyeye de morale de akla da oyle ıhtıyacım var kı. Minettar olurum
Ben derdımı anlatamıyorum kımseye.hıssızlıgımı anlatamıyorum. Şoktan cıkamıyorum deyınce bana bulmussun bunuyorsun dıyorlar

Insallah sende tez zamanda kucagına alırsın canım

Sağlıkla doğsunlarda bir çırpıda büyüsünler ya, üçüz gibi olurlar

Allah verdiyse kolaylığını da veriyor.benim ikizlerimde iki kese görmüştü ve kalp atışını duymamisti.bir hafta sonra gittiğimizde ikisinide duymuştuk.zor ama çok güzel ikiz buyutmek

nasibi varmiski gelmis : ) zor oluyor 3 sene sonra rahatlarsin biraz :)) teselli olduyusa biraz

Sizi çok iyi anlıyorum sonuçta empati yapmak gerek.Ama sizin yerinizde olmak isteyen o kadar insan var ki..Ya hiç olmasaydı yıllarca ugrassaydiniz onun piskolojisiyle,yipranmisligiyla.
Ben yakın zamanda kalp atışı alinamadigindan kaybetmistim ve şuan daha çok yeni hamileyim ve yalvarıyorum Allah'a bu sefer bana bağışlasın bebeğimi diye.Evet biraz zorluklar cekiceksiniz,yilacaksiniz ama 3tane yavrunuzla kocaman bir aile olacaksiniz..O 3kardes birbirlerine kenetlenicek beraber gülüp beraber aglicak.Yeri gelicek sizi onlar sırtlarında taşıyacaklar.Aileden ötesi yok.. kimsenin kimseye faydası yok aileden başka.Üzulmeyin aksine mutlu olun.Ben bile diyorum tek ablam.vardi evlenince yapayanliz kalmıştım.Keske kalabalık ailem olsaydı diyorum hep.Allah size hediye gönderdi bence

Sanırım hamileyim benım ıcın burda cok dua etmısdı konu sahıbı yıne dualarını beklıyorum ☺
Canım nasıl sevındım senın adına. Allah keseyı gormeyı kalp atıslarını duymayı ve kucagına almayı da nasıp etsın ayyyy ne guzel dualarımız kabul oldu hamılenın duası kabul olurmus derler yihuuuuuu

İnsallah görür ve duyarım sagsaglım kucagımızada alırız ıns sen dıger bebegıde gorebıldın ınsallah

O kadar mutluyum kı heycandan uyuyamıyorum

Üçüz gibi büyüyecekler tatlım..endiselerini anlıyorum evet zorlanicaksin hatta bazen yeter fişleri olsa da çeksem diyeceksin ama onlar büyüduklerinde çok güzel 3 kardeş olucaklar..bolca sabir bolca güç ve bolca sevgi..inan hepsi bu kadar

Kontrole son üç gün kaldı bakalım hayırlısı neyse o olsun artık. İkiz mi tek mi

OTE="Efif00, post: 61803734, member: 911795"]
İnsallah görür ve duyarım sagsaglım kucagımızada alırız ıns sen dıger bebegıde gorebıldın ınsallah
[/QUOTE]
Yok canım cumartesi günü kontrolüm ozaman göreceğiz bakalım

OTE="Efif00, post: 61803734, member: 911795"]
Yok canım cumartesi günü kontrolüm ozaman göreceğiz bakalım
[/QUOTE]
Belli oldu mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…