İkizlerini kaybedenler, burda paylaşalım...

Maşallah canım ne güzel kalmışsın hamile benim tedaviyle olucak olmuyo.İnşallah bende hemen kalırım hamile kendine iyi bak canım..

canım çok uzun süre oldu ama forum sitesi büyük olunca takip etmek zor ewt ben normal doğum yaptım.. ikizlerde 4 dk. arayla doğdular.haftalarının farklı olması normal bazen birisi diğerinden geride gidebiliyor...

bende 1 ay önce erken doğumla meleklerimden ayrıldım 3 saat yaşadılar ama ben meleklerimi hiç göremedim halen daha acılarını içimde taşıyorum çok üzgünüm depresyondayım gebe kalmak için dikişlerimin tamamen iyileşmesini bekliyordum şimdide safra kesemde taş çıktı ameliyat olmam lazım yani her şey üst üste geldi allah her kese sabır versin çok zor ve ağır bir imtihan

ıkiz meleklerim beni erken doğumla terkedeli 3 buçuk hafta oluyor...........:KK43:((((((((((

Benimkiler de biri kız biri erkekti..........

Son düzenleyen: Moderatör:
İkiz meleklerim beni erken doğumla terkedeli 3 buçuk hafta oluyor...........:KK43:((((((((((

Benimkiler de biri kız biri erkekti..........

Canım sıkıntın büyük ama nasipden öte yok yok yeniden olur inş :):CüvCüv::enbuyukkk:

benim kiz kardesim hamileligin 8. haftasiydi yanilmiyorsam
dok.gitmeden benim bebekler iki tane dedi sagli sollu kimildiyorlar dedi
bizde delimisin be ne anladin öyle oldugunu dedik bide ilk hamilelik
kontrole gitmeden kanama gecirdi dr. gitti ultrasonda bebeklerin ikiz oldugu fakat kanamanin etkisiyle bebegin birisini kaybettigini ve kesenin birinin bosaldigini gösterdi.simdi yiyenim 5,5 yasinda yasiyor rabbim ona saglik sihhat versin. kizlar basa gelen cekiliyor rabbim hepinize de sabir versin allah bir daha nasip eder ümidinizi yitirmeyin birde sefaatciniz oldugunuda unutmayin

bende ikizlerimi kızımı oglumu 2hfta önce kaybettim bende dr kontrolunden 5gun snr kızımı kızımın dogumundan 2gun snr oglumu dogurdum normal dogumla kızım 2gun oglum1 gun yasayabıldı 24.haftamdaydım hiç bir sorunum yoktu hastaneye kasıklarımda agrım var dıye gittim dogum coktan baslamıs bile yıkıldım oglumun yasama sansı artsın diye içimde nekadar tutarsam okadar ii dediler ama 2gün tutabildim cok yogun tedavi önlemler ama yasamadılar onlar için hayatım tehlikeye girmiş ama hiç önemli degilgi suan hayatta olmamın dahi bilince degilim onları cok istemiştim olmadı allah hepimize sabır versin

merhaba arkadaşlar oncelikle hepinize geçmiş olsun allah sabır versin bir sorum olucak acaba rahim yetmezliğiğyle kaybetmek nasııl oluyor yada erken doğum yani rahim boyu olçümü takip ediliyor rahim boyunda sorun yok ama yinede doğummu başlıyor yani onceden bir belirtisi olmyyormu

X