İkizlerime Hamileyim

Sakura

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2007
486
7
2,5 yıldan beri her güne bugün hamile olsam keşke diye başaldım. Her ayın belirli günleri bu ay oldu mu acaba diyerek geçti. Ve sonunda ikinci mikro denememin sonucu 17 Martta geldi ve pozitifti.
8 Nisan'da kalp atışlarını dinlemek için doktora gidecektim ama dün ve bugün tüm gebelik semptomlarını yitirdiğimi düşünerek büyük bir ümitsizliğe kapıldım. (Daha once başıma gelmişti)
Hemen gel dedi doktorum. Ve doktora gittiğimde dünyanın en güzel şeylerini gördüm. 26 Martta sadece 1 kese gorünce tek bebek sahibi olacagimi dusunmustum ama bugun gordugum iki kese beni cok ama cok sevindirdi. Hele bir de sonsuza dek susmalarını istemedigim o melodileri... işte o kalp atışlari dunyanın en guzel sesi, inanın...
Şu anda 6+2'yiz ve 7+0'da kalp atşılarını ölçeceğiz.

Allahım ne olur tüm bebek isteyenlerin kucaklarını doldur yarabbim, bu sevinçten hiçbir kulunu mahrum etme
Hepinize gönül dolusu sevgiler,

canım harika bir haber. :teytey:bence sabrın mükafatı bu .a.s. hamile kalamayanlar çok ümisizliğe kapılıyor ve sen çok güzel bir örneksin. tebrik ederim allah sağlıklarla kucağına almayı nasip etsin bebişlerini. sağloklı bir hamilelik geçirmen dileğiyle

allahım mutluluğunu daim etsin canım benim 2,5 yılda istesen 2 tane zor doğururdun ama şimdi bak sabrının mükafatı :)

canım çok sevindim allah isteyen herkese versin sana da sağlıklı ve çok iyi geçireceğin bir hamilelik dilerim allah nazarlardan saklasın

sakura canim arkadasim cok sevindim allah tamamina erdirsin insallah sana saglikli bebisler versin
:teytey::teytey::teytey: ayyyyyyyyyyy cok mutlu oldum simdi

bende yarin gidiyorum yumurta toplatmaya:sm_cool:

çok sevindim.anlattıklarınızı o kadar iyi anlıyorum ki,aynı şeyi bende yaşadım,şu an biz de üç kişiyiz.:teytey:
Allah hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin.amin.a.s.

ayy ne güzel yaaa. bi anda 2 tatlı bebek. çok sevindim. Allah hayırlısıyla kucağına da almyı nasip etsin. doktor randevularımızdan hepimiz böyle sevinçli haberlerle dönelim inşallah

Sakura Allah gönlüne göre vermiş canım.İnşallah sağlıklı bebekler getirirsin ve sağlıklı bir gebelik geçirirsin canım.Çok sevindim senin adına.

Darısı olmayanlara olsun.

tebrik ederim canım..
Allah bebişlerini sana bağışlasın, sağlıkla kucakla yevrularını inşAllah ..

ay bole mutlu haber duyarken var ya nasil seviniyorum tebrik ederim allah tamamini erdirsin insallah sag selim kavusursun ikizlerine

Selamlar Arkadaşlar,
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Bu arada arkadaşlar, tekrarlıyorum, Allah'ım herbirinizin çoktan haketmiş yüzünü güğldürsün yarabbim. Darısı tüm olmayanlara,
Sevgiler

sakura Allah mutluluğunu daim etsin..bebişlerinle bir ömür boyu mutluluklar dilerim....

Nasılsın Sakura ikiz olunca belirtiler daha mı yoğun oluyo sende canım?

Yok be guzelim bişi. Sadece coksık idrara cıkıyorum o kadar. Ne mide bulantısı, ne koku hassasiyeti Allahıma sükür.
Sen nasıl oldun mide bulantıların gecti mi?

Sakuracım çok mutlu oldum.Geçen yıl yaşadığın tüm olumsuzluklar dün gibi aklımda o zamanlar nickim yeşilimsi idi belki hatırlarsın.Aldığım gebelik haberlerinden en çok sevindiğim oldu diyebilirim.Allah tamamına erdirsin canım hep mutlu ol...

Ne güzel tadını çıkar seninki bi başlarsa şiddetli de olabilir.

benim bulantılar aynen devam ediyo.Şimdi vitamini sabah kahvaltıdan sonra alıyorum.Sabah bulantı daha az oluyo.Akşam çok daha yoğun.

Sevgili Aspirin cok tesekkur ederim, sen ne durumdasin bilmiyorum ama her halukardasa Allahım senin için hayırlısını versin, darisi basina...

Ne güzel tadını çıkar seninki bi başlarsa şiddetli de olabilir.

benim bulantılar aynen devam ediyo.Şimdi vitamini sabah kahvaltıdan sonra alıyorum.Sabah bulantı daha az oluyo.Akşam çok daha yoğun.

Bakalım bilmiyorum insallah olmaz oyle seyler. Bugun 7+0 olduk
Ama daha onemlisi basima su anda bir kanama hasıl oldu. Cok korkuyorum Allah'ım bebeklerimi benden almıyordur insallah.

Cuma gecesi saat 3'te pembe renkle basladı ve bugun pazar hala tek tük kahverengi damla seklinde kanama devam ediyor. Doktorum yurtdısında ancak hemsiresi ile konusabildim. Kanamanın rengini sordu önce pembe sonra kahve dedim. Sabretmekten baska sansın yok, doktor hele bir gelsin konusursun umarım ciddi birsey degildir dedi. Normal olmadıgını soyledi.
Biraz IVF sitelerinde ikiz annelrdeki kanamalara ait yazılar okudum. Cogunda bu tip kanamalar oluyormus. Pembe olması demek kanamanınyeni oldugunu ve içeride yeni bir takım olusumların kanadıgını bunun cok da iyi olmadıgını söylüyor. >Eger renk kahve ise bunun eski donem olusumlara ait bir kan oldugunu ve korkulacak hicbir sey olmadıgı yazıyordu. Ama ikiz anneleri cogunlukla kanamadan sikayetci ve pembe olsa da sonu saglıklı dogumlarla sona ermiş. Umarım benim kide oyle olur. Bunu en erken salı gunu anlayacagım.

Butun hafta sonum Tanrı'ya dua etmekle gecti. Allah hepimize yardım etsin.
Hepinize sevgiler

Son düzenleme:

Canım benim geçmiş olsun ama hiç dert etme kendine bütün kasım annelerinin bebekleri sağlıkla dünyaya gelecek inşallah..dualarım seninle..

Nasıl oldun canım?

Bir sorun yoktur inşallah.Dualarım seninle canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…