ikizlerim olacakmış =)

bu ne mutlu bir haber.. çok şanlısın herkez kardeşi olsun diye 2-3 senenin geçmesini beklerken senin bebişin hemen kardeşi olacak allah tamamına erdirsin :)

cok sevindim ya kendine dikkat et uc kisilik yemek yemen lazim artik..
biri kiz biri erkek olursa dahada guzel olur:)

canim ne kadar sansli biriymissin.saglikla hayirli evlatlarin olsun insallah
darisi benim basima

tebrik ederim canım hayırlı olsun ikizlerin..
Allah bebişlerini sağlıkla kucaklayacağın günlere ulaştırsın

hepinize çok teşekkür ederim.şimdi benim sezaryenmi olmam gerekiyor.doktorum henüz erken şimdi kendini kasma diye bana bunlardan bahsetmiyor.3-4 ay geçsin doğumu şimdiden düşünme diyo bana.her neyse işte ikiz olunca erken oluyolar ya yine 9ayı tamamlıyorlarmı yoksa 8aylıkken filanmı doğuyolar.valla bilmiyom ben bunu yaa:sm_confused: bilen varsa söyleyebilirmi acaba fisfisfis

kısıden kısıye bebekten bebege degısıyor canım.bunyene bebeklerın kılosuna suyuna vs..cok degısken faktorler.ama san atavsıyem sapasaglam saglıklı gununde dogum ıstıyorsan ıstırahat edeceksın.hıc bır gununde kendını yormayacaksın.2arkadasımın ıkızlerı oldu.bırı 8.cı ayında dogdu sezeryanla aldılar 1ayını hastanede tamamları yatarak.2cısının erken dodu 7,5aylık.bırını kaybettık,dıgerı kuvezde tamamladı gununu.cok sukur ıyı.
canını bunlarla sıkmak ıcın degıl.benım gıbı yapma dıye soyluyorum.bır bebek bıle dıkkat gerektırırken ıkıncısını dusun:))))))))
kendıne ve bebeklerıne cok ıyı bak canım.RABBIM sızlere bagıslasın bebıslerınızı:)))))))))

canım gözün aydın olsun allahım kucağımıza almayı naip etsin.......:teytey:........bende ikizlerime hamileyim ve benimde biri 13 haftalık biri 12 haftalık dr.3 aydan sonra arayı kapatır dedi bizim içinde büyük bir süpriz oldu ve 7 yıldan sonra allahımın bize verdiği büyük hediyeler biz 1 isterken allahım 2 tane yavr nasip etti inş.sağsalim kucağımıza almayıda nasip eder

tebrikler meryemcim allah tamamına erdirsin analı babalı büyütsün inşallah

teprik ederim canıma.s..inşallah sağlıkla kucağına alırsın. bende hep ikiz istemiştim. klomen kullanmışmıydın.

polikistikover tedavisi oluyordum.klomenin etkisiyle birden çok gelişmiş yumurta bırakmışım ve iki ayrı spermle iki yumurtalar döllenmişler.valla 4ay tedavi oldum 4ay bitti adet görmedim işte.ilk doktora gittiğimde ultrasonda birini gördü.ama bir yumurta daha bırakmışsın şuanda gelişip gelişmeyeceğini bilemeyiz dedi ve iki hafta sonra gittiğimde oda bebiş olmuş ikisininde kalbi atıyodu.ikisinide gördüm.biri aşağıda kalmış çok nazlı nazlı atıyodu kalbi o kız heralde sırnaşık şey aralarında 1hafta bikaçgün var.inşallah biri kız biri erkek olur.içinizde klomen kullanan varmı kızlar.valla klomen kullanan 85 kişide bir oluyomuş.piyango da bana vurdu

canım bende klomen kullanıpta ikizlerime hamile kalanlardanım.............ben klomenden sonra aşılama yapıldı hamile kaldım ..............allahım tüm isteyenlere nasip etsin.............

bende klomene 2 ay sonra başlıcam hayırlısı olur inşallah.yeni düşük olduğu için ara vericem.senin ikiz olduğu için biraz daha dikkat etmen lazım canım.kendini yorma, strestende uzak dur.hep pozitif düşünmeye çalış.ikzlerini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah.

canım ne güzel bir duygu ama biraz zor olacak. ben bir ikiz annesi olarak şimdiden bol bol dinlenmeni tavsiye ediyorum.

canım çok sevindim allah tamamına erdirsin benimd eikizlerim olucak allah nasip ederse ilk ögrendigimde biri 10 haftalıktı digeri 9 haftalıktı ilk gitmelrimde tespit edilememişti daha sonra doktor diyince ebnde şok oldum :)) benimkilerde tek yumurta ikizleriymiş allah sag saglim kucagımısada alamyı nasip eder inş. şuanda benimkiler 25 haftalık ikiside erkek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…