ikizlerim olacakmış =)

meryemyilmaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
189
5
kızlaaarrrr.ikizlerim olacakmış çift yumurta ikizleri.ilki 7hafta 5günlük ikincisi 6 hafta 5günlükmüş.ay çok şaşkınım acayip bir duygu.hamile olduğumu öğrendiğimde çok şaşırmıştım sürpriz olmuştu ikinciyi duyunca daha da şok oldum.daha önceki yazımı okuyanlar bilirler ilk muayenemde doktor keseyi görmüştü fakat ikinci bir yumurta daha var demişti.ama henüz gelişmemiş demişti iki hafta sonra yani dün kontrole gittiğimde ikinci kese oluşmuş.ikisininde kalbi atıyodu.çooooooooooooooooooooook şaşkınım...:1shok::1shok::1shok::1shok::1shok::1shok::1shok: :1shok:

hayırlı olsun cnm çok sevindim biri oğlan biri kız olursa mükemmel olur yaa. mevlam ikisinide sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

canım tebrik ederim allah ikisinide sağlığıyla kucağına almayı nasip eder. çok güzel bişey yaaa.

Hadı Gozun aydın bakalım sen Istedın bır Goz Allah verdı ıkı Goz SagLıklı bı Sekılde dogarlar ınsallah Benımde hep hayalımde ıkız vardı Ama Kısmet Iste Aslında ona bakarsan kızım uc yasında onunla bıle bas edemıyoruz :) nerde kaldı ıkızlere bakalım

tebrik ederim . inşallah istediğin gibi bir kız bir erkek olur. sağlıkla ikisii de kucağına almanı dilerim.

ayyyy çok güzel bişi yhaaaa :) bikerede 2 tane olsun :) harika tebrik ederim sağlıklı bi şekilde doğurman dileğiyle

canım tebrik ederim seni işin zor hakkaten ama herşeyden önce sağlıklı bebeklerin olsun

Canım benim tekrar gözün aydın diyelim sana yazıyı okuyunca çok sevindim.Çünkü benimde hep hayalimde ikiz bebek var ne mutlu sana maşallah .İnşallah sağlıklı bir hamilelik geçirip bebeklerini kucağına alırsın .BİRİ SAĞ KUCAĞINDA,İKİNCİ SOL KUCAĞINDA NE GÜZEL :teytey:

süpeerrrrr bişey bu ya rabbimin bi lütfu.ben de okadar isterdimki ama hayırlısını nasip etsin rabbim
meryemcim.sağlıcakla kucağına alırsın inşallllllaaaaaaaaahhhhh

hayırlı olsun canım, ikizler çok güzel ama bakımı çok zor benim de ikiz yiğenlerim var, Allah yardımcın olsun canım.........

Meryem cim tebrik ederim. İlk senin mesajını gördüm ve çok mutlu oldum inan. Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip eder inşallah..

TEBRiK EDERİM.
İKİSİNİDE SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAN DİLEĞİYLE...

Son düzenleyen: Moderatör:
meryemciğim tebrik ediyorum. ben senin daha önceki yazını da okudum. dua etmiştim inşallah ikizdir diye.şimdi hem senin hemde kendi adıma çok mutlu oldum ben de ikiz bekliyorum. çok güzel bir duygu artık tek değilim bu bölümde(biraz bencilce oldu galiba). cinsiyete gelince allah kalbinden geçeni duysun gönlüne göre versin dilerim.sağlıkla tabii.tekrar tebrikler.çok sevindim gerçekten. sağlıkla kucağına alman dileğiyle.kendine iki kat dikkat et.

ayyyyyyyyy çok tebrik ederim ne güzel yaa iki bebişin olacak canım allah bağışlasın

Hatirliyorum o yazini. Rabbim ikiz nasip etmis sana ne guzel, Allah hayirlisi ile kucagina almani nasip etsin ikisinide.a.s.

hayırlı olsun canım;
bundan sonra senı cok dıkkat etmen gereken bır donem beklıyor.ılk aylardan son aylara kadar.onları tasımak beslemek buyutmek senı cok yoracak dogumunda ona keza.ama cok tatlı bır duygu.benım ılk kızım ıkızdı ve ılk ayında ıkızını kaybettık. cıft yumurta ıkızı oldugu ıcın ve kızım saglıklı oldugu ıcın kurtaj olamadım.bebegımde kucuk oldugundan kurtajsız sekılde vucudum attı dıgerını.cok uzuldum hala ıcım yanar.ama dıkkat etmedım kendıme hem zayıftım hem ılk aylar dıye onemsemeden ısımı gucumu yaptım.bunlar geldı basıma.
sen dıkkat et kendıne lutfen.hersey oluyor gecıyor.onemlı olan bebeklerının ve senın saglıgın.:)))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…