İKİZLERE DUA DOSTLAR

helal olsun canım benim ne hakkım var ki sizzlerden yardım istediğimde hiç geri çevirmiyorsunuz ALLAH gönüllerinizdeki muradlarınızı hayırlarla sağlıcakla nasip eder inşallah amin cümlemizin inşallah amin
Sende böyle dua etmemize vesile oluyorsun canım benim.
Allahın izniyle geri çevirmem, gücüm yettiği kadar her zaman yardımcı olmaya çalışırım.
Amin canım benim amin, Rabbim binlerce kez razı olsun ❤

Sende böyle dua etmemize vesile oluyorsun canım benim.
Allahın izniyle geri çevirmem, gücüm yettiği kadar her zaman yardımcı olmaya çalışırım.
Amin canım benim amin, Rabbim binlerce kez razı olsun ❤
ALLAH RAZI OLSUN canım benim ALLAH bizlerin de duaları kabul olan kullardan eyler inşallah amin

100 Ya Şafi , 3 Ayetel Kürsi,3 Fatiha,3 İhlas okudum Rabbim hayırlı şifalar versin annelerine sağlıklı sıhhatli kavuştursun inşallah

Kaç aylık doğdular canım?
Benim ikizlerim de 1ay erken doğdular ve 1 ay küvözde kaldılar
Dua beklemeyi bilirim
Tam olarak adet söyleyemem ama saat 2 ye doğru uyuyoruz
Uyuyan kadar okuycam inşallah
Anneye selam söyleyin
Kendini çok yıpratmasın sütüde kesilmesin

Ben çok üzüldüm çok ağladım gelen sütüm kesildi:KK43:
Rabbim sağ salim evinize getirmeyi nasıp etsin inşallah
Anneyede bebeklere de acil şifalar diliyorum
Rabbim içinize ferahlık versin inşallah
Rabbim bebeklerinizi korusun hemencecik sağlıkla evlerine gitmeyi nasip etsin inşallah
Rabbim analı babalı büyütsün inşallah

Kaç aylık doğdular canım?
Benim ikizlerim de 1ay erken doğdular ve 1 ay küvözde kaldılar
Dua beklemeyi bilirim
Tam olarak adet söyleyemem ama saat 2 ye doğru uyuyoruz
Uyuyan kadar okuycam inşallah
Anneye selam söyleyin
Kendini çok yıpratmasın sütüde kesilmesin

Ben çok üzüldüm çok ağladım gelen sütüm kesildi:KK43:
Rabbim sağ salim evinize getirmeyi nasıp etsin inşallah
Anneyede bebeklere de acil şifalar diliyorum
Rabbim içinize ferahlık versin inşallah
Rabbim bebeklerinizi korusun hemencecik sağlıkla evlerine gitmeyi nasip etsin inşallah
Rabbim analı babalı büyütsün inşallah
ALLAH RAZI OLSUN canım sanırım 7 aylık benşm bildiğim

Allah yardımcıları olsun.Inşallah sağlıkla kucaklarina alacaklar.benim yegenlerimde 7 aylik doğdu zor oluyor ama korkmasın.ALLAH in izniyle kocaman olacaklar.:)
inşllah canımcım ben de iyi olacaklarını düşünüyorum ALLAH'IN izniyle senin sağlığın nasıl gülüm dualarından beni eksik etme canım

Canim inşaallah evlatların sagliklarina kavusur Rabbim hayırlısıyla eve goturmeyi nasip eder rabbim ya şafi ismi hurmetine kuzucuklara sifa versin Allah yar ve yardımcın olsun

Bir fatiha bir ihlas bir ayetel kursi okudum. Allah sifa versin saglikla hayirlisiyla anne babasina bagislasin insallah

Dostlar @kardelen2558 ikizleri erken doğdu şuan kuvezdeler anneleri de evlatları için tabii de çok üzülüyor ikizler için dua edelim inşallah sizlerin de dualarıyla sağlıcakla evlerine götürürler evlatlarını inşallah amin..
YA ŞAFİ okuyabiliriz AYETELKÜRSİ FATİHA İHLAS hangi duayı okursanız seviniriz arkadaşlar ALLAH RAZI OLSUN şimdiden sizlerden amin..
Allahm şifa versin inşllah bir an önce iyileşir benm de morelim bozuk cnm kanamam geldi geçen gün düşük riskim var :KK43:

Dostlar @kardelen2558 ikizleri erken doğdu şuan kuvezdeler anneleri de evlatları için tabii de çok üzülüyor ikizler için dua edelim inşallah sizlerin de dualarıyla sağlıcakla evlerine götürürler evlatlarını inşallah amin..
YA ŞAFİ okuyabiliriz AYETELKÜRSİ FATİHA İHLAS hangi duayı okursanız seviniriz arkadaşlar ALLAH RAZI OLSUN şimdiden sizlerden amin..
Ayeti kürsi fatiha ihlas okudum cnm Allah kabl etsin

Allahm şifa versin inşllah bir an önce iyileşir benm de morelim bozuk cnm kanamam geldi geçen gün düşük riskim var :KK43:
Doktor ne verdi progesteron ilacı veriyorlar böyle durumlarda yorma kendini dinlen gülüm kötü düşünme

X