İKİZLERE DUA DOSTLAR

aaynaa

başlngc 116 gnc 75 hedef 70
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
30.026
28.247
Dostlar kardelen2558 kardelen2558 ikizleri erken doğdu şuan kuvezdeler anneleri de evlatları için tabii de çok üzülüyor ikizler için dua edelim inşallah sizlerin de dualarıyla sağlıcakla evlerine götürürler evlatlarını inşallah amin..
YA ŞAFİ okuyabiliriz AYETELKÜRSİ FATİHA İHLAS hangi duayı okursanız seviniriz arkadaşlar ALLAH RAZI OLSUN şimdiden sizlerden amin..

kardelen2558 kardelen2558 inşallah evlatların sağlıklarına kavuşacak gülüm ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN güzel günler de gelecek aa cicili bicili giydirdim uyuttum diye yazacaksın :KK66: güzel düşün canım az daha sabır

Bende okumaya baslarım birazdan abdest alıp canım.. Rabbim yardımcısı olsun evlatlarını bagıslasın ınsaAllah.. Hayırlısa saglıklı uzun ömürleri olsun güzel günler görsünler inşaAllah..

Bende okumaya baslarım birazdan abdest alıp canım.. Rabbim yardımcısı olsun evlatlarını bagıslasın ınsaAllah.. Hayırlısa saglıklı uzun ömürleri olsun güzel günler görsünler inşaAllah..
ALLAH RAZI OLSUN canım benim sağolasın

50 ayetel kürsi, 50 fatiha, 50 ihlas suresi ve 100 ya şafi okudum.
Rabbim okuduğumuz dualar hürmetine, Efendimiz s.a.v hürmetine tez zamanda hayırlısıyla sağlıcakla yavrularını kucağına alıp evlerine gitmeyi nasip etsin, Rabbim tez zamanda sağlıklarına kavuşup taburcu olmayı nasip etsin (amin)

50 ayetel kürsi, 50 fatiha, 50 ihlas suresi ve 100 ya şafi okudum.
Rabbim okuduğumuz dualar hürmetine, Efendimiz s.a.v hürmetine tez zamanda hayırlısıyla sağlıcakla yavrularını kucağına alıp evlerine gitmeyi nasip etsin, Rabbim tez zamanda sağlıklarına kavuşup taburcu olmayı nasip etsin (amin)
ALLAH RAZI OLSUN canım hakkını helal et çok teşekkür ederim ..

Amin canım benim amin sağolasın Allah senden de razı olsun.
Ne demek canım benim, eğer hakkım varsa helal olsun, sende hakkını helal et
helal olsun canım benim ne hakkım var ki sizzlerden yardım istediğimde hiç geri çevirmiyorsunuz ALLAH gönüllerinizdeki muradlarınızı hayırlarla sağlıcakla nasip eder inşallah amin cümlemizin inşallah amin

okudum canım Rabbim bebişlere sağlık sıhhat versin inşallah , anneciğide sevinsin kuzuların :KK200:

X