İkız mi ki

Mrblack

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2017
17
2
39
Merhaba kızlar sat 7 marttı, ovulasyon testlerini hemen adet bitiminde yapmaya basladim. 17 martta çift çizgiyi gorunce o gun denedik. 19 martta doktoruma gittim, ultrasondan baktiginda yumurtladigimi hatta yumurtaminda catladigini soyledi. Ne yapmam gerekiyor dedigimde, bugun ve yarin yine yapin 1 gun ara verin sonraki gun tekrar yapip birakin yapmayin dedi. Bizde oyle yaptik. Ancak daha önceki günlerde erken hamilelik belirtileri hissettigim icin, doktorun deneyin dedigi son gunden 1 gun once hamilelik testi denedim ve durum pozitifti. 24 mart(dün) kan verdim ve beta hcg 695 çikti. Sata göre 2 hafta 4 gunluk hamileyim ve cok yuksek bir hcg degeri ile karsilastik. Daha once kurtaj olmustum, bebegin kalbi durmustu onda bile 4 haftalik hamileyken 500 cikmisti hcg. Bunda 2 haftalik olmasina ragmen 695. Erken dollenmis olsa bile bu kadar yuksek deger verir mi? 12 gun var daha adetime, cogul gebelik olma ihtimali var mi acaba? Anlayamadim hamilemiyim yoksa farkli bi durum mu soz konusu, benimle ayni seyi paylasan birileri var midir? Simdiden cok tesekkurler kizlar cevaplarinizi bekliyorum

Ekli Dosyalar:

X