Ikinci Düzey Ultrason

Ya Kizlar Bide Bişey Sorucam. Bu Ikinci Düzey Ultrason Pahali Bişey Mi. Ssk Kapsamina Girmiyomuş Galiba Doğru Mu

şimdi ben ssk lıyım ankara büyük doğumda (devlet) muayene oluyom. bu detaylıyıda bütün hamileleri gönderiyolar. hastane sevk kağıdı düzenledi sonra anlaşmalı biirsürü özel hastane var onlardan istediğini sen seçip gidip ultrasona giriyorsun. sevkli olduğun içinde hiiçbir ücret ödemiyorsun. ben ödemedim eminim yaniii. başka kafana takılan bişiy olursa yardımcı olmayaq çalışırım bu onudaa:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

ya arkadaşlar resmen hüsrana uğramış durumdayım. Dün ikinci düzey ultrasona girdim. Aman allahım o ne eziyetti öyle. Doktorumun yönlendirmesşyle Çapa'ya gittim. 150 ytl para verdim. ama oğlumu renkli bir şekilde görücem için ne 2,5 saat sıra beklemem ne de verdiğim para gözüme çok göründü. İçeri girdiğimde profesörle etrafında bir sürü öğrenci doktor adayı vardı. ultrasona aldılar beni. Ben tabi kasılıyorum sabırsızlanıyorum. İlk defa yüzünü net bir şekilde görücem bebeğimin. Ama maalesef bildiğimiz ultrasondu. Siyah beyaz belli belirsiz. Baktııı baktııı baktı. İşte kolu normal kalbi normal göbek kordonu normal gibi şeyler söylüyo. Ben herhalde taraması bittikten sonra renkliye geçicek diye bekliyorum. ama aşağı yukarı 10 dakikalık bir muayeneden sonra. Tamam bitti şimdi raporunuzu yazıcam dışarıdan alırsınız dedi ve çıkardı bizi. Ya hani renkli ultrason demekti buuu. Hani bebeğimi çok net görücektiiim. Hayal kırıklığına uğradım yaaaa. Bırakın renkli görmeyi siyah beyaz bile göremedim çünkü ekran bana dönük bile değildiiiii.senağlama senağlama oğluşumla görüşemedik bile doğru düzgün. senağlama

ya arkadaşlar resmen hüsrana uğramış durumdayım. Dün ikinci düzey ultrasona girdim. Aman allahım o ne eziyetti öyle. Doktorumun yönlendirmesşyle Çapa'ya gittim. 150 ytl para verdim. ama oğlumu renkli bir şekilde görücem için ne 2,5 saat sıra beklemem ne de verdiğim para gözüme çok göründü. İçeri girdiğimde profesörle etrafında bir sürü öğrenci doktor adayı vardı. ultrasona aldılar beni. Ben tabi kasılıyorum sabırsızlanıyorum. İlk defa yüzünü net bir şekilde görücem bebeğimin. Ama maalesef bildiğimiz ultrasondu. Siyah beyaz belli belirsiz. Baktııı baktııı baktı. İşte kolu normal kalbi normal göbek kordonu normal gibi şeyler söylüyo. Ben herhalde taraması bittikten sonra renkliye geçicek diye bekliyorum. ama aşağı yukarı 10 dakikalık bir muayeneden sonra. Tamam bitti şimdi raporunuzu yazıcam dışarıdan alırsınız dedi ve çıkardı bizi. Ya hani renkli ultrason demekti buuu. Hani bebeğimi çok net görücektiiim. Hayal kırıklığına uğradım yaaaa. Bırakın renkli görmeyi siyah beyaz bile göremedim çünkü ekran bana dönük bile değildiiiii.senağlama senağlama oğluşumla görüşemedik bile doğru düzgün. senağlama

Bu bakılan görüntü muhtemelen 3'lü tarama testi gibi bir şey galiba.Renkli ultrasona şu an son sistem makinelerde 4 boyutlu ultrason diyorlar arkadaşlar.Kısmet olursa ben bayramdan sonra girmeyi düşünüyorum araştırdım Bakırköyde radyomar var 170-190 YTL civarı.Ama ben Güngörende bir hastane var oranın internet sitesinde görüp aradım hastaneyi ve yetkiliye sordum 4 boyutlu ultrason makinesi yeni gelmiş hastaneye ve yetkili doktor sadece çarşamba günleri orada oluyormuş.bir hafta önceden randevu alıp gidilebiliyor ve fiyatı 125 YTL bebişin görüntülerini CD'ye kaydedip veriyorlar ayrıca renkli fotoğraflarını veriyorlar.Hastanenin adı Kolan Hastanesi.

Herkese Sevgiler...

bende ikinci düzey ultrasona girdim
ama bi sorun gördüğünden değil.görünüşte bir sorun olmayıp bizim anlayamayacağımız bi sorun olabilir belki tedbirli olalım biz diye bunu istedi doktorum allaha şükür bi sorunda çıkmadı

X