İkinci Çocuğa cesaret edemeyenler

melekberke

Serseri aşığım.....
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
1.303
9
Kızlar ya lütfen bana fikir verin. Allah uzun ömürler versin oğluşum 8 yaşında.Genç yaşta anne oldum.Çocukları çok seviyorum. Eşim ikinci bebişi de istiyor. Daha önce hamile olmuştum ama anneciğimi kaybedince aldırmak zorunda kalmıştım. Şimdi hiç cesaretim yok. Yurt dışındayım, çocuğum olursa bakacak kimsem yok. Maddi durumumuz iyi ama yinede çocuğumu bakıcıya emanet edebilirmiyim bilmiyorum.Benim gibi ikinci bebeğe çekinerek bakan var mı? Fikirlerinizi bekliyorum.

çok ii bir konuya değinmişsin cnm kesinlikle ben cesaret edemeyenlerdenim. oğlum3,5 yaşında tek çocuk olmasın istiyorum ikinci çocukda olcaksa bu aralarda olsun diyorum ama bu hep düşüncede kalıyor ya kesinlikle cesaret edemiyorum. ben türkiyedeyim ve çocuklar için gelecek kaygısı yaşıyorum. 1 tanesine eğitim olarakda her açıdanda herşeyin iyisini yapmaya çalışırım diyorum ama iki tane olunca hangisine neyi verebilirim diye düşünüyorum. cesaretim yok yani. ya işe başlıyıp oğlumu artık kreşe vericem ama ikinci olayı olursa iş hayatı olmaz. sen yurtdışındasın aslında tam olarak nerde olduğunu bilemiyorum tabi ama orda haklar çok fazla yani en azından belli bir yaşa gelene kadar doğum izni oluyor sonrasındada zaten kreşlere gidiyor çocuklar senin sıkıntın ne konuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…